LEGO mänguasjade müük (939)

LEGO Duplo Tähestikuauto (10915)
LEGO Duplo Tähestikuauto (10915)

27 € -50%

Tavahind 53,99 €
Lõpumüük
10929 LEGO® Duplo Moodulmängumaja
10929 LEGO® Duplo Moodulmängumaja

69,99 €

Kuumakse al. 2,39 €

Soovid superpakkumisi?

Liitu meie pakkumiste klubiga ja me saadame sulle igal hommikul värsked sooduspakkumised otse postkasti!

Sinu andmed on meiega 100% kaitstud! Meie ka vihkame SPÄMMI!

31118 LEGO® Creator Surfari rannamaja
31118 LEGO® Creator Surfari rannamaja

59,99 €

Kuumakse al. 2,04 €

41682 LEGO® Friends Heartlake City kool
41682 LEGO® Friends Heartlake City kool

79,99 €

Kuumakse al. 2,73 €

41683 LEGO® Friends Metsa ratsakeskus
41683 LEGO® Friends Metsa ratsakeskus

79,99 €

Kuumakse al. 2,73 €

41688 LEGO® Friends Maagiline haagis
41688 LEGO® Friends Maagiline haagis

54,99 €

Kuumakse al. 1,87 €

60246 LEGO® City Politseijaoskond
60246 LEGO® City Politseijaoskond

109,99 €

Kuumakse al. 3,75 €

LEGO klotsid on lapsi rõõmustanud juba aastast 1949. Klotside idee on lihtne. Mängija võib panna neid kokku sajal erineval viisil, ehitada maju, linnu autosid ja palju muudki.

Muide, kas teadsid, et kõigi LEGO komplektide detailid sobivad omavahel kokku? Just see universaalsus on teinud LEGO’dest läbi aastakümnete hinnatud mänguasja.

LEGO mänguasjade müük on tõusutrendis

Ehitus-ja konstrueerimismängud on ajatud. Küllap ehitas juba su vanaisa koos õdede ja vendadega onni. Edasi tulid müügile erinevad puidust kuubikud ja plastmassist klotsid. Tõenäoliselt on paljud tänased lapsevanemadki lapsepõlves mingil hetkel LEGO klotsidega mänginud.

Viimastel aastatel on LEGO komplektide müük ainult kasvanud ning konstruktorid hoiavad populaarsemate mänguasjade seas kindlat esikohta. 

Mänguklotside maailm on võrratu

Nagu öeldud, on LEGO maailmas kõik võimalik ning pole olemas olukorda, mida LEGOdega mängida ei saaks. Mängija võib ehitada metsaonni, panna kokku keerulise ekskavaatori, ehitada klots-klotsi haaval uhke keskaegse lossi või hoopis Valge Maja. 

Lego sobib mängimiseks absoluutselt igaühele, sest kõik leiavad selle paljude komplektide hulgast midagi just endale huvipakkuvat. 

Kas on olemas sobivad LEGOd poistele ja tüdrukutele?

Ehkki mõned LEGO komplektid on väga tehnilised nagu maastikuautod või ekskavaatorid ning mõned nagu lossid printsessidega on võõbatud roosaks või helelillaks, siis LEGO ise oma komplekte soopõhiselt ei määratle. Nii polegi olemas selliseid kategooriaid nagu LEGOd tüdrukutele või LEGO’d poistele. 

Komplekti ostes võiks lähtuda eelkõige lapse huvist. Kui sul on kodus autofännist tüdrukutirts teeb teda LEGO autovõidusõidu komplekt ilmselt õnnelikumaks kui LEGO juuksurisalong. Ning vastupidi, pole kuigi hea mõte kinkida dinosauruse fossiilide komplekti poisile, kes tahab vahelduseks mängida kodu või linna vaikelu.

LEGO komplektide tellimine

Kui oled otsustanud kedagi uue LEGO komplektiga rõõmustada, siis tuleks esmalt välja mõelda, milline komplekt on just talle kõige parem. Esialgu võib komplektide rohkus veebipoes tunduda ehk pisut hirmutav, kuid muretsemiseks pole põhjust. Nimelt on meil sulle paar head nippi, millest lähtudes on LEGOde tellimine üsna lihtne.

Päris väikestele lastele sobib kõige paremini suurte klotsidega Duplo seeria. Koolieelikutele sobivad aga muuhulgas näiteks linnateemalised LEGO City komplektid. Kooliealistele võib osta juba keerukamaid komplekte nagu kosmoselaevu ja mitmest tuhandest LEGO klotsist koosnevaid Disney losse. 

Kui soovid aga arendada lapse loovust, on hea mõte osta midagi LEGO Classic seeriast, kus pole ees üheseid juhiseid, mida laps neist klotsidest tegema peab. 

Filtreeri

Tootevõrdlus

Sulge