Serveri (1285)

#Dell Static Racks Rails 1U/2U 770-BBIF
#Dell Static Racks Rails 1U/2U 770-BBIF

80,99 € -12%

Vecā cena 92,09 €

Nomaksa 2,76 €

Salīdzināt

Prece pieejama

1-Port 1000Base-T Mini-GBIC Module
1-Port 1000Base-T Mini-GBIC Module

40,99 € -8%

Vecā cena 44,59 €

Nomaksa 1,40 €

Salīdzināt

Prece pieejama

1.2TB 10K RPM Self-Encrypting SAS 12Gbps 512n
1.2TB 10K RPM Self-Encrypting SAS 12Gbps 512n

245,99 € -8%

Vecā cena 267,39 €

Nomaksa 8,38 €

Salīdzināt

Prece pieejama

1.5M, 10A/100-250V, C13 TO IEC 320-C14
1.5M, 10A/100-250V, C13 TO IEC 320-C14

17,99 € -24%

Vecā cena 23,69 €
Salīdzināt

Prece pieejama

10" Multi-Socket Adaptor with 4 Power Points Monolyth 3052000
10" Multi-Socket Adaptor with 4 Power Points Monolyth 3052000

20,99 € -3%

Vecā cena 21,53 €
Salīdzināt

Prece pieejama

1000BASE-LX/LH SFP transceiver module, MMF/SM
1000BASE-LX/LH SFP transceiver module, MMF/SM

1 009 € -9%

Vecā cena 1 109 €

Nomaksa 34,39 €

Salīdzināt

Prece pieejama

10GBASE-LRM SFP Module
10GBASE-LRM SFP Module

1 009 € -12%

Vecā cena 1 149 €

Nomaksa 34,39 €

Salīdzināt

Prece pieejama

10GBASE-SR SFP Module
10GBASE-SR SFP Module

1 009 € -12%

Vecā cena 1 149 €

Nomaksa 34,39 €

Salīdzināt

Prece pieejama

10GBASE-SR SFP Module, Enterprise-Class
10GBASE-SR SFP Module, Enterprise-Class

719 € -10%

Vecā cena 799 €

Nomaksa 24,51 €

Salīdzināt

Prece pieejama

10Gb 2-port SFP+ LOM 7ZT7A00546
10Gb 2-port SFP+ LOM 7ZT7A00546

166,99 € -9%

Vecā cena 183,59 €

Nomaksa 5,69 €

Salīdzināt

Prece pieejama

10TB 7.2K RPM NLSAS 12Gbps 512e 3.5in Hot-plu
10TB 7.2K RPM NLSAS 12Gbps 512e 3.5in Hot-plu

579 € -8%

Vecā cena 629 €

Nomaksa 19,73 €

Salīdzināt

Prece pieejama

120GB Solid State Drive SATA Boot MLC 6Gpbs 2
120GB Solid State Drive SATA Boot MLC 6Gpbs 2

233,99 € -8%

Vecā cena 254,39 €

Nomaksa 7,98 €

Salīdzināt

Prece pieejama

16GB TruDDR4 RDIMM 7X77A01303
16GB TruDDR4 RDIMM 7X77A01303

155,99 € -14%

Vecā cena 181,39 €

Nomaksa 5,32 €

Salīdzināt

Prece pieejama

19 "rack mounting screw (10 pcs)
19 "rack mounting screw (10 pcs)

1,99 € -17%

Vecā cena 2,39 €
Salīdzināt

Prece pieejama

19 2U PM-PP01-B
19 2U PM-PP01-B

35,99 € -13%

Vecā cena 41,39 €
Salīdzināt

Prece pieejama

Uzlabot ar