Lisagarantiid ja kindlustused:
- Lisagarantii + kindlustus (2 + 1 aastat) - 399,99 €
- Lisagarantii (2 aastat) - 229,99 €
- Kindlustus (1 aasta) - 259,99 €
- Kindlustus (2 aastat) - 399,99 €
Sobiva lisagarantii ja kindlustuse saad valida ostukorvis.
Fotokaamerad
Videokaamerad
Analoogkaamerad
Top peegelkaamerad
Top kiirpildikaamerad
Top kaameradroonid
Top hübriidkaamerad
Top täiskaader hübriidkaamerad
Hinnaklass
Bränd
Objektiivid ja tarvikud
Välgud ja videovalgustid
Statiivid
Kaamera lisatarvikud
Salvestusmeedia
Fotokotid ja tarvikud
Arhiveerimistarvikud
Puhastus ja kaitse
Labor
Autosse
Elutuppa
Õue
Naiste lõhnad
Meeste lõhnad
Unisex-lõhnad
Päevitus
Hügieen
Keha- ja nahahooldus
Näohooldus
Suuhooldus
Habemehooldus
Maniküür ja pediküür
Aksessuaarid
Spordikellad
Spordikaubad
Terviseseadmed
Tee seda ise
Autokaubad
Kaugjuhitavad mänguasjad
Aktiivne tegevus
Beebid ja väikelapsed
Mängusõidukid ja mudelid
Lauamängud ja pusled
Kaardimängud
Muud mänguasjad
Toode on lisatud ostukorvi
Sinu ostukorvis on 0 toodet. Sinu ostukorvis on 1 toode.
Kuumakse al. 5 €
Soovi korral taotle järelmaksu ostukorvis
Lisades tellimusse veel 99 € eest tooteid saad tasuta transpordi pakiautomaati või kulleriga koju.
Oled uus klient?
Loo kontoToode on lisatud ostukorvi
Sinu ostukorvis on 0 toodet. Sinu ostukorvis on 1 toode.
Kuumakse al. 5 €
Soovi korral taotle järelmaksu ostukorvis
Lisades tellimusse veel 99 € eest tooteid saad tasuta transpordi pakiautomaati või kulleriga koju.
Fotokaamerad
Videokaamerad
Analoogkaamerad
Top peegelkaamerad
Top kiirpildikaamerad
Top kaameradroonid
Top hübriidkaamerad
Top täiskaader hübriidkaamerad
Hinnaklass
Bränd
Objektiivid ja tarvikud
Välgud ja videovalgustid
Statiivid
Kaamera lisatarvikud
Salvestusmeedia
Fotokotid ja tarvikud
Arhiveerimistarvikud
Puhastus ja kaitse
Labor
Autosse
Elutuppa
Õue
Naiste lõhnad
Meeste lõhnad
Unisex-lõhnad
Päevitus
Hügieen
Keha- ja nahahooldus
Näohooldus
Suuhooldus
Habemehooldus
Maniküür ja pediküür
Aksessuaarid
Spordikellad
Spordikaubad
Terviseseadmed
Tee seda ise
Autokaubad
Kaugjuhitavad mänguasjad
Aktiivne tegevus
Beebid ja väikelapsed
Mängusõidukid ja mudelid
Lauamängud ja pusled
Kaardimängud
Muud mänguasjad
85-KOMACNGIP0532
Järelmaksuga ostes alates 110,74 € kuus
Ava järelmaksukalkulaatorPõhiinfo
Osta kohe, viimased eksemplarid laos!
Vabandage, tooteandmed on tõlkimisel. Kui vajate toote võõrkeelse teksti mõistmisel abi, andke sellest palun teada e-posti teel info@photopoint.ee. Saadame teile kiirelt soovitud tõlke.
| Warranty | 36 (G) |
| Bundled software | Bitdefender Internet Security |
| Special features | The specification and description are for illustrative purposes only. |
| Safety warning | Do not open the computer case without disconnecting it from the power source. Avoid contact with water or other liquids. If the battery is damaged or spilled, avoid contact with the material and contact service immediately. |
| Power supply | 750 W |
| Antenna type | 2x2 |
| VESA mounting | No |
| Bluetooth | Yes |
| Discrete graphics card model | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti |
| Refurbished | No |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C ports quantity | 1 |
| Wi-Fi | Yes |
| NVMe | Yes |
| Operating system architecture | 64-bit |
| On-board graphics card family | AMD Radeon Graphics |
| Discrete graphics memory type | GDDR7 |
| CUDA | Yes |
| Housing material | Metal, Plastic |
| Processor socket | Socket AM5 |
| Intel® Optane™ Memory module installed | No |
| Audio output channels | 7.1 channels |
| Depth | 460 mm |
| Mouse included | No |
| Fiber NIC port (Flex I/O) | No |
| Graphics card HDMI ports quantity | 1 |
| Microphone in | Yes |
| Product type | PC |
| SSD interface | PCI Express |
| Processor generation | AMD Ryzen 9000 Series |
| On-board GPU manufacturer | AMD |
| Memory slots | 4x DIMM |
| Operating system installed | Windows 11 Home |
| Memory layout (slots x size) | 2 x 16 GB |
| Headphone outputs | 1 |
| Discrete graphics card | Yes |
| Ethernet LAN | Yes |
| Chassis type | Mini Tower |
| Number of 2.5" bays | 1 |
| Viewing window | No |
| Line-in | Yes |
| Processor base power | 120 W |
| Number of SSDs installed | 1 |
| Cabling technology | 10/100/1000Base-T(X) |
| Market positioning | Gaming |
| Card reader integrated | No |
| SSD capacity | 1 TB |
| 80 PLUS certification | 80 PLUS Gold |
| Powered by | ASUS |
| Processor boost frequency | 5.6 GHz |
| Virtual Reality (VR) ready | Yes |
| Intel® Thunderbolt 4 | No |
| Water cooling system | Yes |
| Number of 3.5" bays | 3 |
| M.2 SSD size | 2280 (22 x 80 mm) |
| Number of discrete graphics cards | 1 |
| Width | 205 mm |
| Keyboard included | No |
| TV tuner integrated | No |
| Total SSDs capacity | 1 TB |
| Line-out | Yes |
| Product colour | Black |
| Number of processors installed | 1 |
| Height | 350 mm |
| Graphics card DisplayPorts quantity | 3 |
| Display included | No |
| Power supply input voltage | 100-240 V |
| Discrete GPU manufacturer | NVIDIA |
| S/PDIF out port | No |
| SSD form factor | M.2 |
| Number of front USB ports | 3 |
| Number of storage drives installed | 1 |
| Ray tracing acceleration | Yes |
| Intel® Thunderbolt 5 | No |
| Number of front audio ports | 2 |
| Number of rear audio ports | 3 |
| RGB backlighting | Not |
| Number of rear USB ports | 8 |
| Processor family | AMD Ryzen™ 9 |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| Built-in microphone | No |
| Processor cache | 64 MB |
| Number of SATA III connectors | 4 |
| Internal memory | 32 GB |
| On-board graphics card model | AMD Radeon Graphics |
| Total storage capacity | 1 TB |
| Optical drive type | No |
| Motherboard form factor | micro ATX |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 4 |
| NVIDIA G-SYNC | Yes |
| Weight | 10 kg |
| Processor cores | 12 |
| Processor model | 9900X |
| NVIDIA GameWorks VR | Yes |
| Combo headphone/mic port | No |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A ports quantity | 2 |
| Discrete graphics card memory | 16 GB |
| Memory clock speed | 6000 MHz |
| Processor threads | 24 |
| Memory channels | Dual-channel |
| DVI port | No |
| On-board graphics card | Yes |
| Processor cache type | L3 |
| Storage media | SSD |
| HDMI ports quantity | 2 |
| Internal memory type | DDR5-SDRAM |
| Processor manufacturer | AMD |
| USB 2.0 ports quantity | 4 |
| Processor frequency | 4.4 GHz |
| Internal components | ASUS PRIME B850M-A WIFI / NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti / WD Blue SN5100 / ASUS Prime AP201 |
| Motherboard chipset | AMD B850 |
| DisplayPorts quantity | 5 |
| Maximum internal memory | 256 GB |
| Number of storage drives supported | 7 |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Bluetooth version | 5.3 |
| PCI Express x16 (Gen 4.x) slots | 1 |
| PCI Express x16 (Gen 5.x) slots | 1 |
| AMD FreeSync | Yes |
| Ethernet LAN data rates | 100 Mbit/s |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
Lisagarantiid ja kindlustused:
Sobiva lisagarantii ja kindlustuse saad valida ostukorvis.
Alates 99 € tellimuste transport on Eesti-siseselt tasuta. Toote täpsemat tarneaega vaata vahelehelt "Saadavus".
Selle toote puhul saad valida ühe järgmistest tarneviisidest:
Photopointi kauplusesse
Väiksemate toodete puhul on mugav minna kaubale järele Photopointi esinduskauplusesse. Nii on kauba kättesaamine Sinu jaoks täiesti tasuta, sest kauplusesse tellides ei lisandu postikulu ka siis, kui tellimus jääb alla 99 €. Kauba kauplusesse jõudmisest antakse Sulle teada e-kirja teel.
Photopointi kauplused asuvad Tallinnas ja Tartus. Täpsemalt saad poodide asukohti ja kontaktandmeid vaadata siit.
Kulleriga koju või kontorisse
Kulleriga saad kauba tellida koju, kontorisse või mujale, kus kauba kätte toimetamise ajal viibid. Kaup toimetatakse aadressile tööpäevadel kella 08:00-17:00.
Enne kauba kohale jõudmist helistab kuller kontaktile. Kaupa "koju" tellides hoolitse, et telefon oleks käepärast ning volitatud isik kauba kohale jõudmise ajal sihtkohas seda vastu võtmas. Eriti just suuremate esemete tellimisel palume arvestada, et kuller toimetab kauba vaid välisukseni.
Toode on saadaval Photopointi veebipoes 7-10 tööpäevase tarneajaga. Esinduskauplustes kohapeal seda toodet müügil ei ole.
Tootevõrdlus
Sulge