Espressomasin DeLonghi PrimaDonna Class

1 029 €

Месячная оплата начиная с 35,07 €

Открыть калькулятор рассрочки

Калькулятор рассрочки Photopoint

Пожалуйста добавьте товары в корзину и выберите "рассрочка" как метод оплаты

Главная информация

Bluetooth-rakendus Coffee Link Suur jookide valik – 12 liiki kohvi ja 4 liiki teed Kaasaegne kujundus 3,5-tolline TFT-ekraan Puutepaneel Termo piimaanum 19-baarine veepump Terasveski 13 reguleeritava jahvatusastmega.

Торопитесь! Последние экземпляры!

De`Longhi on ligi 100-aastase ajaloo ja Itaalia juurtega pereettevõte. Meie ettevõte on juba 140 riigis ja uuenduslike kohvivalmistamistehnoloogiate vallas kuulume maailma parimate ekspertide hulka. Ettevõtte nimi tuleneb ettevõtte omaniku nimest - Giuseppe De`Longhi. De`Longhi on midagi enamat kui lihtsalt kohv. See on põlvest-põlve edasi antud kvaliteet ja itaaliapärane disain. Põneva kohviloo kodu on Itaalia linn Treviso, poeetiliselt tuntud kui coretese citta, st lahke linn. Miks? See linn ei ole mitte ainult koht, mille õhkkonda nautis Itaalia aristokraatia. Just Trevisos sündis De`Longhi.

PrimaDonna Class ühendab erilisi tehnilisi teadmisi kauni kujuga, tänu millele saad mitte ainult nautida laia kohvivalikut vaid kaunistada ka kööki. Kohvimasina kasutamine on lihtne ja meeldiv tänu 3,5-tollisele värvilisele TFT-ekraanile ja intuitiivsele menüüle. Oma lemmikkohvi on ülikerge valmistada, kasutades 13 algupärast retsepti intensiivsest espressost kuni laia piimakohvi valiku või aromaatse teeni. Kohvimasin võimaldab komponeerida omaenese kohvi ja tänu kuuele isikustatavale kasutajaprofiilile saab iga pereliige nüüd seadistada oma joogi.

De’Longhi PrimaDonna Class 550.75
Kas see ei ole hämmastav? Tänu PrimaDonna Class automaatsele kohvimasinale saab Sinu kodust imetore koht, kus saad aega veeta oma pere ja sõprade seltsis koos tõelise Itaalia kohviga. Avasta itaalia kohvi maitse ja aroom, nautides oma lemmikkohvi just nii nagu Sulle meeldib. Kogenud ja teadusliku taustaga De`Longhi on kohvimasinate tootjate seas liidrikohal maailmas. De'Longhi tagab parima kvaliteedi, funktsionaalsuse ning kõrgtehnoloogia, tänu millele Sinu kodune kohv ei erine kohvist parimas Itaalia kohvikus. Masin valmistab kohvi 19-baarisel rõhul ja kasutab uuenduslikku küttesüsteemi Thermoblock, mis annab kohvile rikkaliku ja intensiivse aroomi.
De`Longhi` Coffee Link App ühendab mobiilitelefoni kohvimasinaga ja võimaldab valida jooki, seadistada oma retsepti ja masinat mugavalt juhtida.

Mobiilirakendus
Coffee Link App võimaldab valmistada valitud jooki, seda isikustada ja isegi luua päris uue kohviretsepti. Jaos:„Joogid“ leiad kõik masina pakutud kohvijoogid. Igaühte neist saad muuta vastavalt oma vajadusele, seadistades aroomi, piima- ja kohvikogust ning temperatuuri. Lõpuks võid kõik salvestada, et pärastpoole oma seadeid mugavalt kuvada. Avasta uusi maitseid ja komponeeri päris oma jook algusest peale, alates tassi valikust ja lõpetades piima lisamisega. Oma joogi saab salvestada ja pärast ühe nupuvajutusega kuvada. Rakendus teeb samuti kättesaadavaks lühikesed märkused ja nõuanded kohvivalmistamise kohta. Jaotis: „Abi ja õpik“ sisaldab interaktiivset juhendit, mis järk-järgult selgitab, kuidas kohvimasinat kasutada ning aitab esmakordsel kasutamisel ja hooldamisel.

Kaunis disain
PrimaDonna Class on kaasaegne kohvimasin, mis avab erinevate kohvide maailma. Tänu selgetele kujunditele, harmoonilistele joontele ja roostevaba disainile, on kohvimasin iga ruumi kaunistus. Tänu ainulaadsele disainile kohvimasin mitte ainult ei sobi hästi nii kaasaegsesse kui ka traditsioonilises stiilis kööki, vaid on kasulik veel paljude aastate vältel.

LatteCrema Süsteem
Innovatiivne piimavahustamissüsteem LatteCrema on varustatud kahe eraldi hüdrosüsteemi ja täpse elektroonilise kontrollseadmega, mis võimaldavad valmistada hõrku ja sametist lattet, latte macchiato`t või kerge vahukihiga cappuccino`t. Süsteemil on kolm reguleeritavat piimavahu taset, et valmistada kreemja ning sametise tekstuuriga vahtu. Täidlane mikro-mullide struktuur annab piimavahule tihke tekstuuri ja mõnusa kohevuse. Võimaldab saavutada täiusliku proportsiooni piimavahu ja piima vahel, tänu millele Sinu lemmikkohv, nt cappuccino, vaimustab oma kreemja tekstuuriga. Tänu LatteCrema süsteemile säilib piimavaht pikema aja jooksul ja Sina saad nautida oma ideaalset kohvi viimse tilgani.

Lai kohvivalik
Sõltumata sellest, kas eelistad tugeva maitsega musta kohvi või hoopis piimakohvi, täidab mitmekülgne PrimaDonna Class kõik Sinu ootused. PrimaDonna Class 550.75 kohvimasin pakub 13 originaalset retsepti, mille hulgas on ka tee, kuuma vee ja kuuma piima valmistamine. Selline retseptivalik muudab iga hetke kohvitassiga unikaalseks kogemuseks! Võimaldab ühe nupulevajutamisega valmistada Itaalia klassikuid: Espresso, Coffee, Doppio+, Long, Americano, Cappuccino, Cappuccino+, CappuccinoMix, Latte Macchiato, CaffeLatte, Hot Milk, Espresso Macchiato ja Flat White. De`Longhi tagab Itaalia traditsiooni. Uus kohvimasin on niiviisi konstrueeritud, et iga kasutaja saaks oma kodus nautida autentset ja ideaalset espressot. Aromaatne, tugeva maitsega tumedavärviline ja õlitaoline kohv, mida katab tihe pähklikarva vaht (crema). Kõikides De‘Longhi kohvimasinates saad pikkust ja aroomi seadistada vastavalt oma vajadusele. PrimaDonna Class pakub ka uut retsepti - americano. See on espresso, kuhu on lisatud kuuma vett vahekorras 1:3. Tänu sellele, et valmistamisviis põhineb espressol, säilitab americano kohviubadest ekstraheeritud maitse ja aroomi. Nüüd kestab kohvinauding veel kauem!

Lai teevalik
Teearmastajad teavad, et täiusliku ja aromaatse tõmmise valmistamiseks on vajalik kvaliteetsed teelehed ja vastavalt keedetud vesi. Iga maitsev teejook vajab spetsiaalset valmistamisviisi. Teeprogramm (seadistus) PrimaDonna Class 550.75 kohvimasinas sobitab veetemperatuuri teesordiga, võimaldades nii kiiresti keeta parima tee. Naudi musta, valge ja rohelise tee täidlast maitset ja kasuta oolong tee ainulaadseid omadusi.

Termoskarahvin
Tänu karahvini termoisolatsioonile ja külmkapile jääb piim alati värskeks ja sobivalt jahutatuks. Karahvin on varustatud vahuregulaatorisse integreeritud automaatpuhastusfunktsiooniga. See aktiveerib veeloputustsükli ja auruoa, mis puhastab piimavalmistamise elemendid. Pealegi kannu on lihtne lahti võtta ja kõiki osi saab pesta nõudepesumasinas.

Kuvar ja liides
Kaasaegne värviline juhtpaneel muudab kohvimasina kasutamist lihtsaks ja intuitiivseks. PrimaDonna Class on varustatud 3,5-tollise musta taustaga TFT-ekraaniga. Paneelil kuvatud selgelt loetavad ikoonid ja sõnumid abistavad Sind kogu kohvivalmistamise ja hoolduse protsessil.

Kuus kasutajaprofiili + külaline
Tänu puutetundlikele ja otsevalitavatele nuppudele piisab ühest vajutamisest, et valmistada täiuslik kohv. Interaktiivne juhtpaneel võimaldab juurdepääsu lemmikujookidele, iga joogi muutmist vastavalt oma eelistusele ja isikustatud retsepti salvestamist ühte kuuest kasutaja- või külaliseprofiilist.

19-baarine veepump
Kohviubade kogu maitse esiletoomiseks kasutab PrimaDonna Class kohvimasin 19-baarist rõhku, mis tagab rikkaliku ja intensiivse maitsega tõmmise. Kiiret ekstraheerimist kasutatakse nt espresso valmistamisel, kõrgem rõhk võimaldab kiirema veevoolu. Seevastu aeglasemal ekstraheerimisel, nt long kohvi valmistamisel võib pump töötada madalamal rõhul, et tagada tõmmisele parem maitse.

Kaasaegne küttesüsteem Thermoblock
Tänu kaasaegsele küttesüsteemile on kohv keedetud ideaalsel temperatuuril. Selleks, et kohv oleks aromaatne ja valmiks kiiresti, on kõik De`Longhi kohvimasinad varustatud automaatse piima vahustamise süsteemi ja kahe Thermoblock-soojendiga. Soojendid hoiavad kogu kohvi valmistamise ajal sobivat temperatuuri. Esimene soojendi on kohvi valmistamiseks, teine piima soojendamiseks. Nüüd ei ole vaja enam oodata, kuni ühtne veesoojendi jahtub espresso jaoks vajaliku temperatuurini. Sobiva temperatuuriga piimajooki on võimalik valmistada kiiresti. Lisaks on sellel funktsionaalsel süsteemil madal müratase ja kiire soojenemine. Kohvimasin on silmapilkselt valmis Sinu lemmikkohvi tegemiseks.

13-astmeline kohviveski
Kohvimasin on varustatud professionaalse kohviveskiga, mis tagab intensiivse maitse ja lõhna. 13-astmeline jahvatuse reguleerimine võimaldab valmistada tõmmist erinevatest kohvisortidest, valides igale sordile sobiva jahvatusastme. Teraskonstruktsioon suurendab veski tugevust ja vastupidavust mehaanilisele kulumisele.
Kõigil De`Longhi kohvimasinatel kasutatakse terasveskeid. Terasveskid on optimaalne lahendus ja seda tõestab kohvimasinate lai kasutamine kohvikutes ja restoranides. Kahtluse korral küsi oma lemmikkohvikus barista käest, millest on tehtud kohviveski tema kohvimasinas.

Statistika funktsioon
Tänu statistika funktsioonile on Sul kõik kontrolli all. Võid lihtsalt ja täpselt uurida, kui palju kohvi ja piimajooki on masinas valmistatud. Samuti saad teada katlakivi eemaldamise arvu, kasutatud veekoguse ja veefiltrite arvu. Selle teadmine aitab Sul kohvimasina eest hoolitseda ja kontrollida selle seisundit igal ajal.

Tasside soojendaja
Ideaalset kohvi tuleb mitte ainult korralikult valmistada vaid ka õigel temperatuuril serveerida. Sellepärast on De`Longhi kohvimasin varustatud tasside soojendajaga. Niiviisi saad kauem nautida jooki optimaalsel temperatuuril. Rolli mängib ka kohvi serveerimisviis. Selle kaasaegse masina abil saad valmistada kohvi nii oma lemmiktassis, -kruusis kui ka uhkes latte macchiato klaasis. Kõik tänu sellele, et adapteri kõrgus on reguleeritav - kuni 14 cm.

Reguleeritav adapteri kõrgus - tassid kuni 14 cm kõrged!
Adapteri reguleerimisvõimalus (86-142 mm!) võimaldab erineva suurusega tasside kasutamist. See tähendab, et kohvi saad valmistada nii oma lemmikkruusis kui ka 14 cm kõrguses uhkes latte macchiato klaasis. Lisaks tekitab reguleerimine mustale kohvile ühtlase crema, valades ei teki pritsmeid ja Sinu cappuccinol on palju ruumi koheva piimavahu jaoks.

Automaatne loputus ja katlakivi eemaldus
Mugavaks kasutamiseks on kohvimasin 550.75.MS varustatud automaatse süsteemiloputuse ja katlakivi eemaldusega. Traadistik puhastatakse kohvijääkidest juba automaatloputuse sisse lülitamisel. Samal ajal sisetsükkel soojeneb, et kohv saaks kiiremini õigel temperatuuril keedetud. Enne kohvimasina väljalülitamist on traadistik juba sadestistest loputatud. See kindlustab Sulle alati parima värske kohvi.

Automaatne väljalülitus ja energiat säästev programm
Kohvimasin 550.75.MS on varustatud energiat säästva automaatse väljalülitussüsteemiga. Piisab, kui seadistad ühele viiest pakutavast režiimist ja seade läheb iseenesest ooterežiimile.

Lihtne hooldus
Selleks, et mitte ainult kasutamine vaid ka masina korrashoid oleks lihtne ja intuitiivne, on juurdepääs kõigile seadmeosadele eespoolt ja osade lahtivõtmine lihtne. Kõiki puhastamistoiminguid saab ise teha. De`Longhi masinates kasutatav eemaldatav kohvivalmistamise süsteem ja juurdepääs masina sisemusse tagavad hügieeninõuetele vastava kasutamise ja seadme mitmeaastase töötamise ilma lisakuludeta hooldamisele ja parandamisele. Nõuetekohane ehitus ja kompaktsed moodulid võimaldavad nende loputamist voolava vee all ilma keemilisi puhastusaineid kasutamata või masinat parandusse viimata.


Espressomasina tüüp Täisautomaatsed
Kohvi valmistamine Automaatne
Eeljahvatatud kohvi kasutusvõimalus Jah
Piimavahustaja Jah
Aur / kuum vesi Jah
Seadistatav kuuma vee kogus Jah
Kaks tassi ühe valmistuskorraga Jah
Kaks piimakohvi ühe valmistuskorraga Ei
Reguleeritava kõrgusega kohvitila 84-142mm
Seadistatav kohvikangus Jah
Reguleeritav kohviveski Jah
Veefilter Jah
Juhtmehoidik Ei
Kohvipaksusahtli tühjendamise automaatne teavitus Jah
Piimatermos Ei
Piimaanum Jah
Veski Roostevabast terasest veski
Displei TFT värviline displei
Eriomadused Bluetooth rakendus
Tootja DeLonghi
Valmistatud Itaalia
Värvus hõbedane
Espressomasina filtrid Delonghi filter

Дополнительные гарантии и страховки:

  • Дополнительная гарантия (2 года) - 129,99 €
  • Страховка (1 год) - 199,99 €
  • Страховка (2 года) - 339,99 €
  • Дополнительная гарантия & страховка (2 + 1 года) - 329,99 €

Подходящую дополнительную гарантию и страховку можно выбрать в корзине.


Общее

Держатель для кабеля
No
Водяной фильтр
Yes
Функции
2 cups at a time

Дизайн

Материал для мельницы
Stainless steel
Цвет
Серебристый

Общие параметры

Высота чашки
84 – 142

Коды продуктов

EAN
8004399332546
Код производителя
ECAM550.75MS

Транспортировка заказа стоимостью более 59€ по Эстонии - бесплатно. Точный срок доставки указан в разделе "Наличие". 

Просто добавьте товар в корзину и сможете выбрать один из следующих способов доставки:

В представительство Photopoint

Оформите заказ через интернет и получите его в представительстве Photopoint.Таким образом получение товара не будет стоить вам ни цента, потому что при заказе в магазин отсутствуют почтовые расходы, даже в том случае, если стоимость заказа ниже 59€. 
О поступлении товара в представительство вам сообщат по электронной почте.

Представительства Photopoint находятся в Таллинне и Тарту. Более подробную информацию о расположении магазинов и контактные данные можно посмотреть тут.

Почтовый автомат Omniva

Выберите местом получения любой подходящий вам почтовый автомат Omniva. Когда посылка прибудет в автомат, вы получите уведомление в виде SMS с уникальным кодом. Приходите к автомату, введите код и возьмите посылку. Все настолько просто. Почтовые автоматы Omniva находятся вне зданий, так что вы сможете получить посылку в любое удобное для вас время.

Ближайший почтовый автомат можете выбрать в корзине интернет-магазина Photopoint из списка, находящегося в списке способов доставки. Все расположения почтовых автоматов Omniva можете посмотреть тут.

Почтовый автомат SmartPOST

Что если вам ближе и удобнее дойти до почтового автомата SmartPOST? Если так, то выберите в интернет-магазине Photopointi в корзине именно этот вариант. Как только посылка прибудет на место, вы получите SMS с уникальным кодом. Идите на место, введите код и получите посылку. Быстро и просто.

Расположение почтовых автоматов SmartPOST можно посмотреть тут.

Пункт выдачи посылок DPD Pakipood

Обязательно обратите внимание где находятся пункты приемки-выдачи посылок DPD Pakipood. Они есть даже в некоторых небольших деревнях. Выберите в корзине подходящий для вас DPD Pakipood. Как только посылка прибудет на место, вы получите SMS с оповещением. Отправляйтесь на место, покажите удостоверение личности и заберите посылку.

Расположение пунктов DPD Pakipood можно посмотреть тут.

Почтовый автомат SmartPOST в Финляндии

Закажите товар себе в Финляндию или отправьте туда другу. Почтовые автоматы SmartPOST Finland работают так же просто, как и автоматы в Эстонии. Выберите себе в интернет-магазине в корзине подходящий автомат SmartPOST Finland. Как только посылка прибудет на место, вы получите SMS с уникальным кодом. Отправляйтесь на место, введите код и берите посылку.

Расположение почтовых автоматов SmartPOST Finland можно посмотреть тут.


Пункт выдачи посылок Matkahuolto в Финляндии

Закажите товар в Финляндию себе или другу. Выбери на странице Photopoint, в разделе "корзина" удобный для тебя пункт выдачи Matkahuolto и оформи заказ. Как только посылка прибудет в выбранной тобой пункт, ты получишь SMS оповещение или оповещение на е-мейл. Посылку можно получить на основе документа удостоверяющего личность.

Пункты выдачи посылок Matkahuolto смотри здесь.
На дом с курьером Omniva

"С курьером" не значит, что вы обязательно должны заказывать товар домой. Только если вы не покупаете, скажем, холодильник, то можете заказать товар куда угодно. Посылка будет доставлена по адресу в рабочее время 08:00-17:00.  

Прежде чем посылка будет доставлена, курьер позвонит по указанному номеру. При заказе товара домой обязательно убедитесь, что телефон у вас под рукой и тот, кто должен получать товар, находится на месте.

Товар доступен только в онлайн магазине Photopoint. В розничных магазинах его нет. Время доставки 2-4 рабочих дня.

сравнение товаров

Закрыть