Lisagarantiid ja kindlustused:
- Lisagarantii + kindlustus (2 + 1 aastat) - 399,99 €
- Lisagarantii (2 aastat) - 229,99 €
- Kindlustus (1 aasta) - 259,99 €
- Kindlustus (2 aastat) - 399,99 €
Sobiva lisagarantii ja kindlustuse saad valida ostukorvis.
Fotokaamerad
Videokaamerad
Analoogkaamerad
Top peegelkaamerad
Top kiirpildikaamerad
Top kaameradroonid
Top hübriidkaamerad
Top täiskaader hübriidkaamerad
Hinnaklass
Bränd
Objektiivid ja tarvikud
Välgud ja videovalgustid
Statiivid
Kaamera lisatarvikud
Salvestusmeedia
Fotokotid ja tarvikud
Arhiveerimistarvikud
Puhastus ja kaitse
Labor
Autosse
Elutuppa
Õue
Naiste lõhnad
Meeste lõhnad
Unisex-lõhnad
Päevitus
Hügieen
Keha- ja nahahooldus
Näohooldus
Suuhooldus
Habemehooldus
Maniküür ja pediküür
Aksessuaarid
Spordikellad
Spordikaubad
Terviseseadmed
Tee seda ise
Autokaubad
Kaugjuhitavad mänguasjad
Aktiivne tegevus
Beebid ja väikelapsed
Mängusõidukid ja mudelid
Lauamängud ja pusled
Kaardimängud
Muud mänguasjad
Toode on lisatud ostukorvi
Sinu ostukorvis on 0 toodet. Sinu ostukorvis on 1 toode.
Kuumakse al. 5 €
Soovi korral taotle järelmaksu ostukorvis
Lisades tellimusse veel 99 € eest tooteid saad tasuta transpordi pakiautomaati või kulleriga koju.
Oled uus klient?
Loo kontoToode on lisatud ostukorvi
Sinu ostukorvis on 0 toodet. Sinu ostukorvis on 1 toode.
Kuumakse al. 5 €
Soovi korral taotle järelmaksu ostukorvis
Lisades tellimusse veel 99 € eest tooteid saad tasuta transpordi pakiautomaati või kulleriga koju.
Fotokaamerad
Videokaamerad
Analoogkaamerad
Top peegelkaamerad
Top kiirpildikaamerad
Top kaameradroonid
Top hübriidkaamerad
Top täiskaader hübriidkaamerad
Hinnaklass
Bränd
Objektiivid ja tarvikud
Välgud ja videovalgustid
Statiivid
Kaamera lisatarvikud
Salvestusmeedia
Fotokotid ja tarvikud
Arhiveerimistarvikud
Puhastus ja kaitse
Labor
Autosse
Elutuppa
Õue
Naiste lõhnad
Meeste lõhnad
Unisex-lõhnad
Päevitus
Hügieen
Keha- ja nahahooldus
Näohooldus
Suuhooldus
Habemehooldus
Maniküür ja pediküür
Aksessuaarid
Spordikellad
Spordikaubad
Terviseseadmed
Tee seda ise
Autokaubad
Kaugjuhitavad mänguasjad
Aktiivne tegevus
Beebid ja väikelapsed
Mängusõidukid ja mudelid
Lauamängud ja pusled
Kaardimängud
Muud mänguasjad
85-KOMACNGIP0533
Järelmaksuga ostes alates 113,12 € kuus
Ava järelmaksukalkulaatorPõhiinfo
Osta kohe, viimased eksemplarid laos!
Vabandage, tooteandmed on tõlkimisel. Kui vajate toote võõrkeelse teksti mõistmisel abi, andke sellest palun teada e-posti teel info@photopoint.ee. Saadame teile kiirelt soovitud tõlke.
| Warranty | 36 (G) |
| Safety warning | Do not open the computer case without disconnecting it from the power source. Avoid contact with water or other liquids. If the battery is damaged or spilled, avoid contact with the material and contact service immediately. |
| Special features | The specification and description are for illustrative purposes only. |
| Bundled software | Bitdefender Internet Security |
| Power supply | 750 W |
| Height | 350 mm |
| Processor generation | AMD Ryzen 9000 Series |
| Number of processors installed | 1 |
| SSD capacity | 1 TB |
| Product type | PC |
| Number of storage drives installed | 1 |
| Intel® Optane™ Memory module installed | No |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C ports quantity | 1 |
| On-board graphics card family | AMD Radeon Graphics |
| NVMe | Yes |
| Bluetooth | Yes |
| Discrete graphics card model | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti |
| Discrete graphics memory type | GDDR7 |
| Chassis type | Mini Tower |
| Power supply input voltage | 100-240 V |
| Discrete GPU manufacturer | NVIDIA |
| Total SSDs capacity | 1 TB |
| Keyboard included | No |
| Powered by | ASUS |
| Memory slots | 4x DIMM |
| Headphone outputs | 1 |
| Virtual Reality (VR) ready | Yes |
| Audio output channels | 7.1 channels |
| Display included | No |
| On-board GPU manufacturer | AMD |
| SSD interface | PCI Express |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| Memory layout (slots x size) | 2 x 16 GB |
| Memory channels | Dual-channel |
| Mouse included | No |
| SSD form factor | M.2 |
| Number of rear USB ports | 8 |
| Processor boost frequency | 5.2 GHz |
| NVIDIA GameWorks VR | Yes |
| CUDA | Yes |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 4 |
| Number of 2.5" bays | 1 |
| Viewing window | No |
| Product colour | Black |
| Antenna type | 2x2 |
| Discrete graphics card memory | 16 GB |
| RGB backlighting | Not |
| Processor base power | 120 W |
| Processor family | AMD Ryzen™ 7 |
| TV tuner integrated | No |
| HDMI ports quantity | 2 |
| Built-in microphone | No |
| Number of front audio ports | 2 |
| Card reader integrated | No |
| Operating system architecture | 64-bit |
| Processor model | 9800X3D |
| Weight | 10 kg |
| Fiber NIC port (Flex I/O) | No |
| Operating system installed | Windows 11 Home |
| Number of SSDs installed | 1 |
| Water cooling system | Yes |
| Combo headphone/mic port | No |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A ports quantity | 2 |
| DVI port | No |
| M.2 SSD size | 2280 (22 x 80 mm) |
| Number of 3.5" bays | 3 |
| 80 PLUS certification | 80 PLUS Gold |
| Number of discrete graphics cards | 1 |
| Number of SATA III connectors | 4 |
| VESA mounting | No |
| Line-out | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
| Number of rear audio ports | 3 |
| Motherboard form factor | micro ATX |
| On-board graphics card model | AMD Radeon Graphics |
| Processor cores | 8 |
| Intel® Thunderbolt 4 | No |
| S/PDIF out port | No |
| Market positioning | Gaming |
| Processor threads | 16 |
| Width | 205 mm |
| Optical drive type | No |
| Total storage capacity | 1 TB |
| Internal memory | 32 GB |
| Processor manufacturer | AMD |
| Cabling technology | 10/100/1000Base-T(X) |
| Number of front USB ports | 3 |
| USB 2.0 ports quantity | 4 |
| Processor frequency | 4.7 GHz |
| Ethernet LAN | Yes |
| Depth | 460 mm |
| Processor socket | Socket AM5 |
| Graphics card HDMI ports quantity | 1 |
| Processor cache | 96 MB |
| Line-in | Yes |
| NVIDIA G-SYNC | Yes |
| Graphics card DisplayPorts quantity | 3 |
| Discrete graphics card | Yes |
| Memory clock speed | 6000 MHz |
| Refurbished | No |
| Internal memory type | DDR5-SDRAM |
| Processor cache type | L3 |
| Housing material | Metal, Plastic |
| Storage media | SSD |
| On-board graphics card | Yes |
| Intel® Thunderbolt 5 | No |
| Microphone in | Yes |
| Ray tracing acceleration | Yes |
| Internal components | ASUS PRIME B850M-A WIFI / NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti / WD Blue SN5100 / ASUS Prime AP201 |
| Motherboard chipset | AMD B850 |
| Maximum internal memory | 256 GB |
| DisplayPorts quantity | 5 |
| PCI Express x16 (Gen 5.x) slots | 1 |
| PCI Express x16 (Gen 4.x) slots | 1 |
| Number of storage drives supported | 7 |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Bluetooth version | 5.3 |
| AMD FreeSync | Yes |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Ethernet LAN data rates | 100 Mbit/s |
Lisagarantiid ja kindlustused:
Sobiva lisagarantii ja kindlustuse saad valida ostukorvis.
Alates 99 € tellimuste transport on Eesti-siseselt tasuta. Toote täpsemat tarneaega vaata vahelehelt "Saadavus".
Selle toote puhul saad valida ühe järgmistest tarneviisidest:
Photopointi kauplusesse
Väiksemate toodete puhul on mugav minna kaubale järele Photopointi esinduskauplusesse. Nii on kauba kättesaamine Sinu jaoks täiesti tasuta, sest kauplusesse tellides ei lisandu postikulu ka siis, kui tellimus jääb alla 99 €. Kauba kauplusesse jõudmisest antakse Sulle teada e-kirja teel.
Photopointi kauplused asuvad Tallinnas ja Tartus. Täpsemalt saad poodide asukohti ja kontaktandmeid vaadata siit.
Kulleriga koju või kontorisse
Kulleriga saad kauba tellida koju, kontorisse või mujale, kus kauba kätte toimetamise ajal viibid. Kaup toimetatakse aadressile tööpäevadel kella 08:00-17:00.
Enne kauba kohale jõudmist helistab kuller kontaktile. Kaupa "koju" tellides hoolitse, et telefon oleks käepärast ning volitatud isik kauba kohale jõudmise ajal sihtkohas seda vastu võtmas. Eriti just suuremate esemete tellimisel palume arvestada, et kuller toimetab kauba vaid välisukseni.
Toode on saadaval Photopointi veebipoes 7-10 tööpäevase tarneajaga. Esinduskauplustes kohapeal seda toodet müügil ei ole.
Tootevõrdlus
Sulge