Integreeritavad pliidid (924)

Soovid superpakkumisi?

Liitu meie pakkumiste klubiga ja me saadame sulle igal hommikul värsked sooduspakkumised otse postkasti!

Sinu andmed on meiega 100% kaitstud! Meie ka vihkame SPÄMMI!

Integreeritavad pliidid ja pliidiplaadid - kaasaegse köögi lahutamatu osa –

Funktsionaalne ja visuaalselt kaunis integreeritud pliit on saanud moodsa kodu üheks osaks. Mugavalt käsitletavad, paljude funktsioonidega ning kaasaegset tehnoloogiat kasutavad pliidiplaadid vahetavad tasapisi klassikalised pliidirauad välja. 

Elektrilised või gaasipõletiga varustatud integreeritavad pliidiplaadid on säästlikud energiakasutajad, võtavad vähem ruumi ning neid on kerge paigaldada. Valikus on väiksemad, ühe või kahe kuumutuselemendiga ja samuti suuremad (neljakohalised) keraamilised pliidiplaadid. 

Photopointis on müügil selle valdkonna tippbrändid, mille sekka kuuluvad Bosch, Beko, AEG, Electrolux ning paljud teised. Lisaks pliidiplaatidele leiad laias valikus mitmefunktsioonilisi integreeritavaid ahjusid, mille abil luua täiuslikke maitseelamusi. 

Integreeritav pliit – kasutajasõbralikkus ja energiasääst

Moodsad integreeritavad pliidid on kasutamisel mugavad ning äärmiselt energiasäästlikud. Puutetundlik juhtpaneel on lihtne ja loogiline ning pakub kasulikke funktsioone. Plaatide kuumenemist ega jahtumist ei pea pikalt ootama ja erinevad režiimid lubavad laialt kasutusvõimalusi. 

Induktsioonpliidid kuumenevad kiirelt ja suunavad kogu vallanduva soojusenergia keedualale asetatud potti või panni. Nii väheneb soojuskadu ja pliit on märksa energiasäästlikum. 

Integreeritavad pliidid on kergesti puhastatavad ja püsivad korralikult hooldades töökorras aastaid. Pliit ja ahi ei ole ilmtingimata ühes tükis, vaid neid on võimalik paigutada täiesti eri paikadesse.

Mida võiks teada pliidiplaadi valikul?

Pliidiplaat on köögi sisekujunduse osa ning see peaks sobituma ruumi üldisesse tervikpilti. Traditsiooniliste mustade pliidiplaatide kõrval on võimalik soetada ka valget värvi plaat, mis sulandub suurepäraselt heledates toonides köögi ilmega.

Kindlasti on oluline teha selgeks, millise võimekusega pliidiplaati vajad. Kas piisab väiksemast kahekohalisest pliidiplaadist või nõuab pere suurus ja kokkamiskirg suuremat, näiteks nelja soojenduselemendiga toodet? Kas oled harjunud kasutama elektrilist või gaasipõletiga lahendust?

Kasutusharjumustest sõltub, kas ja kui palju lisafunktsioone võiks tarvis minna. Kes valmistab toitu harva, võib piirduda lihtsama pliidiplaadiga, kirglik kokkaja aga tahab kasutada kõiki olemasolevaid võimalusi.