Puslede müük firmadelt Ravensburger, Trefl ja mitmetelt teistelt (8)

Castorland pusle Kittens&Flowers 70tk
Castorland pusle Kittens&Flowers 70tk

14 € -50%

Tavahind 27,99 €
Lõpumüük
Educa pusle Japan Panorama 3000tk
Educa pusle Japan Panorama 3000tk

38 € -50%

Tavahind 75,99 €

Kuumakse al. 1,30 €

Lõpumüük
Lõpumüük
Ravensburger pusle Cuba Cars 1500tk
Ravensburger pusle Cuba Cars 1500tk

19 € -50%

Tavahind 37,99 €
Lõpumüük
Lõpumüük
Lõpumüük
Ravensburger pusle Peppa Pig 24tk
Ravensburger pusle Peppa Pig 24tk

19 € -50%

Tavahind 37,99 €
Lõpumüük
Spinmaster Games pusle Paw Patrol 25tk
Spinmaster Games pusle Paw Patrol 25tk

11 € -50%

Tavahind 21,99 €
Lõpumüük

Kas mäletad neid pikki tunde, mida veetsid puslesid kokku pannes? Vahepeal vajusid pusled küll unustusse, ent nüüd on nad taas populaarsed. Endiselt on tegu lõbusa ning arendava tegevusega, kuid nende kvaliteet on parem ning valikuvõimalusi kordades rohkem.

Hea hinnaga puslede müügi leiad Photopointi veebikaubamajast. Meie kaubavalikus Ravensburgeri pusled, Trefli pusled ja paljud muud!

Üle maailma tuntud Ravensburgeri pusled

Pika ajalooga Ravensburger on paljude jaoks on muutunud nii pusle- kui lauamängude sünonüümiks. Alustanud 1883. aastal pereettevõttena, on nad nüüdseks levinud üle maailma ning Ravensburgeri sinisest kolmnurgast on saanud teadatuntud kvaliteedimärk.

Saksamaalt pärit ettevõte kataloogis on kõige noorematele mõeldud beebipusled, klotsipusled ja minipusled. Seejärel paarisaja või isegi mõne tuhande tükiga pusled ning lamedatele puslede vahelduseks tõetruud 3D pusled. Meeltlahutav, kvaliteetne ja kauakestev toodang saavutatakse tänu rangetele kvaliteedi- ja ohutuskriteeriumitele ning muidugi tänu mängumeistrite pühendunud tööle.

Mitmekülgsed Trefl pusled

Pereettevõttena loodud Trefl on alates oma algusest 1985. aastast võtnud eesmärgiks huvitavate ja turvaliste mänguasjade loomise. Praeguseks on neist kujunenud Euroopa üks suurimaid pusletootjaid ning suisa Poola juhtiv lauamängude tootja. Lapsi ja ka nende vanemaid silmas pidades on turule toodud mänguasjad, mille abil saab avastada maailma ja veeta üheskoos meeldivat ning kasulikku aega.

Trefl kataloogis leiab rohkelt loodusvaadete ning linnavaadetega puslesid. Üsna palju on Trefl’i valikus ka suuri, 3000 ja 4000 tükiga puslesid! Tasub teada, et Trefl’i tootmises kasutatakse üksnes loodussõbralike materjale. Seega on need pusled hea valik ka neile, kelle jaoks on loodustsäästev eluviis tähtsal kohal.

Kuidas valida puslet?

Ühevärvilist pilti on raskem kokku panna ehk taeva või veepeegliga pusled on keerulisemad. 

Detailsema pusle tükid saab kergelt ära sorteerida ja on seega lihtsamad. Arvesta sellega ka puslet valides - liiga keeruline pusle on igav ning motivatsioon kaob kiiresti. 

Kõige väiksematele, paariaastastele, sobivad nelja ja kuue jupiga klotsipusled. Mida rohkem laps harjutab ja mida vanemaks saab, seda keerulisema pusle võib soetada. Muide, puslepallid ja 3D pusled on hitiks ka teismeliste seas!

Puslede abil saab tutvuda loomade ja lindude maailmaga, õppida tähti ja numbreid ning lihtsalt nautida kokkupanemise protsessi. Mosaiikpiltide kokku sobitamine aitab kaasa kognitiivsete oskuste arengule ja toetab püsivust ja probleemide lahendusoskust. 

Ning loomulikult, puslede kokku panemine on ennekõike lõbus! See võib olla kui mõnus meditatsioon igapäevases tihedas ja ekraanidega rikastatud päevas.

Filtreeri