Robottolmuimeja Ecovacs

Pamatinformācija

Puhastab ideaalselt kõik põrandapinnad DEEBOT sobib nii kõvapõrandate kui ka vaipade puhastamiseks. Selle suure jõudlusega puhastussüsteem saab hakkama erinevat tüüpi puhastamisülesannetega. Kolmeastmeline süsteem muretuks koristamiseks Tänu oma kül

Prece ir arhivēta

Puhastab ideaalselt kõik põrandapinnad
DEEBOT sobib nii kõvapõrandate kui ka vaipade puhastamiseks. Selle suure jõudlusega puhastussüsteem saab hakkama erinevat tüüpi puhastamisülesannetega.

Kolmeastmeline süsteem muretuks koristamiseks
Tänu oma küljeharjadele ja V-kujulisele põhiharjale saab DEEBOT üheaegselt pühkida, tõsta ja imeda tolmu ühe sammuga.

Intelligentne ja tõhus puhastusteekond
DEEBOTi intelligentne puhastusrežiim puhastab efektiivselt kõvad põrandapinnad ja lemmikloomakarvad. Süstemaatiline edasi-tagasi puhastusteekond on eriti tõhus, kuna see katab suurema puhastusala.

Maksimeeri puhastusjõudlust Max režiimi abil
Kui Sul on käsil äärmiselt keeruline puhastusprotsess, siis DEEBOT saab ka sellega hakkama. Max režiimis on imemisvõimsus kahekordne, et tagada ideaalsed puhastustulemused isegi eriti mustadel põrandapindadel.

Veepaak
Tegemaks DEEBOTist multitalendi, saad sellega ka põrandat pesta. DEEBOT 605 on varustatud veepaagiga, millel saab imemisrežiimi muuta pesemisrežiimiks.

Juhi oma DEEBOTit igal ajal igal pool
ECOVACS Home App võimaldab Sul jälgida ja juhtida oma robotit igal ajal. Alusta, lõpeta ja ajasta koristamist mugavalt lihtsasti kasutatava äpi abil.

Ühilduv nutikoduga
Lisaks äpi teel juhitavusele, ühildub see ka Amazon Alexa ja Google Home'iga. Nüüd saad muuta oma nutika kodu veelgi nutikamaks ja puhtamaks. Tark kodu, nutikas kodu korrashoid!

Ajastamine
Tänu oma mugavale ajastamisfunktsioonile saad seada oma robotile regulaarse aja, millal see kodu puhastaks, et saaksid keskenduda millelegi olulisemale teadmisega, et kodu on alati puhas.

Automaatne laadimine
DEEBOT saab alati aru, kui on aeg naaseda laadimisjaama, ilma et Sa ise peaksid selleks sõrmegi liigutama.

Takistuste tuvastamine
DEEBOT robottolmuimejaga ei pea Sa muret tundma, et see pidevalt mööbliga kokku põrkaks. Selle kokkupõrkesensorid ja pehmed põrkeribad tagavad takistuste vältimise ning kaitsevad Sinu mööblit.

Kõrge efektiivsusega filter
DEEBOTi integreeritud kõrge efektiivsusega filter püüab kinni õhus lenduvad osakesed, mis on seotud astma ja allergiatega, et saaksid hingata värskemat õhku.


Tolmuimeja tüüp Robot-tolmuimeja
Tolmukogumissüsteemi tüüp Konteiner
Toide Aku
Aku tüüp liitiumaku
Filtrid Allergiavastane filter
Eriomadused kõvapõranda puhastusrežiim, automaatpuhastusrežiim, kohtpuhastusrežiim, nurgapuhastusrežiim, intensiivne puhastus, kokkupõrkesensor, aku tühjenedes naaseb laadimisjaama, äpi teel juhitav, laadimisaeg ca 4h
Komplektis robottolmuimeja Deebot605, küljeharjad, veepaak, filter, kasutusjuhend, laadimisjaam
Tootja Ecovacs
Värv Valge

Produktu kodi

EAN
6943757612130
Ražotāja kods
DEEBOT605

Pasūtījumiem virs 59€ Photopoint piedāvā bezmaksas piegādi Igaunijas teritorijā. Ieskatieties cilnē „Piegāde”, lai iegūtu precīzāku piegādes cenu aprēķinu.

Jūs varat izvēlēties vēlamo piegādes veidu iepirkumu grozā:
Omniva paku termināls

Jūs varat pasūtīt preces uz jebkuru no Omniva paku termināļiem. Izvēlieties vēlamo termināli iepirkumu grozā. Līdzko sūtījums ieradīsies, Jums tiks nosūtīts SMS ziņojums ar unikālu kodu. Dodieties uz termināli nedēļas laikā, ievadiet kodu un paņemiet savu sūtījumu. Tas ir tieši tik vienkārši!
Omniva paku termināļu adreses skatīt šeit. Omniva kurjera piegāde

Kurjers nogādās Jūsu preces no Photopoint tieši uz Jūsu norādīto adresi. Piegāde tiek veikta darba dienās no 08:00 līdz 17:00. Kurjers Jums piezvanīs pirms ierašanās, tāpēc turiet savu telefonu tuvumā. Lūdzu, pārliecinieties, ka piegādes galamērķī atrodas persona, kas būs ir tiesīga saņemt sūtījumu.
Prece nav pieejama. Papildus informācijai par pieejamību un iepriekšēju pasūtīšanu, lūdzu, sazinieties ar mums šeit.

Preču salīdzinājums

Aizvērt