Lisagarantiid ja kindlustused:
- Lisagarantii + kindlustus (2 + 1 aastat) - 399,99 €
- Lisagarantii (2 aastat) - 229,99 €
- Kindlustus (1 aasta) - 259,99 €
- Kindlustus (2 aastat) - 399,99 €
Sobiva lisagarantii ja kindlustuse saad valida ostukorvis.
Fotokaamerad
Videokaamerad
Analoogkaamerad
Top peegelkaamerad
Top kiirpildikaamerad
Top kaameradroonid
Top hübriidkaamerad
Top täiskaader hübriidkaamerad
Hinnaklass
Bränd
Objektiivid ja tarvikud
Välgud ja videovalgustid
Statiivid
Kaamera lisatarvikud
Salvestusmeedia
Fotokotid ja tarvikud
Arhiveerimistarvikud
Puhastus ja kaitse
Labor
Autosse
Elutuppa
Õue
Naiste lõhnad
Meeste lõhnad
Unisex-lõhnad
Päevitus
Hügieen
Keha- ja nahahooldus
Näohooldus
Suuhooldus
Habemehooldus
Maniküür ja pediküür
Aksessuaarid
Spordikellad
Spordikaubad
Terviseseadmed
Tee seda ise
Autokaubad
Kaugjuhitavad mänguasjad
Aktiivne tegevus
Beebid ja väikelapsed
Mängusõidukid ja mudelid
Lauamängud ja pusled
Kaardimängud
Muud mänguasjad
Toode on lisatud ostukorvi
Sinu ostukorvis on 0 toodet. Sinu ostukorvis on 1 toode.
Kuumakse al. 5 €
Soovi korral taotle järelmaksu ostukorvis
Lisades tellimusse veel 99 € eest tooteid saad tasuta transpordi pakiautomaati või kulleriga koju.
Oled uus klient?
Loo kontoToode on lisatud ostukorvi
Sinu ostukorvis on 0 toodet. Sinu ostukorvis on 1 toode.
Kuumakse al. 5 €
Soovi korral taotle järelmaksu ostukorvis
Lisades tellimusse veel 99 € eest tooteid saad tasuta transpordi pakiautomaati või kulleriga koju.
Fotokaamerad
Videokaamerad
Analoogkaamerad
Top peegelkaamerad
Top kiirpildikaamerad
Top kaameradroonid
Top hübriidkaamerad
Top täiskaader hübriidkaamerad
Hinnaklass
Bränd
Objektiivid ja tarvikud
Välgud ja videovalgustid
Statiivid
Kaamera lisatarvikud
Salvestusmeedia
Fotokotid ja tarvikud
Arhiveerimistarvikud
Puhastus ja kaitse
Labor
Autosse
Elutuppa
Õue
Naiste lõhnad
Meeste lõhnad
Unisex-lõhnad
Päevitus
Hügieen
Keha- ja nahahooldus
Näohooldus
Suuhooldus
Habemehooldus
Maniküür ja pediküür
Aksessuaarid
Spordikellad
Spordikaubad
Terviseseadmed
Tee seda ise
Autokaubad
Kaugjuhitavad mänguasjad
Aktiivne tegevus
Beebid ja väikelapsed
Mängusõidukid ja mudelid
Lauamängud ja pusled
Kaardimängud
Muud mänguasjad
34-634392
Järelmaksuga ostes alates 101,88 € kuus
Ava järelmaksukalkulaatorPõhiinfo
Osta kohe, viimased eksemplarid laos!
Uuendatud ThinkSmart Core Gen2 koosolekuruumide lahendus pakub tänu tehisintellektiga optimeeritud tehnoloogiale veelgi paremat kasutuskogemust. Integreeritud NPU-ga Intel® Core™ Ultra protsessor ja Intel vPro platvorm loovad turvalise ja stabiilse aluse sujuvaks, produktiivseks ning kasutajasõbralikuks koosolekukeskkonnaks, tarbides samas kuni 40% vähem energiat kui selle eelkäija.
ThinkSmart Core Gen2 toetab Microsoft Teams Rooms ja Zoom Rooms lahendusi, täiustades koostööd Microsoft Copiloti või Zoom AI Companioni tehisintellekti võimalustega. AI-põhised funktsioonid, nagu osalejate nutikas kadreerimine, automaatne kõneleja tuvastamine, intelligentsed nimesildid, koosolekute kokkuvõtted ja reaalajas abi, on vaid mõned saadaolevatest nutikatest funktsioonidest.
Mitmekülgne ühenduvus võimaldab lihtsat integreerimist erinevate seadmetega, muutes paigalduse ja kasutuselevõtu sujuvaks peaaegu igas ruumis. Oluline täiendus on BYOM (bring your own meeting) USB-C ühendus, mis võimaldab sul kasutada ruumi AV-seadmeid, ühendades vaid oma sülearvuti – sõltumata sellest, millist UC-platvormi sa kasutad.
Lenovo IP Controller võimaldab lauapealse konsooli puhast ja lihtsat paigaldust – lauale jõuab vaid üks võrgukaabel, mida on lihtne suunata ka kitsastes kaablirennides, ning USB-pikkuse piirangud ei ole enam takistuseks korrektsele kaabeldusele.
Pilvepõhine ThinkSmart Manager võimaldab turvalist kaughaldust ja tõrkeotsingut, nii et IT-osakond säilitab kontrolli, samal ajal kui kasutajad saavad häireteta koosolekutele keskenduda.
Lenovo ThinkSmart Core Gen2 + Lenovo IP Controller
| Number of performance-cores | 4 |
| Operating system provided | Windows 11 IoT Enterprise |
| Connections | USB-C (Gen2) |
| Processor family | Intel Core Ultra 5 |
| Processor number of cores | 14 |
| Internal memory | 16 GB |
| Total storage capacity | 256 GB SSD |
| Maximum internal memory, GB | 16 GB |
| Graphic adapter | Intel ARC Graphics |
| Processor model | Intel Core Ultra 5 135H (Max. 4.60GHz, 18M, 14C) |
| Power supply, W | 170 |
| Processor manufacturer | Intel |
| Dimensions W x D x H, mm | Thinksmart Core: 185 x 220 x 38 IP Controller: 248 x 151 x 100 |
| Internal memory type | DDR5 |
| Weight, g | Thinksmart Core: 1010 IP Controller: 970 |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports quantity | 1 |
| Memory clock speed, MHz | 5600 |
| Intel Virtualization technology | VT-x / VT-d |
| USB-A (USB 3.2) ports quantity | 3 |
| Bluetooth version | 5.3 |
| WLAN type | Intel Wi-Fi 6E |
| Graphics adapter family | Intel Arc |
| HDMI ports quantity | 3 |
| Intel Smart Cache, MB | 18 |
| Intel Turbo Boost, GHz | 4.60 |
| USB-C (USB 3.2) ports quantity | 2 |
| USB-A (USB 2.0) ports quantity | 1 |
| WLAN antennas | 2x2 |
| Number of efficient-cores | 8 |
| Wireles LAN (WLAN) | Yes |
| Optical drive | No |
| Integrated Memory Card Reader | No |
| Bluetooth | Yes |
| Intel HyperThreading | Yes |
| Dedicated video memory (GB) | Uses system memory |
| Intel vPro | Yes |
| Motherboard chipset | Intel SoC platform |
Lisagarantiid ja kindlustused:
Sobiva lisagarantii ja kindlustuse saad valida ostukorvis.
Alates 99 € tellimuste transport on Eesti-siseselt tasuta. Toote täpsemat tarneaega vaata vahelehelt "Saadavus".
Selle toote puhul saad valida ühe järgmistest tarneviisidest:
Photopointi kauplusesse
Väiksemate toodete puhul on mugav minna kaubale järele Photopointi esinduskauplusesse. Nii on kauba kättesaamine Sinu jaoks täiesti tasuta, sest kauplusesse tellides ei lisandu postikulu ka siis, kui tellimus jääb alla 99 €. Kauba kauplusesse jõudmisest antakse Sulle teada e-kirja teel.
Photopointi kauplused asuvad Tallinnas ja Tartus. Täpsemalt saad poodide asukohti ja kontaktandmeid vaadata siit.
Kulleriga koju või kontorisse
Kulleriga saad kauba tellida koju, kontorisse või mujale, kus kauba kätte toimetamise ajal viibid. Kaup toimetatakse aadressile tööpäevadel kella 08:00-17:00.
Enne kauba kohale jõudmist helistab kuller kontaktile. Kaupa "koju" tellides hoolitse, et telefon oleks käepärast ning volitatud isik kauba kohale jõudmise ajal sihtkohas seda vastu võtmas. Eriti just suuremate esemete tellimisel palume arvestada, et kuller toimetab kauba vaid välisukseni.
Toode on saadaval Photopointi veebipoes 3-5 tööpäevase tarneajaga. Esinduskauplustes kohapeal seda toodet müügil ei ole.
Tootevõrdlus
Sulge