Blenderid (18)

Platinet blender PEBVWGR, hall
Platinet blender PEBVWGR, hall

49,99 €

Kuumakse al. 1,70 €

-18%
Xiaomi blender Mi Smart, valge
Xiaomi blender Mi Smart, valge

99,99 € -16%

Tavahind 119 €

Kuumakse al. 3,41 €

-3%
Gorenje saumikser HB600ORAW
Gorenje saumikser HB600ORAW

39,99 €

Kuumakse al. 1,36 €

-10%
NUTRIBULLET Blender NB 606 DG 600W, Inox
NUTRIBULLET Blender NB 606 DG 600W, Inox

85,99 €

Kuumakse al. 2,93 €

-10%
NUTRIBULLET Blender NB 606 R, 600W, Red
NUTRIBULLET Blender NB 606 R, 600W, Red

94,99 €

Kuumakse al. 3,24 €

-5%
-10%
-10%
-10%

Kuidas leida parim blender?

Tervislik toitumine on muutumas inimeste jaoks järjest olulisemaks ja üks võimalus oma menüüd muuta on sellesse näiteks kasuliku ning värskelt valmistatud smuuti lisamine. Maheda tervisejoogi valmistamiseks on parim abivahend korralik blender. Võib-olla on sullegi tulnud mõttesse uurida, millised blenderid on tänapäeval müügil ja milline blender smuuti valmistamiseks kõige paremini sobib?

Blenderid ehk kannmikserid on justkui väiksemat sorti köögikombainid, mille puhul võid julgelt kasutada oma loovust ja valmistada erinevaid jooke, kokteile, püreesuppe või tükelda toiduaineid. Blenderiga toidu valmistamine ei võta palju aega ja masin ei nõua köögis palju ruumi.

Kas valida suur blender või pigem väiksem smuutiblender?

Blenderit smuuti valmistamiseks valides tuleks kõigepealt mõelda, kas tahaksid seda kasutada ainult smuutide valmistamiseks või on sul teisigi soove – näiteks teha korraga valmis suuri koguseid, püreestada köögivilju, teha suppe jne. 

Täissuuruses blenderid on suurepäraseks tööriistaks nõudlikule kodukokale, sest need mahutavad palju kraami ja on võimsamad, saades hakkama eri toiduainete purustamisega. Loomulikult saab nendega valmistada kõiki smuutisid ja mahlasid. Piiriks on ainult loovus! Paraku nõuab suurema blenderi puhastamine rohkem aega.

 Väikesed blenderid sobivad inimesele, kes soovivad teha kiirelt näiteks ühe portsu smuutit hommikul või miks mitte ka lõunapausi ajal. Üht portsjonit mahutav kaasaskantav blender on ideaalne abiline ka juhul, kui on vaja lihtsalt ja mugavalt valmistada imikule sobivat püreetoitu. 

Väiksemõõtmelise kaanega suletava blenderi saab võtta endaga hõlpsasti kaasa ja kasutada kasvõi reisi ajal. Lisa vaid soovitud koostisosad anumasse ja luba teradel teha oma töö, mille tulemuseks on maitsev ning tervislik smuuti.

Kvaliteetsete blenderite müük ja tuntud tootjad

Photopointi tootevalikus on esindatud kvaliteetsed blenderid kaubamärkidelt Philips, Bosch, Caso, Braun, Smeg, Camry jpt. Milline neist sinu abiliseks kõige paremini sobiks, sõltub nii maitse-eelistustest, eelarvest kui ka vajadustest.

Maitsvaid ja naudingute rohkeid elamusi!

Filtreeri