Kondoomid (345)

Soovid superpakkumisi?

Liitu meie pakkumiste klubiga ja me saadame sulle igal hommikul värsked sooduspakkumised otse postkasti!

Sinu andmed on meiega 100% kaitstud! Meie ka vihkame SPÄMMI!

Cond London 1000 uds
Cond London 1000 uds

159,99 €

Kuumakse al. 5,45 €

Dame Placer Kondoomid Durex (3 pcs)
Dame Placer Kondoomid Durex (3 pcs)

2,99 € -14%

Tavahind 3,48 €
Durex Extra Safe Kondoomid (12 Ühikut)
Durex Extra Safe Kondoomid (12 Ühikut)

9,99 € -39%

Tavahind 16,34 €
Durex Natural Plus Kondoomid (6 ühikut)
Durex Natural Plus Kondoomid (6 ühikut)

6,99 € -36%

Tavahind 10,93 €
Durex Pleasurefruits 144st
Durex Pleasurefruits 144st

55,99 €

Kuumakse al. 1,91 €

Durex Sensitivo Suave Condooms - 144 pce
Durex Sensitivo Suave Condooms - 144 pce

55,99 €

Kuumakse al. 1,91 €

Durex Thin Feel Condoms - 144 pieces
Durex Thin Feel Condoms - 144 pieces

55,99 €

Kuumakse al. 1,91 €

Tellige kondoomid diskreetselt ja soodsalt e-poest

Kvaliteetne kondoom on parim vahend, mille abil kaitsta end samal ajal nii suguhaiguste kui ka soovimatu raseduse eest. Kondoomi kohta on öeldud, et see päästab elusid ja nii see tõepoolest on. Enamik alternatiivsetest rasestumisvastastest vahenditest nakkushaiguste (sealhulgas HIV) eest ei kaitse. 

Kuigi rasestumisvastaseid vahendeid on tänapäeval rohkesti, jääb valik mõne inimese jaoks siiski kitsaks – näiteks sellisel juhul, kui hormonaalsed vahendid mingil põhjusel ei sobi. Kondoomide müük veebis ja tellimine e-poest on diskreetne ja mugav – kodust lahkumata saad tellida enda ja oma partneri vajadustega kooskõlas olevad tooted. 

Meeste või naiste kondoomid?

Kõige tuntumad ja enim kasutatud rasestumis- ja suguhaiguste vältimise vahendid on tõenäoliselt meeste kondoomid. Kuid kindlasti oled kuulnud, et on loodud ka naiste kondoom? Meeste ja naiste preservatiivide kasutusviisid on erinevad ja paljud tunnevad, et meestele mõeldud varianti on kiirem ning mugavam paigaldada. Samas tulemus on tegelikult sama, seega miks mitte vahelduseks proovida ka õrnemale soole loodud kondoomi. 

Parimad kondoomid sobivad mõlemale

Esmamuljena võib tunduda, et kõik kondoomid on ühesugused ja nende valikule suurt tähelepanu pöörama ei pea. Tegelikult tuleb õige toote leidmisel arvestada mitmeid nüansse. Esiteks on olulised muidugi mõõdud eelkõige laiuses, sest standardsuuruses kondoomid ei pruugi sobida kõigile ja seetõttu võib väheneda nii turvalisus, mugavus kui nauding. 

Kondoome valmistatakse laiusega 47 mm – 69 mm, ning pikkus ei oma tähtsust, sest kõigil toodetel on piisav pikkusvaru. 

Oluline on ka kondoomi kuju – saadaval on nii sirgeid kui ülevalt pisut laieneva otsaga preservatiive. Valida tuleb eelkõige keha põhjal ja proovida järele, milline kuju kõige mugavam ning turvalisem tundub. 

Tavalised ja/või õhukesed kondoomid? 

Üks oluline valikukriteerium on kondoomide puhul nende paksus. Preservatiivid on valmistatud erinevatest materjalidest ja seetõttu on ka paksus varieeruv. Õhukesed kondoomid on enamasti märgitud kui Extra Thin, Thin Feel vms. Õhem materjal ei pruugi aga sugugi tähendada, et toode oleks vähem turvaline. 

Eelkõige on kondoomide puhul tähtis hea tunnetus ja võimalikult loomulik nauding. Muidugi on oluline ka tervis – näiteks lateksiallergia puhul tuleks kindlasti valida lateksivaba toode. On hea teada, et ka nende valik on üsna lai. 

Turvalisi naudinguid!

Filtreeri