WiFi võimendi TP-Link AC750 Dual Band

31,99 €

Pamatinformācija

Võimenda oma WiFi signaali, et see jõuaks kohtadesse kuhu tavaline ruuter või juhtmed ei ulatu.

Võimenda oma ruuteri leviala koos kahesagedusliku WiFiga
RE200 laiendab sinu praegust WiFi leviala ja koos uue generatsiooni 11AC juhtmevaba võrgutehnoloogiaga. See töötab koos iga standardse ruuteriga ja loob töökindlaid kahesageduslikke ühendusi kohtades, kuhu sinu peamine ruuter ei ulatu. Nii saad internetiühenduse tagada kõikjal oma majas või kontoris.

Uue generatsiooni 11AC WiFi
Loo kiirem juurdepääsupunkt 802.11 b/g/n ja 802.11ac WiFiga seadmete jaoks. RE200 edastab kiiremat ühendust kahesagedusliku WiFiga kuni 750 Mbps ja tagab kindla ühenduse sülearvutite, nutitelefonide, tahvelarvutite ja teiste juhtmevaba ühendamisvõimalustega seadmete jaoks.

Naudi suuremaid kiiruseid High Speed režiimis
High-Speed tehnoloogiaga saad oma juhtmevabast ühendusest võta maksimumi ning see kasutab mõlemat sagedust, et luua ülikiire side - see sobib suurepärast HD sisu voogedastamiseks, mitmikmängude ning teiste kiiret internetiühendust nõudvate protsesside jaoks.*

Lihtne paigaldamine, mitmekülgsed paigaldamisvõimalused
Vajuta WPS nuppu oma ruuteri ja kahe minuti jooksul Range Extender nuppu RE200-l ning juba oledki sellega võrku ühendatud. Kui side ruuteriga on loodud, võid WiFi võimendi vooluvõrgust välja võtta, otsida sellele sobivamat kohta ja seejärel uuesti sisse lülitada ning enam ei pea sa muretsema ühenduse taasloomise pärast.

Nutikas indikaator signaalitugevuse kuvamiseks
Nutikad indikaatortulukesed näitavad sulle signaalitugevust ruuteri ja WiFi võimendi vahel - optimaalse koha leidmine on lihtne ja intuitiivne.


* High-Speed režiimis pakub võimendi maksimaalset kiirust kuid vähendab töösagedusi vaid ühele (2.4 GHz või 5 GHz)


LAN (RJ45) 10/100
Bluetooth Ei
USB 2.0 Ei
Tootja TP-Link
Võrguseadme tüüp Levi laiendaja
Värvus valge

Produktu kodi

EAN
6935364071295
Ražotāja kods
RE200

Pasūtījumiem virs 59€ Photopoint piedāvā bezmaksas piegādi Igaunijas teritorijā. Ieskatieties cilnē „Piegāde”, lai iegūtu precīzāku piegādes cenu aprēķinu.

Jūs varat izvēlēties vēlamo piegādes veidu iepirkumu grozā:
Omniva paku termināls

Jūs varat pasūtīt preces uz jebkuru no Omniva paku termināļiem. Izvēlieties vēlamo termināli iepirkumu grozā. Līdzko sūtījums ieradīsies, Jums tiks nosūtīts SMS ziņojums ar unikālu kodu. Dodieties uz termināli nedēļas laikā, ievadiet kodu un paņemiet savu sūtījumu. Tas ir tieši tik vienkārši!
Omniva paku termināļu adreses skatīt šeit. Omniva kurjera piegāde

Kurjers nogādās Jūsu preces no Photopoint tieši uz Jūsu norādīto adresi. Piegāde tiek veikta darba dienās no 08:00 līdz 17:00. Kurjers Jums piezvanīs pirms ierašanās, tāpēc turiet savu telefonu tuvumā. Lūdzu, pārliecinieties, ka piegādes galamērķī atrodas persona, kas būs ir tiesīga saņemt sūtījumu.

Prece var tikt pasūtīta tikai mūsu interneta veikalā. Piegāde sākot no 2-4 darba dienām Igaunijas teritorijā.

Preču salīdzinājums

Aizvērt