Lisagarantiid ja kindlustused:
- Lisagarantii + kindlustus (2 + 1 aastat) - 399,99 €
- Lisagarantii (2 aastat) - 229,99 €
- Kindlustus (1 aasta) - 259,99 €
- Kindlustus (2 aastat) - 399,99 €
Sobiva lisagarantii ja kindlustuse saad valida ostukorvis.
Fotokaamerad
Videokaamerad
Analoogkaamerad
Top peegelkaamerad
Top kiirpildikaamerad
Top kaameradroonid
Top hübriidkaamerad
Top täiskaader hübriidkaamerad
Hinnaklass
Bränd
Objektiivid ja tarvikud
Välgud ja videovalgustid
Statiivid
Kaamera lisatarvikud
Salvestusmeedia
Fotokotid ja tarvikud
Arhiveerimistarvikud
Puhastus ja kaitse
Labor
Autosse
Elutuppa
Õue
Naiste lõhnad
Meeste lõhnad
Unisex-lõhnad
Päevitus
Hügieen
Keha- ja nahahooldus
Näohooldus
Suuhooldus
Habemehooldus
Maniküür ja pediküür
Aksessuaarid
Spordikellad
Spordikaubad
Terviseseadmed
Tee seda ise
Autokaubad
Kaugjuhitavad mänguasjad
Aktiivne tegevus
Beebid ja väikelapsed
Mängusõidukid ja mudelid
Lauamängud ja pusled
Kaardimängud
Muud mänguasjad
Toode on lisatud ostukorvi
Sinu ostukorvis on 0 toodet. Sinu ostukorvis on 1 toode.
Kuumakse al. 5 €
Soovi korral taotle järelmaksu ostukorvis
Lisades tellimusse veel 99 € eest tooteid saad tasuta transpordi pakiautomaati või kulleriga koju.
Oled uus klient?
Loo kontoToode on lisatud ostukorvi
Sinu ostukorvis on 0 toodet. Sinu ostukorvis on 1 toode.
Kuumakse al. 5 €
Soovi korral taotle järelmaksu ostukorvis
Lisades tellimusse veel 99 € eest tooteid saad tasuta transpordi pakiautomaati või kulleriga koju.
Fotokaamerad
Videokaamerad
Analoogkaamerad
Top peegelkaamerad
Top kiirpildikaamerad
Top kaameradroonid
Top hübriidkaamerad
Top täiskaader hübriidkaamerad
Hinnaklass
Bränd
Objektiivid ja tarvikud
Välgud ja videovalgustid
Statiivid
Kaamera lisatarvikud
Salvestusmeedia
Fotokotid ja tarvikud
Arhiveerimistarvikud
Puhastus ja kaitse
Labor
Autosse
Elutuppa
Õue
Naiste lõhnad
Meeste lõhnad
Unisex-lõhnad
Päevitus
Hügieen
Keha- ja nahahooldus
Näohooldus
Suuhooldus
Habemehooldus
Maniküür ja pediküür
Aksessuaarid
Spordikellad
Spordikaubad
Terviseseadmed
Tee seda ise
Autokaubad
Kaugjuhitavad mänguasjad
Aktiivne tegevus
Beebid ja väikelapsed
Mängusõidukid ja mudelid
Lauamängud ja pusled
Kaardimängud
Muud mänguasjad
85-KOMACNGIP0534
Põhiinfo
Osta kohe, viimased eksemplarid laos!
Vabandage, tooteandmed on tõlkimisel. Kui vajate toote võõrkeelse teksti mõistmisel abi, andke sellest palun teada e-posti teel info@photopoint.ee. Saadame teile kiirelt soovitud tõlke.
| Warranty | 36 (G) |
| Special features | The specification and description are for illustrative purposes only. |
| Safety warning | Do not open the computer case without disconnecting it from the power source. Avoid contact with water or other liquids. If the battery is damaged or spilled, avoid contact with the material and contact service immediately. |
| Bundled software | Bitdefender Internet Security |
| TV tuner integrated | No |
| Bluetooth | Yes |
| Antenna type | 2x2 |
| Product colour | Black |
| Audio output channels | 7.1 channels |
| Processor boost frequency | 5.5 GHz |
| Motherboard form factor | micro ATX |
| Discrete graphics card model | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
| DisplayPorts quantity | 3 |
| Built-in microphone | No |
| Maximum internal memory | 256 GB |
| S/PDIF out port | No |
| CUDA | Yes |
| Windows Studio effects support | Yes |
| AI datatype support on NPU | Int8 |
| NPU performance up to | 13 TOPs |
| Ray tracing acceleration | Yes |
| Neural processor unit (NPU) | Intel AI Boost |
| Number of rear audio ports | 3 |
| Sparsity support | Yes |
| RGB backlighting | Not |
| Total processor performance up to | 25 TOPs |
| Intel® Thunderbolt 5 | No |
| Discrete graphics memory type | GDDR7 |
| Line-out | Yes |
| Operating system architecture | 64-bit |
| Intel® Optane™ Memory module installed | No |
| SSD capacity | 1 TB |
| Number of 2.5" bays | 1 |
| NVMe | Yes |
| SSD form factor | M.2 |
| Total SSDs capacity | 1 TB |
| Memory slots | 4x DIMM |
| USB 3.2 Gen 2x2 Type-C ports quantity | 1 |
| Memory layout (slots x size) | 2 x 16 GB |
| Keyboard included | No |
| Number of SSDs installed | 1 |
| Bluetooth version | 5.3 |
| Virtual Reality (VR) ready | Yes |
| Number of 3.5" bays | 3 |
| Water cooling system | Yes |
| SSD interface | PCI Express |
| Number of discrete graphics cards | 1 |
| Power supply input voltage | 100-240 V |
| Graphics card HDMI ports quantity | 1 |
| Line-in | Yes |
| Internal memory | 32 GB |
| Number of front audio ports | 2 |
| Wi-Fi | Yes |
| NVIDIA G-SYNC | Yes |
| Internal memory type | DDR5-SDRAM |
| Powered by | ASUS |
| Graphics card DisplayPorts quantity | 3 |
| Total storage capacity | 1 TB |
| Memory channels | Dual-channel |
| On-board graphics card | No |
| Refurbished | No |
| HDMI ports quantity | 1 |
| Processor cache type | Smart Cache |
| Processor frequency | 3.3 GHz |
| Processor socket | LGA 1851 (Socket V1) |
| On-board graphics card model | Not available |
| Processor threads | 20 |
| NVIDIA GameWorks VR | Yes |
| Cabling technology | 10/100/1000Base-T(X) |
| Storage media | SSD |
| Microphone in | Yes |
| Card reader integrated | No |
| Viewing window | No |
| Optical drive type | No |
| Memory clock speed | 6000 MHz |
| Weight | 10 kg |
| Processor cores | 20 |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Processor model | 265KF |
| Ethernet LAN | Yes |
| Number of SATA III connectors | 4 |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| Processor manufacturer | Intel |
| DVI port | No |
| Processor family | Intel Core Ultra 7 |
| Processor cache | 30 MB |
| Power supply | 750 W |
| Discrete graphics card memory | 12 GB |
| Combo headphone/mic port | No |
| Discrete GPU manufacturer | NVIDIA |
| Height | 350 mm |
| Efficient-core Max Turbo Frequency | 4.6 GHz |
| VESA mounting | No |
| Product type | PC |
| Width | 205 mm |
| Headphone outputs | 1 |
| Processor generation | Intel Core Ultra (Series 2) |
| Chassis type | Mini Tower |
| Display included | No |
| PCI Express x16 (Gen 5.x) slots | 1 |
| Fiber NIC port (Flex I/O) | No |
| Efficient cores | 12 |
| Operating system installed | Windows 11 Home |
| Housing material | Metal, Plastic |
| Depth | 460 mm |
| Mouse included | No |
| 80 PLUS certification | 80 PLUS Gold |
| Performance-core Max Turbo Frequency | 5.4 GHz |
| Discrete graphics card | Yes |
| Number of storage drives installed | 1 |
| Performance-core base frequency | 3.9 Ghz |
| Performance cores | 8 |
| M.2 SSD size | 2280 (22 x 80 mm) |
| Processor base power | 125 W |
| Number of front USB ports | 3 |
| Efficient-core base frequency | 3.3 GHz |
| Number of processors installed | 1 |
| Market positioning | Gaming |
| Maximum turbo power | 250 W |
| Intel® Thunderbolt 4 | No |
| Motherboard chipset | Intel B860 |
| Internal components | ASUS PRIME B860M-A WIFI / NVIDIA GeForce RTX 5070 / WD Blue SN5100 / ASUS Prime AP201 |
| USB 2.0 ports quantity | 4 |
| PCI Express x16 (Gen 4.x) slots | 1 |
| PCI Express x1 (Gen 4.x) slots | 1 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A ports quantity | 1 |
| Number of rear USB ports | 8 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 4 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C ports quantity | 1 |
| Number of storage drives supported | 6 |
| Certified refurbished | No |
| Ethernet LAN data rates | 100 Mbit/s |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| AI software frameworks supported by NPU | Windows ML |
Lisagarantiid ja kindlustused:
Sobiva lisagarantii ja kindlustuse saad valida ostukorvis.
Alates 99 € tellimuste transport on Eesti-siseselt tasuta. Toote täpsemat tarneaega vaata vahelehelt "Saadavus".
Selle toote puhul saad valida ühe järgmistest tarneviisidest:
Photopointi kauplusesse
Väiksemate toodete puhul on mugav minna kaubale järele Photopointi esinduskauplusesse. Nii on kauba kättesaamine Sinu jaoks täiesti tasuta, sest kauplusesse tellides ei lisandu postikulu ka siis, kui tellimus jääb alla 99 €. Kauba kauplusesse jõudmisest antakse Sulle teada e-kirja teel.
Photopointi kauplused asuvad Tallinnas ja Tartus. Täpsemalt saad poodide asukohti ja kontaktandmeid vaadata siit.
Kulleriga koju või kontorisse
Kulleriga saad kauba tellida koju, kontorisse või mujale, kus kauba kätte toimetamise ajal viibid. Kaup toimetatakse aadressile tööpäevadel kella 08:00-17:00.
Enne kauba kohale jõudmist helistab kuller kontaktile. Kaupa "koju" tellides hoolitse, et telefon oleks käepärast ning volitatud isik kauba kohale jõudmise ajal sihtkohas seda vastu võtmas. Eriti just suuremate esemete tellimisel palume arvestada, et kuller toimetab kauba vaid välisukseni.
Toode on saadaval Photopointi veebipoes 7-10 tööpäevase tarneajaga. Esinduskauplustes kohapeal seda toodet müügil ei ole.
Tootevõrdlus
Sulge