Garmin epix 2, slate/stainless steel

899 €

Järelmaksuga ostes alates 30,64 € kuus

Ava järelmaksukalkulaator

Photopointi järelmaksu kalkulaator

Järelmaksuga ostmiseks lisa tooted ostukorvi ja vali seal makseviisiks järelmaks

Põhiinfo

 • Erksa 1,3" AMOLED puuteekraaniga multispordikell
 • Üle 30 treeningrežiimi, GPS & pulsiandur
 • Tervisejälgimine, nutiteavitused, muusika & viipemaksed
 • Kaardid, ABC-andurid & navigatsioonifunktsioonid
 • Aku kestab kuni 16 päeva

Osta kohe, viimased eksemplarid laos!

Kanna epix'it. Ole eepiline.
Ükskõik, millised on Sinu treeningueesmärgid, esmaklassilisel epix multispordikellal on kõik abivahendid, mida nende saavutamiseks vajad.
 • Katkematu tervisejälgimise abil mõistad oma keha paremini
 • Nutikad märguanded hoiavad Sind olulisega kursis
 • Kasuta oma randmel sisseehitatud spordirakendusi ja treeni nii nagu Sulle sobib
 • Suurem satelliitside leviala tähendab täpsemat positsioneerimist
 • Kasuta TopoActive kaardistamise valikuid otse randmel ja navigeeri enesekindlalt
 • Jätka seiklust nutikella režiimis kuni 16 päeva kestva akuga

Loodud Sinu elustiili jaoks
Erk ja selge 1,3-tolline alati sisselülitatud AMOLED-ekraan äratab Su kella ellu isegi ereda päikesevalguse käes.

Puuteekraan ja nupud
Usaldusväärsed nupud, mis töötavad igas keskkonnas, on ühendatud uue tundliku puuteekraanigam, mis tagab kiire juurdepääsu kõikidele valikutele ja kaardifunktsioonidele.

Pulssoksümeetria
Kõrgusega kohanemiseks või une jälgimiseks kasutab Pulse Ox andur Sinu randmel valguskiiri, et hinnata, kui hästi Su keha hapnikku omandab.

Pulsisagedus randmelt
Kell mõõdab pidevalt Su pulsisagedust ning annab teada, kui see püsib puhkehetkel liiga kõrgel või liiga madalal. See aitab mõõta ka treeningu intensiivsust, isegi ujumisel.

Hingamise jälgimine
Jälgi oma hingamist terve päeva jooksul nii magades kui hingamis- ja joogaharjutuste ajal.

Stressitaseme jälgimine
Stressitaseme välja arvutamiseks kasutab kell südamelöökide varieeruvust – see annab teada, kas tegemist on rahuliku, tasakaalustatud või stressirohke päevaga.

Uneaja skoor ja põhjalik unejälgimine
Saad täieliku ülevaate enda kerge, sügava ja REM-une faasidest. Vaata seda kõike spetsiaalsel vidinal, mis sisaldab Sinu uneaja skoori ja statistikat.

Body Battery™ energiamonitor
Jälgi oma keha energiataset, kasutades selleks pulsisageduse vaheldumise näitajaid, stressi-, une- ja muid andmeid ning saad teada, millal olla aktiivne ning millal peaksid puhkama.

Vedelikutaseme jälgimine
Jälgi igapäevast vedelikutarbimist ja pea meeles selle tähtsust. Saad vedeliku tarbimise jaoks seada ka automaatse eesmärgi, mida muudetakse vastavalt sellele, kui palju sa tegevuste ajal higistad.

Spordirakendused
Kasuta metsarajal ja staadionil jooksmiseks, ujumiseks, rattasõiduks, matkamiseks, aerutamiseks, suusatamiseks, golfi mängimiseks, surfamiseks, ronimiseks ja paljuks muuks eelsalvestatud spordiprofiile.

Animeeritud treeningud
Kella ekraanil on võimalik vaadata lihtsalt järgitavaid animeeritud kardio-, koormus-, jooga- ja Pilatese treeninguid. Vali eellaaditud animeeritud treeningute hulgast või, kui kell on ühilduva seadmega ühendatud, laadi neid rohkem alla Garmin Connect™ rakendusest.

HIIT-treeningud
Sellel aktiivsusprofiilil on eri taimerid, millega saad jälgida enda HIIT-treeninguid, sh AMRAP, EMOM, Tabata ja kohandatud treeninguid. Määra ringide arv, trenni-/puhkeintervallid ja veel muudki.

Garmin Coach
Need adaptiivsed tasuta treeningukavad hõlmavad asjatundlike treenerite nõuandeid ning kohanduvad Sinu ja seatud eesmärkidega. Treeningud sünkroonitakse Garmin Connectist otse Sinu kella.

Visuaalne võistlusennustaja
Sinu jooksuajaloo ja üldise vormisoleku põhjal annab see funktsioon hinnangu, milline võiks olla Sinu plaanitud vahemaa jaoks sobiv tempo. Trendiandmed näitavad, kuidas treening Sind aja jooksul mõjutab.

PacePro™ tehnoloogia
PacePro funktsioon on esimene omasuguste seas, mis aitab tänu kõrguse infot kasutades tempot hoida.

VO2 Max
Treeni nutikalt tänu VO2 Max indikaatorile, mis näitab, millises vormis oled. See kohandub maastikujooksuks ja kajastab jõudluses toimunud muutusi, mis võivad olla põhjustatud kuumusest või kõrgusest.

Soorituse mõõteandmed
Vaata täiustatud treeningandmeid, mis sisaldavad hinnanguid jooksmise dünaamika, VO2 max, taastumisnõustaja ja muu kohta.

Vastupidavus reaalajas
Jälgi ja halda oma pingutust ning väldi ülepingutust jooksu või rattasõidu alguses.

Igapäevased treeningsoovitused
Vaata igapäevaseid treeningsoovitusi, mis põhinevad Su treeningkoormusel ja treenitustasemel, ning treeni oma füüsilisest vormist lähtuvalt.

Taastumisaeg
Pärast iga treeningut kuvatav taastumisaeg näitab, millal oled uue pingelise treeningu jaoks valmis. See näitaja võtab arvesse ka treeningu intensiivsust ja selliseid tegureid nagu stress, päevane aktiivsus ja uni.

MTB dünaamika
Jälgi iga mägijalgrattasõidu üksikasju, sh funktsiooni Grit™ ja Flow™ spetsiaalseid mõõteandmeid, mis hindavad sõiduraja raskusastet ning laskumise sujuvust, nii on Sinu käsutuses tulemused, mida järgmine kord ületada.

Mäesuusatamine
Ole informeeritud ka talisporti harrastades. Eellaaditud profiil suudab eristada suusatamist ja mägironimist. See kuvab tõusu või laskumisega seotud näitajad.

Murdmaasuusatamise dünaamika
Ühendades kella HRM-Pro™ pulsivööga (ei kuulu komplekti) aitab suusatamisvõimsuse funktsioon mõõta murdmaasuusatamise tegelikku treeningkoormust.

Surfifunktsioonid
See kell töötab koos Surfline® vidinaga, et anda teavet loodete, lainekõrguse ja tuule kohta, näitab viie lähima asukoha surfihinnanguid ning töötab ka Surfline Sessions™ rakendusega, et saaksid jäädvustada videole iga laine, millel Surfline'i kaamera ees surfad.

Multi-GNSS tugi
Juurdepääs mitmele globaalsele satelliitnavigatsioonisüsteemile (GPS, GLONASS, Galileo).

ABC-andurid
Navigeeri oma järgmisel rajal ABC-anduritega, mille hulgas on altimeeter kõrguse mõõtmiseks, baromeeter ilma jälgimiseks ja kolmeteljeline elektrooniline kompass.

Aklimatiseerumisinfo
See funktsioon kuvab Sinu hetkekõrgust merepinnast, mis kõrgusel Sa aklimatiseerunud oled, PulseOX, pulsisagedust ja hingamissagedust ning näed, kuidas hetkekõrgusel vastu pead.

ClimbPro funktsioon
Kasuta ClimbPro tõusuplaneerijat, et näha reaalajas teavet oma käsilolevate ja eelseisvate tõusude kohta, sh kalle, vahemaa ja kõrguse tõus – aga ka laskumisi ja tasaseid alasid.

Mitme kontinendi TopoActive kaardid
Laadi Wi-Fi®-ühenduse kaudu alla TopoActive’i mistahes maailma piirkonna kaardid, nii püsid oma uurimisretkedel õigel teel. Vaata maastiku kontuure, tõuse, mäetippe, parke, rannajooni, jõgesid, järvi ja muid geograafilisi objekte.

Suusakaardid
Valluta nõlvu eellaaditud topograafiliste kaartide abil ja kasuta kaarte SkiView™, et vaadata laskumisradade nimesid ja raskusastme hinnanguid rohkem kui 2000 üle maailma kohta kogu maailmas.

Golfirajad
Juurdepääs täisvärvides CourseView kaartidele enam kui 42000 golfiväljaku jaoks ümber maailma ning puutetundlikule sihtimisele ja PlaysLike Distance funktsioonile.

Ringreisi teekond
Sisesta soovitud teekonna vahemaa ning sulle esitatakse soovitatud teekonnad, mille läbimise lõpuks jõuad alguspunkti tagasi. Trendline™-i populaarsed teekonnad aitavad leida parimad kohalikud rajad.

Pöördest pöördeni navigeerimine
Järgi teekonda pöördest pöördeni navigeerimise abil See annab eesolevat pöördest varakult teada.

Nutiteavitused
Seo kell ühilduva nutitelefoniga ning vaata oma e-kirju, sõnumeid ja teavitusi ühilduvasse nutitelefoni laaditud muusikat.

Muusikarakendused
Laadi alla muusikapalasid ja esitusloendeid oma kontolt Spotify®, Deezer või Amazon Music (vajalik võib olla tellimus). Kasuta oma juhtmevabu kõrvaklappe, et ilma telefoni abita muusikat kuulata.

Garmin Pay™ viipemaksed
Liigu ostusabas nobedalt edasi, kasutades selleks Garmin Pay puutevaba maksmise lahendust, mis töötab kindlate teenusepakkujatega.

Ohutus- ja jälgimisfunktsioonid
Kui sinu käekell ja telefon on omavahel seotud ning sa kasutad sisseehitatud juhtumituvastusfunktsiooni, saad oma reaalajas asukohta kontaktidele käsitsi edastada – õues saab seda ka automaatselt teha4.

Connect IQ™ pood
Kui kell on ühilduva seadmega ühendatud, laadi Connect IQ poest alla erinevaid kellakuvasid, lisa andmeväljasid ja hangi rakendusi ning vidinaid.

Toitehaldur
Vaata, kuidas erinevad sätted ja andurid mõjutavad sinu kella aku kasutusaega, et saaksid kiiresti teha aku kasutusaega pikendavaid muudatusi.

Aku kasutusaeg
Aku kestvus kuni 16 päeva nutikella režiimis ja 42 tundi GPS-režiimis.

Lisagarantiid ja kindlustused:

 • Lisagarantii + kindlustus (2 + 1 aastat) - 189,99 €
 • Lisagarantii (2 aastat) - 79,99 €
 • Kindlustus (1 aasta) - 119,99 €
 • Kindlustus (2 aastat) - 189,99 €

Sobiva lisagarantii ja kindlustuse saad valida ostukorvis.Seda toodet on mainitud järgmistes Photopointi ajaveebi postitustes:

Toote koodid

EAN
753759281007
Tootja kood
010-02582-01

Kuidas kaup minuni jõuab?

Alates 69 € tellimuste transport on Eesti-siseselt tasuta. Toote täpsemat tarneaega vaata vahelehelt "Saadavus".  

Selle toote puhul saad valida ühe järgmistest tarneviisidest:

Photopointi kauplusesse

Väiksemate toodete puhul on mugav minna kaubale järele Photopointi esinduskauplusesse. Nii on kauba kättesaamine Sinu jaoks täiesti tasuta, sest kauplusesse tellides ei lisandu postikulu ka siis, kui tellimus jääb alla 69 €. Kauba kauplusesse jõudmisest antakse Sulle teada e-kirja teel.

Photopointi kauplused asuvad Tallinnas ja Tartus. Täpsemalt saad poodide asukohti ja kontaktandmeid vaadata siit.

Omniva pakiautomaati

Vali kättesaamise kohaks endale sobivaim Omniva pakiautomaat. Kui pakk automaati jõuab, saadetakse Sulle SMS koos unikaalse koodiga. Mine kohale, sisesta kood automaati ja võta pakk. Nii lihtne ongi. Omniva pakiautomaadid asuvad hoonetest väljas – nii saad pakile järele minna olenemata kellaajast ja kuupäevast. 

Lähima pakiautomaadi saad Photopointi veebipoes valida ostukorvis, tarneviisi juures olevast nimekirjast. Omniva kõikide pakiautomaatide asukohti saad vaadata siit.

SmartPOST pakiautomaati

Ehk on Sinule sobivaimas kohas hoopis SmartPOST pakiautomaat? Kui nii, siis vali Photopointi veebipoes ostukorvis tarneviisiks see sobivaim. Kui pakk automaati jõuab, saadetakse Sulle SMS koos unikaalse koodiga. Mine kohale, sisesta kood automaati ja võta pakk. Kiire ja lihtne.

Kõikide SmartPOST pakiautomaatide asukohti saad vaadata siit.

DPD pakiautomaati

Vaata kindlasti üle ka DPD pakiautomaatide asukohad. Neid on tänaseks juba üle Eesti. Vali Photopointi veebipoes ostukorvis sobiv DPD pakiautomaat ning kui pakk kohale jõuab, saadetakse Sulle SMSiga kood.

DPD pakiautomaatide asukohti saad vaadata siit.

SmartPOST Finland pakiautomaati

Telli kaup endale Soome või saada see enda Soomes elavale sõbrale. SmartPOST Finland pakiautomaadid toimivad sama lihtsalt nagu Eestisisesed automaadid. Vali Photopointi veebipoes ostukorvis sobiv SmartPOST Finland automaat. Kui pakk kohale jõuab, saadetakse saajale SMS koos unikaalse koodiga. Mine kohale, sisesta kood automaati ja võta pakk.

SmartPOST Finland automaatide asukohti saad vaadata siit.

Matkahuolto väljastuspunkti Soomes

Telli kaup Soome või saada see enda Soomes elavale sõbrale. Vali Photopointi veebipoes ostukorvis sobiv Matkahuolto väljastuspunkt ning kui pakk kohale jõuab, saadetakse Sulle SMS või e-mail teavitusega. Mine kohale, näita isikut tõendavat dokumenti ja võta pakk.

Matkahuolto teeninduspunkte saad vaadata siit.

Kulleriga koju või kontorisse

Kulleriga saad kauba tellida koju, kontorisse või mujale, kus kauba kätte toimetamise ajal viibid. Kaup toimetatakse aadressile tööpäevadel kella 08:00-17:00.

Enne kauba kohale jõudmist helistab kuller kontaktile. Kaupa "koju" tellides hoolitse, et telefon oleks käepärast ning volitatud isik kauba kohale jõudmise ajal sihtkohas seda vastu võtmas. Eriti just suuremate esemete tellimisel palume arvestada, et kuller toimetab kauba vaid välisukseni. 

Tellides toote Photopointi veebipoest jõuab see sinuni 1-3 tööpäeva jooksul.

Seda toodet saad vaadata ja osta ka allolevates Photopointi esinduskauplustes:

Photopoint, Kristiine keskus: Endla 45, Tallinn

Photopoint, Lõunakeskus: Lääneringtee 39, Tartu

NB! Ülal nähtav kaupluste laoseis ei ole reaalajas ja ei arvesta broneeringutega. Kontrolli täpset saadavust kauplusest.
Veebipoest tellides võidakse toode tarnida ka mujalt kui konkreetsest kauplusest. Veebikaubamajast esinduskauplusesse tellitud kaubale kehtib tarneaeg vastavalt tootelehel märgitule. Tellimusele saate järele minna alles pärast vastavasisulise SMS ja e-maili teavituse saamist.

Avasta veel

Tootevõrdlus

Sulge