Beebidele (94)

Soovid superpakkumisi?

Liitu meie pakkumiste klubiga ja me saadame sulle igal hommikul värsked sooduspakkumised otse postkasti!

Sinu andmed on meiega 100% kaitstud! Meie ka vihkame SPÄMMI!

Muidugi tahame oma lastele ainult parimat, kuid mõnikord on õige lahenduse leidmine keeruline. Photopointi tootevalikus on olemas lõbusad ja arendavad mänguasjad beebidele. Nendega on garanteeritud meelelahutus pikkadeks tundideks, ent lisaks sellele ka uute oskuste õppimine ning arendamine. Lapse tööks on ju mäng ning see kehtib ka kõige väiksemate pereliikmete kohta. 

Beebi mänguasjad igas vanuses lapsele

Beebid tutvuvad maailmaga väga palju füüsilise taju abil ehk nad armastavad eri asju nii katsuda kui ka suhu panna. Seetõttu on on vaja valida turvalistest materjalidest mänguasjad. Lisaks vaata seda, kui vanale beebile mänguasi on mõeldud. Vanuse arvestamine teeb juba valimise mõnevõrra lihtsamaks..

Kuni kolmekuuliste laste jaoks on kõige olulisem piisav kõhuli veedetud aeg. Kuigi võib niisama pikutada, on lapse jaoks lõbusam, kui tal on mida vaadata. Vanusele vastavalt disainitud ja erinevaid võimalusi pakkuvad tegelusmatid on paljude jaoks suurepäraseks lahenduseks.

Kuskil neljanda ja kuuenda elukuu vahel õpib beebi ümber pöörama ja hakkab end rohkem sirutama ning asju haarama. Omapäi istuma õppimine on järgmine tähistamist vääriv oskus. Hammaste tulekuga samal ajal aga tekib lastel veelgi suurem huvi närimise vastu, et leevendada sügelust ning valu. Esimesele sünnipäevale liginedes muutuvad lapsed liikuvamaks – roomamine, käputamine ning kõndimine! Nende verstapostide meeles pidamine teeb mänguasjade valimise lihtsamaks.

Millised beebi arendavad mänguasjad on päriselt kasulikud?

Kokkupanemis- ja sorteerimismängud arendavad peenmotoorikat, käe ja silma koostööd ning muidugi nuputamist. Millisest avausest mahub sisse kuup ja millisest pall? 

Pallid, ratastega autod või mänguloomad ja pika käepidemega veeretatavad mänguasjad meelitavad last kõndima, aidates kaasa liikumisega seotud koordinatsiooni arengule.

Playgro pall Loopy Loops on üks sellistest mänguasjadest. Kontrastsete värvidega pallile on lisatud väikesed aasad, mis teevad palli käeshoidmise lihtsamaks ja mida on äärmiselt tore närida. Lisaks on pallil peegel, mis muudab lelu veelgi köitvamaks.

Kõige esimesed mänguasjad beebile

Beebile mänguasju valides pea silmas, mis vanusegrupile on need määratud. Väikesed lapsed arenevad lausa metsiku hooga. Paar kuud vanemale beebile mõeldud mänguasi võib olla nooremalt segadust tekitav ja keeruline. Samas paar kuud nooremale beebile mõeldud mänguasjad aga juba liiga igavad! Õigele vanusegrupile mõeldud mänguasjad on nii ohutud kui lõbusad.

Filtreeri