Puslematid (3)

Chippy puzles paklājs A3232
Chippy puzles paklājs A3232

30 € -50%

Vecā cena 59,99 €
Salīdzināt

Prece pieejama

-50%
Chippy puzles paklājs A3233
Chippy puzles paklājs A3233

28,50 € -50%

Vecā cena 56,99 €
Salīdzināt

Prece pieejama

-50%
Chippy puzles paklājs A015301
Chippy puzles paklājs A015301

11 € -50%

Vecā cena 21,99 €
Salīdzināt

Prece pieejama

-50%

Puslematte on olemas kahte sorti ning neil mõlemal on oma kindel funktsioon. 

Ühed puslematid on mõeldud keeruliste puslede kokkupanijatele. Et mitmetest tuhandetest pusletükkidest kokkupandav pilt ei pruugi ühe õhtuga valmis saada, ongi mugav, kui saad selle matil rulli keerata, eest ära panna, et siis järgmisel päeval jätkata. 

Teised puslematid on mõeldud aga lastele tähtede õppimiseks ja täpsuse harjutamiseks. 

Kokkurullitav puslematt on suurepärane abimees puslearmastajale

Kui sinu hobiks on puslede kokkupanemine, kerkib ikka ja jälle üles küsimus, kuidas pooleliolevaid puslesid hoiustada. Ja oh õudust, selle eest, et hakkasid puslet kokku panema köögilaual ning nüüd ei saa lauda seetõttu nädal otsa kasutada. Taolise probleemi vältimiseks on üks ülimugav lahendus. Nimelt on tark hankida endale puslematt 3000 tükiga puslele. 

Mis teeb puslemati paremaks kui mistahes muu aluse või papi? Üks asi on kindlalt see, et saate mati mõnusalt rulli keerata. Nii võtab see kodus hulka vähem ruumi. Teiseks eeliseks on see, et seesugune kangast matt hoiab kõik pusletükid paigal vältides nii õnnetusi. 

Puslematt on väikese inimese mängupaik

Väikelaste puslematid leiad beebi mänguasjade leheküljelt

Puslematt on tõeliselt tore mänguasi, sest sellel on nii palju funktsioone ning sellega saab mängida erinevaid mänge. Nii on ka vägagi tõenäoline, et su väike laps sellest nii pea ära ei tüdine. Puslematid koosnevad suurtest tükkidest. See teeb mati käsitlemise ka väikelapsele hõlpsaks. Millegi nii suure kokkupanek toob uhke naeratuse ka kõige virilama lapse näole.

Mida saab aga matiga teha siis kui see on kokku pandud? Kõigepealt võib selle peal lihtsalt istuda ja mängida. Mõnele matile on peale joonistatud autoteed, mis annab hea võimaluse mängida sellega linna- või automänge. 

Mõnel matil on peal aga tähed, mida laps saab välja võtta ja õigesse vormi tagasi panna.  Nii saab laps ka juba aegsasti tähti tundma õppida. Tore on ka see, et mõne mati saab ka kuubikuks kokku panna, siis saab laps kasutada seda lauana.

Uzlabot ar

Preču salīdzinājums

Aizvērt