1-Port 1000Base-T Mini-GBIC Module

40,99 € Ietaupiet 8% 44,59 €

Ikmēneša maksājums sākot no 1,23 €

Atvērt nomaksas kalkulatoru

Photopoint nomaksas kalkulators

Lūdzu, pievienojiet preces savam iepirkumu grozam un izvēlieties maksājuma veidu "nomaksa"

Pamatinformācija

1-Port 1000Base-T Mini-GBIC Module Comply with the IEEE 802.3ab / 802.3z Gigabit Ethernet standard 1 X 1000Mbps TP/ LC fiber port Duplex/Single LC connector Differential PECL inputs and outputs Single power supply 3.3V TTL signal detect indicator Hot
1-Port 1000Base-T Mini-GBIC Module
  • Comply with the IEEE 802.3ab / 802.3z Gigabit Ethernet standard
  • 1 X 1000Mbps TP/ LC fiber port
  • Duplex/Single LC connector
  • Differential PECL inputs and outputs
  • Single power supply 3.3V
  • TTL signal detect indicator
  • Hot Pluggable
  • Class 1 laser product complies with EN 60825-1
  • Plug and Play Installation

  • Type 1000BASE-SX/LX SFP Transceiver
    Technology
  • PHY Type: IEEE 802.3z 1000BASE-SX
  • Fiber Type: Multi-Mode
  • Compatibility -
    Interface -
    PackageContents -
    SystemRequirements -
    Color -
    Width -
    Depth -
    Height -
    Weight 0.084 kg
    GrossWeight 0.100 kg
    Warranty 2 years

    Produktu kodi

    EAN
    4711213687600
    Ražotāja kods
    MGB-GT

    Pasūtījumiem virs 59€ Photopoint piedāvā bezmaksas piegādi Igaunijas teritorijā. Ieskatieties cilnē „Piegāde”, lai iegūtu precīzāku piegādes cenu aprēķinu.

    Jūs varat izvēlēties vēlamo piegādes veidu iepirkumu grozā:
    Omniva paku termināls

    Jūs varat pasūtīt preces uz jebkuru no Omniva paku termināļiem. Izvēlieties vēlamo termināli iepirkumu grozā. Līdzko sūtījums ieradīsies, Jums tiks nosūtīts SMS ziņojums ar unikālu kodu. Dodieties uz termināli nedēļas laikā, ievadiet kodu un paņemiet savu sūtījumu. Tas ir tieši tik vienkārši!
    Omniva paku termināļu adreses skatīt šeit. Omniva kurjera piegāde

    Kurjers nogādās Jūsu preces no Photopoint tieši uz Jūsu norādīto adresi. Piegāde tiek veikta darba dienās no 08:00 līdz 17:00. Kurjers Jums piezvanīs pirms ierašanās, tāpēc turiet savu telefonu tuvumā. Lūdzu, pārliecinieties, ka piegādes galamērķī atrodas persona, kas būs ir tiesīga saņemt sūtījumu.

    Prece var tikt pasūtīta tikai mūsu interneta veikalā. Piegāde sākot no 2-4 darba dienām Igaunijas teritorijā.

    Preču salīdzinājums

    Aizvērt