Serveri (989)

#Dell Static Racks Rails 1U/2U 770-BBIF
#Dell Static Racks Rails 1U/2U 770-BBIF

74,99 € -12%

Vecā cena 85,29 €

Nomaksa 2,56 €

Salīdzināt

Prece pieejama

-11%
#ReadyRails 2U Sliding Rails 770-BBKW
#ReadyRails 2U Sliding Rails 770-BBKW

72,99 € -9%

Vecā cena 80,29 €

Nomaksa 2,49 €

Salīdzināt

Prece pieejama

-11%
1-Port 1000Base-T Mini-GBIC Module
1-Port 1000Base-T Mini-GBIC Module

40,99 € -8%

Vecā cena 44,59 €

Nomaksa 1,40 €

Salīdzināt

Prece pieejama

-20%
1.2TB 10K RPM Self-Encrypting SAS 12Gbps 512n
1.2TB 10K RPM Self-Encrypting SAS 12Gbps 512n

212,99 € -8%

Vecā cena 231,59 €

Nomaksa 7,26 €

Salīdzināt

Prece pieejama

-4%
1000BASE-LX/LH SFP transceiver module, MMF/SM
1000BASE-LX/LH SFP transceiver module, MMF/SM

679 € -9%

Vecā cena 749 €

Nomaksa 23,14 €

Salīdzināt

Prece pieejama

-20%
10GBASE-LRM SFP Module
10GBASE-LRM SFP Module

1 099 € -12%

Vecā cena 1 249 €

Nomaksa 37,46 €

Salīdzināt

Prece pieejama

-20%
10GBASE-SR SFP Module
10GBASE-SR SFP Module

699 € -13%

Vecā cena 799 €

Nomaksa 23,82 €

Salīdzināt

Prece pieejama

-20%
10GBASE-SR SFP Module, Enterprise-Class
10GBASE-SR SFP Module, Enterprise-Class

489 € -9%

Vecā cena 539 €

Nomaksa 16,67 €

Salīdzināt

Prece pieejama

-20%
10TB 7.2K RPM NLSAS 12Gbps 512e 3.5in Hot-plu
10TB 7.2K RPM NLSAS 12Gbps 512e 3.5in Hot-plu

499 € -9%

Vecā cena 549 €

Nomaksa 17,01 €

Salīdzināt

Prece pieejama

-4%
-11%
12-Port Cat6A Shielded Wall Mount Patch Panel
12-Port Cat6A Shielded Wall Mount Patch Panel

38,99 €

Nomaksa 1,33 €

Salīdzināt

Prece pieejama

-10%
120GB Solid State Drive SATA Boot MLC 6Gpbs 2
120GB Solid State Drive SATA Boot MLC 6Gpbs 2

201,99 € -8%

Vecā cena 219,59 €

Nomaksa 6,88 €

Salīdzināt

Prece pieejama

-4%
16-Port Cat6A Shielded 1U Patch Panel
16-Port Cat6A Shielded 1U Patch Panel

64,99 €

Nomaksa 2,22 €

Salīdzināt

Prece pieejama

-7%
16GB DDR4 RAM 2400 MHz,UDIMM do TS-873U/873U-RP, TS-1273U/1273U-RP, TS-1673U/1673U-RP
16GB DDR4 RAM 2400 MHz,UDIMM do TS-873U/873U-RP, TS-1273U/1273U-RP, TS-1673U/1673U-RP

267,99 € -16%

Vecā cena 319 €

Nomaksa 9,13 €

Salīdzināt

Prece pieejama

-5%
16GB TruDDR4 RDIMM 7X77A01303
16GB TruDDR4 RDIMM 7X77A01303

187,99 € -14%

Vecā cena 218,59 €

Nomaksa 6,41 €

Salīdzināt

Prece pieejama

-5%
19 Fixed Rack Shelf 1U 500x280mm grey
19 Fixed Rack Shelf 1U 500x280mm grey

7,99 € -14%

Vecā cena 9,29 €
Salīdzināt

Prece pieejama

-11%
-19%
-19%

Uzlabot ar