Fujifilm X-H2S kere, must

See toode jõuab Sinuni kindlasti enne jõule!

2 549 € + tasuta lisad Säästad 7% 2 749 €

Järelmaksuga ostes alates 86,88 € kuus

Ava järelmaksukalkulaator

Photopointi järelmaksu kalkulaator

Järelmaksuga ostmiseks lisa tooted ostukorvi ja vali seal makseviisiks järelmaks

Põhiinfo

 • 26-megapiksline APS-C X-Trans CMOS 5 HS sensor
 • 6.2K 30p ja 4K 120p 10-bit 4:2:2 videosalvestus
 • 5-teljeline keresisene stabilisaator kuni 7 stoppi
 • 3" kallutatav ja pööratav LCD ekraan, OLED pildiotsija
 • Vastupidav magneesiumsulamist ilmastikukindel korpus
Fujifilm X-H2S kere, must Fujifilm X-H2S kere, must Fujifilm X-H2S kere, must Fujifilm X-H2S kere, must Fujifilm X-H2S kere, must
Et tähtsad hetked ei jääks märkamata
Nii foto- kui videograafid saavad nüüd töötada oma tempos ja oma kujutlusvõime kiirusel tänu vapustavale 5. põlvkonna X-Trans CMOS 5 HS sensorile ja X-Processor 5'le, mis on pakitud vastupidavasse ilmastikukindlasse korpusesse.

Kiirem kui eales varem
 • 40 kaadrit sekundis katkestuseta sarivõtted automaatse teravustamise/säritusega
 • Pildista enam kui 1000 kaadrit kiirusega 30 kaadrit sekundis
 • Täiustatud autofookus
 • Objekti tuvastamise autofookus

Võimsam kui eales varem
 • 6.2K 30p / 4K 120p videosalvestus
 • Pikendatud salvestusaeg
 • Apple ProRes tugi
 • Tõhus töövoog

Kergem kui eales varem
 • 5-teljeline keresisene pildistabilisaator kuni 7 stoppi
 • 0,8× suurenduse ja 5,76 miljoni punktiga elektrooniline pildiotsija
 • Tugev, ilmastikukindel korpus
 • Täiustatud käsitsemine ja juhtnupud

26,1-megapiksline virnastatud taganvalgustatud sensor
Täiesti uus 26,1-megapiksline sensor ühendab Fujifilmi olemasoleva tagantvalgustatud tehnoloogia virnastatud (stacked) struktuuriga, mis neljakordistab lugemiskiirust, et võimaldada kiiremat andmetöötlust.

X-Processor 5
Kaks korda kiirem kui X-Processor 4, mis kahekordistab kaamera töötlemisvõimsust.
 • AI töötlusehnoloogia
 • HEIF-vormingu tugi
 • Apple ProRes koodekid
 • CFexpress™ Type B mälukaardipesa
 • Vähendatud energiatarve

Kiired sarivõtted kuni 40 kaadrit sekundis
X-Trans CMOS 5 HS on võimeline salvestama katkestusteta sarivõtteid kuni 40 kaadrit sekundis. Sarivõtterežiimis juhitakse sensori faasituvastuspiksleid pildiekraanist sõltumatult. See kolmekordistab võimalike arvutuste arvu, mis võimaldab teravustada üksikute kaadrite vahel uskumatult täpselt ning suure kiirusega.

Üle 1000 foto salvestamine kiire sarivõttega kuni 30 kaadrit sekundis
Suurenenud mälumaht suurendab märkimisväärselt kaamera võimet salvestada katkematuid kaadreid sarivõtte režiimis. Kui kasutad X-H2S elektroonilist katikut, saavutad katkestusteta kiiruse kuni 40 kaadrit sekundis ning JPEG-vormingus on võimalik salvestada 30 kaadrit sekundis järjest üle 1000 kaadri või kirjutada RAW-faile kiirusega 20 kaadrit sekundis.

Täiustatud autofookus tagab parema objekti jälgimise peaaegu kõigis valgustingimustes
Täiustatud automaatse teravustamise ennustusalgoritm koos X-Trans CMOS 5 HS ja X-Processor 5'ga annab täiustab oluliselt objekti jälgimist ja automaatse teravustamise täpsust liikuvaid objekte pildistades, eriti Zone AF ja madala kontrastsusega tingimustes.

Objekti tuvastamise autofookus
X-Processor 5 on varustatud Deep Learning tehnoloogial põhineva objekti tuvastamise autofookusega, mis tuvastab ja jälgib automaatselt laiemat hulka objekte, sealhulgas loomi, linde, autosid, mootorrattaid, jalgrattaid, lennukeid ja ronge, aga ka inimeste nägusid ja silmi. Tänu sellele saab fotograaf keskenduda kompositsioonile ja loovusele, olles kindel, et X-H2S teravustab täpselt.

HEIF pildivormingu tugi
HEIF formaat tagab 10-bitise pildikvaliteedi failides, mis on kuni 30% väiksemad kui standardsed JPEG-failid, võimaldades kvaliteetseid pilte edastada otse kaamerast.

Open Gate 6.2K/30P 4:2:2 10bit
Open Gate 6,2K videoid saab salvestada 30p eraldusvõime ja 4:2:2 10-bitiste värvidega. X-H2S 26,1 MP virnastatud BSI CMOS sensoril on uskumatu lugemiskiirus kuni 1/180 sekundit, mis kontrollib täpselt katiku efekte, tagades videotel loomulikuma liikumise.

4K 120p kiire videosalvestus
X-H2S toetab ka 4K 120p kiiret videosalvestust. Salvesta kiiresti liikuvaid objekte uskumatult detailselt, et tabada kvaliteetne aegluubis video.

Kuni 240 minutit pidevat salvestamist
Kaameral on uus soojust hajutav struktuur, mis pikendab 4K 60p videosalvestusaega kuni 240 minutini.
 • Valikuline jahutusventilaator – ühenda kaameraga jahutusventilaator (FAN-001) (ei kuulu komplekti), et laiendada videosalvestusvõimalusi kõrgel temperatuuril.

Apple ProRes tugi
X-H2S toetab Apple ProRes 422 HQ, ProRes 422 ja ProRes 422 LT. ProRes 422 puhverserver on saadaval ka ProRes salvestamisel, mis võib aidata töövooge järeltöötlusel sujuvamaks muuta.

Täiustatud AF videosalvestamiseks
X-H2S toetab videote salvestamisel AF+MF funktsiooni ja pakub videosalvestuse ajal objekti tuvastamise automaatse teravustamise funktsiooni, et kiiresti liikuvaid objekte täpselt jälgida.

Uus F-Log2
Lisaks F-Logi'le toetab X-H2S ka F-Log2, mis salvestab laiendatud dünaamilist vahemikku 14+ stoppi. See vahemik on laiem kui F-Log ja avardab järeltöötluse potentsiaali.

RAW väljund HDMI kaudu
Kombineerides kaamera ATOMOS HDMI seadmega, saab X-H2S'i RAW-videoväljundit salvestada 12-bitise Apple ProRes RAW-vormingus kaadrisuuruses kuni 6,2K ja kaadrisagedusega kuni 29,97 kaadrit sekundis. Ja kombineerituna Blackmagic Design Video Assist 12Gs'iga, saab kaamera RAW-videoväljundit salvestada Blackmagic RAW-vormingus kaadrisuuruses kuni 6,2K ja kaadrisagedusega kuni 29,97 kaadrit sekundis.

Kaugsalvestuse funktsioon
Ühenda kaameraga valikuline failisaatja FT-XH (ei kuulu komplekti), et toetada kaugsalvestuse funktsiooni juhtmega LAN'i/juhtmevaba LAN'i kaudu. See uus funktsioon võimaldab veebilehitsejast samaaegselt juhtida kuni nelja X-H2S kaamerat.

Keresisene pildistabilisaator kuni 7 stoppi
Täiesti uus 5-teljeline keresisene pildistabilisaator, mille on teinud võimalikuks X-Processor 5 ja Sensing Control funktsioon, pakub kuni 7-stopist kompensatsiooni. See võimas funktsioon annab kasutajatele vabaduse käest pildistada tingimustes, mis varem oleks vajanud statiivi, nagu spordifotograafia või hämarates valgusoludes pildistamine.

5,76 miljoni punktiga kõrge eraldusvõimega elektrooniline pildiotsija
Kõrge eraldusvõimega elektroonilisel pildiotsijal on 0,8-kordne suurendus ja see kasutab uskumatute detailide saavutamiseks 5,76 miljonit punkti. Värskendussagedus ca. 120 kaadrit sekundis vähendab pildi hägusust ja moonutusi, mis on tavaliselt põhjustatud otsijast äärmuslike nurkade alt läbi vaatamisest, muutes liikuvate objektide täpsema jälgimise lihtsamaks.

Tugev, ilmastikukindel korpus kasutamiseks kõikides tingimustes
79 ilmastikukindla tihendiga, mis tagavad kõrge tolmu- ja niiskuskindluse, on X-H2S ehitatud nii, et see talub igapäevast professionaalset kasutamist ja töötab tavapäraselt ka kuni -10 °C temperatuuril.

Vastupidav katik
Katiku vastupidavust on veelgi täiustatud ning see peab sisetestimisel vastu tervelt 500 000 liigutust.

Uuendatud käepide
X-H2S täiustab X-H1 armastatud käepidet, et pakkuda kindlamat haaret. See on eriti kasulik pikemate või suure avaga objektiivide kasutamisel.

Ülitundlik päästik
Päästikunupu tunnetust on reguleeritud nii, et see oleks pooleldi allavajutamisel intuitiivsem, aidates kasutajatel päästik täpselt õigel hetkel vabastada.

Toetab CFexpress™ Type B mälukaarti
X-H2S'il on üks CFexpress™ Type B mälukaardipesa ja üks UHS-II SD-mälukaardi pesa. CFexpress™ Type B kaardid võimaldavad ära kasutada X-H2S uskumatult kiiret sarivõtterežiimi ja selle profitasemel videojõudluse kogu potentsiaali.

Täiustatud videofunktsioonid
Videosalvestus on tehtud lihtsamaks tänu eraldiseisvale videosalvestusnupule ja 1,62 miljoni punktiga muudetava nurgaga LCD-ekraanile, mida saab täielikult pöörata – isegi kui HDMI ja mikrofonikaablid on ühendatud. Siin näeme X-seeria kaameral esmakordselt täissuuruses HDMI Type A pesa.

Parendatud ühenduvus
X-H2S'i saab ühendada otse veebikaamera ja arvutiga, et teha 4K otseülekandeid, ilma et oleks vaja Fujifilm X Webcam tarkvara. Seda saab kombineerida ka valikulise failisaatjaga FT-XH (ei kuulu komplekti), et toetada FTP edastamise ja jagamise võimalusi juhtmega ja juhtmevabalt internetiühenduse kaudu või USB-ühendusega nutitelefonide kaudu.
KAMPAANIA: Inbank järelmaksu lepingutasu 0 € ja sissemakse alates 0 €. Lisaks loos, mille auhinnaks Xiaomi Robot Vacuum E10 robottolmuimeja (väärtus 179€). Rohkem infot ›› 


Lisagarantiid ja kindlustused:

 • Lisagarantii + kindlustus (2 + 1 aastat) - 399,99 €
 • Lisagarantii (2 aastat) - 229,99 €
 • Kindlustus (1 aasta) - 259,99 €
 • Kindlustus (2 aastat) - 399,99 €

Sobiva lisagarantii ja kindlustuse saad valida ostukorvis.Sensor

Efektiivseid megapiksleid
26,16
Megapiksleid
26 megapikslit
Sensori suurus
Poolkaader
Sensori tüüp
X-Trans CMOS 5 HS
Sensori mõõt
23,5 × 15,6 mm
APS-C
Täiskaader
Ei
Lõikefaktor
1,5×
Külgede suhe
3 : 2
Saab valida ka 16:9, 1:1
Suurim pildimõõt pikslites
6240 × 4160
Väikseim pildimõõt pikslites
3120 × 2080
Pilditöötlusprotsessor
X-Processor 5
ISO tundlikkuse ulatus
160 – 12 800
Laiendatav ISO 80 – 51 200
Filtrid
Primaarvärvide filter
Tolmueemaldus
Jah
Värviruum
sRGB
Adobe RGB

Bajonett

Kaamera bajonett
Fujifilm X
Sobivad objektiivid
Fujinon X objektiivid

Pildistabilisaator

Pildistabilisaator
Jah
Pildistabilisaatori disain
Sensori nihutusel põhinev
Stabilisaatori suunalisus
5-teljeline
Stabilisaatori võimekus
7 stoppi

Teravustamine

Teravustamissensor
Intelligentne hübriidne autofookus
TTL faasituvastus
TTL kontrastituvastus
Teravustamispunkte
425
Teravustamisrežiimid
Ühekordne
Pidev
Manuaal
Fookuslukk
Jah
Teravustamispunkti valik
Üks punkt (425 punkti valik)
Tsoon (3×3, 5×5 või 7×7 valitavad tsoonid 13×9 alal)
Lai / jälgiv
Näotuvastus
Jah

Särimõõtmine

Särimõõtmine
TTL särimõõtmine
256 tsooniga mõõtmine
Režiimid
Multi-segment (hindav)
Punkt
Keskmine
Keskmestatud
Säriluku võimalus
Jah
Särikompensatsioon
±5 EV
1/3 EV sammuga
Särikahveldus
Jah

Katik

Katik
Elektrooniline katik
Vertikaalsihis liikuv fokaaltasapinna katik
Elektrooniline katik
Jah
Elektrooniline esimene kardin
Jah
Säriajad
1/8000 – 30 sekundit
1/32 000 – 30 sek (elektrooniline katik)
Aegvõte (bulb)
Vaikne pildistamine
Jah
Aegvõtte maksimaalne pikkus
60 minutit

Pildistamine

Särirežiimid
Programm
Avaprioriteet
Säriprioriteet
Manuaal
Võtterežiimid
Üks kaader
Sarivõte (Kiire)
Sarivõte (Aeglane)
Kahveldus
Iseavaja 10 sek
Iseavaja 2 sek
Digitaalsed filtrid
Jah
Foto sarivõte
40 kaadrit/s (elektrooniline katik)
30 kaadrit/sek (elektrooniline katik; JPEG 1000+ kaadrit)
15 kaadrit/sekundit (mehaanilise katikuga)
JPEG+RAW
Jah

Värvustasakaal

Värvustasakaalu mõõtmine
CMOS pildisensoriga tuvastamine
Värvustasakaalu valikud
Auto
Päevavalgus
Varjus
Päevavalguslamp
Päevavalguslamp (2)
Päevavalguslamp (3)
Hõõglamp
Vee all
Kasutaja seadistatud
Valgetasakaalu määramine (2500 – 10000 K)
Värvustasakaalu kahveldus
Jah

Videosalvestus

Video lahutusvõime
[6.2K] 6240 × 4160 29.97p
[4K cin] 4096 × 2160 59.94p
Muud mõõdud
[6.2K] 6240 × 4160 25/24p
[4K cin] 4096 × 2160 50p
[4K cin] 4096 × 2160 29.97p
[4K cin] 4096 × 2160 25/24p
[4K cin] 4096 × 2160 23.98p
[4K UHD] 3840 × 2160 59.94p