Juuksesirgendajad (3)

Kvaliteetsed juuksesirgendajad hea hinnaga

Kaunid juuksed on välimuse juures üks olulisemaid detaile. Tihtipeale on just juuksesirgendaja see, mis toob täpselt sobiva lõppviimistluse ja loob mulje, millega saad täiuslikult rahule jääda. 

Photopointi e-poes on lai valik tuntud kaubamärkide juuksesirgendajaid – näiteks Philips, Braun või BaByliss juuksesirgendaja. Uuri lähemalt ja tee oma valik selle põhjal, milliseid omadusi juuksesirgendajalt ootad.

Õige juuksesirgendaja valimine

Juuksesirgendaja on asendamatu abiline, mis aitab luua juuksed siidjalt läikivaks, sirgendades neid või vastupidi, kujndada pilkupüüdvaid lokke. Mini juuksesirgendaja on käepäraselt väike, mistõttu on mugav seda kõikjale kaasa võtta. 

Pea aga alati meeles, et juuste kuumtöötlemine vajab erilist tähelepanu, et tulemuseks ei oleks kuivad, haprad ja kahjustatud kiharad. 

Milline on parim juuksesirgendaja paksudele juustele? Soovitame uurida titaanist juuksesirgendajaid. Titaan soojeneb kiiresti ja hoiab temperatuuri ühtlaselt. 

Kas juhtmega või juhtmevaba juuksesirgendaja?

Juhtmevabadus on jõudnud ka juuksesirgendajate maailma. Juhtmevaba sirgendaja kaotab kõik piirangud, sest tüütu juhe ei takista enam sinu liigutusi ning ei ole igal pool ees.

Seesugune kerge ja käepärane seade võimaldab olla loov ja jõuda hõlpsasti uskumatute tulemusteni.

Filtreeri

Tootevõrdlus

Sulge