Akutrellid (1)

Xiaomi akutrell 12V Max Brushless Cordless Drill
Xiaomi akutrell 12V Max Brushless Cordless Drill

109 € -8%

Tavahind 119 €

Kuumakse al. 3,72 €

Akutrellid igasse majapidamisse Photopointist!

Igas kodus juhtub vahel, et midagi läheb katki, vajab kokku panemist või parandamist. Tavaliselt juhtub see alati siis, kui parasjagu pole kedagi appi võtta. Mõnikord ei ole aga puudu mitte töömees, vaid hoopis mitmekülgne ja universaalne tööriist – akutrell. Kui sul on tagavaraks sinu jaoks parim akutrell, siis võib nii mõnigi probleem olla üsna hõlpsasti lahendatav. 

Kuhu aga pilk pöörata? Kas uurida, millised on odavad akutrellid, valida üks ja väga kvaliteetne seade või soetada hoopis korralik komplekt koos kõigi lisatarvikutega?

Eks see jääb igaühe enda otsuseks, kuid kindel on see, et akutrell ei ole enam ääretult kallis ja üksnes proffidele mõeldud tööriist – Photopointi valikus leidub taskukohaseid ja hõlpsalt käsitletavaid trelle igale vajadusele. 

Kas valida eraldi trell või akutrelli komplekt?

Ostes akutrelli eraldi, siis enamasti erinevaid otsikuid kaasas ei ole, need on tarvis juurde osta (iga otsikut, puuri ja muid tarvikuid on võimalik eraldi soetada). Küll aga on valikus ka korralikud akutrelli komplektid, kus on peamised vajalikud tarvikud kenasti olemas. 

Millise valiku kasuks otsustada, sõltub juba huvilise enda soovidest ja vajadustest. Kindlasti võiks eelistada trelli, millel on kaks akut (või siis osta varuaku eraldi juurde). Muidu võib juhtuda, et töö jääb ootamatult pooleli ja on tarvis oodata nii kaua, kuni aku end taas täis laeb.

Kõik vajalikud akutrelli lisad telli mugavalt e-poest

Akutrelliga ei keerata sugugi mitte ainult kruvisid, sest tegemist on tunduvalt mitmekülgsema tööriistaga. Näiteks saab trelli otsa panna poleerimis- või lihvimiskettaid ja traatharju. Just erinevad lisad ja akutrelli otsikud muudavad akutrelli imeliseks tööriistaks, mille kasutusvõimalus on tõeliselt laiahaardeline. 

Iga töö jaoks on olemas sobiv otsik, tuleb vaid õige välja otsida ja kinnitada. Kruvikeeramiseks mõeldud otsikuid saab soetada komplektidena, erilisemaid on võimalik osta ka ühekaupa. 

Mõned kasulikud lisad/tarvikud: 

  • Padrun – paikneb trelli ninas ja selle külge on võimalik kinnitada mis tahes puurimiseks või kruvikeeramiseks mõeldud otsikuid
  • Lisakäepide – kasulik puurimisel, aitab hoida seadet õiges asendis
  • LED töötuli – tööta kasvõi pimedas
  • Tööriistakohver – hoia kõiki tarvikuid (laadijad, akud otsikud) mugavalt ühes kohas.
  • Akutrelli akud – varuakude olemasolul töö ei katke.

 

Tutvu brändidega

Uuri lähemalt Photopointi akutrellide valikut, sest meil on esindatud paljud tuntud ja kvaliteetsed brändid nagu näiteks Makita, Dewalt, Metabo, Black & Decker, Bosch akutrellid ja paljud teised. Vastupidava tööriista leiab endale nii tavakasutaja kui professionaal.

Filtreeri

Tootevõrdlus

Sulge