Närimisrõngad (70)

Infantino närimiskõrin Lõvi
Infantino närimiskõrin Lõvi

4 € -50%

Tavahind 7,99 €
Lõpumüük

Soovid superpakkumisi?

Liitu meie pakkumiste klubiga ja me saadame sulle igal hommikul värsked sooduspakkumised otse postkasti!

Sinu andmed on meiega 100% kaitstud! Meie ka vihkame SPÄMMI!

Närimisrõngad

Lapse neljanda ja seitsmenda elukuu vahel on oodata esimese hamba lõikumist ning hammaste tulek kestab reeglina kuni kolmanda eluaastani. Vajalik, ent kõigest hoolimata ebamugav protsess. Närimislelud on loodud selleks, et aidata leevendada hammaste tulekuga kaasnevat ebamugavustunnet ning paistetust.

Millised närimisrõngad on olemas?

Masseeriv beebi närimisrõngas on klassikaline lahendus, aina populaarsemaks muutub ka jahe närimisrõngas. See on justkui omamoodi jahe kompress, mis jahutab paistes ning valulikke kohti ja vähendab kaasnevat valu.

Head närimisrõngad täidavad ka mänguasja rolli. 

Arvestades sellega, et väikestel lastel on arenguperiood, kus nad armastavad nagunii kõike ka suhu toppida, on see hea kaks-ühes lahendus. Seetõttu on närimislelud tihtipeale põneva kireva välimusega.

Kas spetsiaalsed beebi närimislelud on vajalikud?

Muidugi võivad lapsed närida ükskõik milliseid asju, ent kvaliteetne ja just selleks mõeldud närimislelu on kordades turvalisem nii materjali kui vastupidavuse poolest.

See, millisest materjalist on närimisrõngas beebile, sõltub beebist endast. Valikut tehes vaata, mida laps juba nüüd armastab närida. Silikoon ning tekstiil on pehmemad variandid, puidust detailidega närimislelud aga kõvem alternatiiv.

Täppide või triipudega rõngas aitab veel igemeid eriliselt masseerida ning on põnev katsuda. Eriti hea, kui ühe mänguasja küljes on mitme erineva tekstuuriga lisad.

Filtreeri

Tootevõrdlus

Sulge