Lisagarantiid ja kindlustused:
- Lisagarantii + kindlustus (2 + 1 aastat) - 399,99 €
- Lisagarantii (2 aastat) - 229,99 €
- Kindlustus (1 aasta) - 259,99 €
- Kindlustus (2 aastat) - 399,99 €
Sobiva lisagarantii ja kindlustuse saad valida ostukorvis.
Fotokaamerad
Videokaamerad
Analoogkaamerad
Top peegelkaamerad
Top kiirpildikaamerad
Top kaameradroonid
Top hübriidkaamerad
Top täiskaader hübriidkaamerad
Hinnaklass
Bränd
Objektiivid ja tarvikud
Välgud ja videovalgustid
Statiivid
Kaamera lisatarvikud
Salvestusmeedia
Fotokotid ja tarvikud
Arhiveerimistarvikud
Puhastus ja kaitse
Labor
Autosse
Elutuppa
Õue
Naiste lõhnad
Meeste lõhnad
Unisex-lõhnad
Päevitus
Hügieen
Keha- ja nahahooldus
Näohooldus
Suuhooldus
Habemehooldus
Maniküür ja pediküür
Aksessuaarid
Spordikellad
Spordikaubad
Terviseseadmed
Tee seda ise
Autokaubad
Kaugjuhitavad mänguasjad
Aktiivne tegevus
Beebid ja väikelapsed
Mängusõidukid ja mudelid
Lauamängud ja pusled
Kaardimängud
Muud mänguasjad
Toode on lisatud ostukorvi
Sinu ostukorvis on 0 toodet. Sinu ostukorvis on 1 toode.
Kuumakse al. 5 €
Soovi korral taotle järelmaksu ostukorvis
Lisades tellimusse veel 99 € eest tooteid saad tasuta transpordi pakiautomaati või kulleriga koju.
Oled uus klient?
Loo kontoToode on lisatud ostukorvi
Sinu ostukorvis on 0 toodet. Sinu ostukorvis on 1 toode.
Kuumakse al. 5 €
Soovi korral taotle järelmaksu ostukorvis
Lisades tellimusse veel 99 € eest tooteid saad tasuta transpordi pakiautomaati või kulleriga koju.
Fotokaamerad
Videokaamerad
Analoogkaamerad
Top peegelkaamerad
Top kiirpildikaamerad
Top kaameradroonid
Top hübriidkaamerad
Top täiskaader hübriidkaamerad
Hinnaklass
Bränd
Objektiivid ja tarvikud
Välgud ja videovalgustid
Statiivid
Kaamera lisatarvikud
Salvestusmeedia
Fotokotid ja tarvikud
Arhiveerimistarvikud
Puhastus ja kaitse
Labor
Autosse
Elutuppa
Õue
Naiste lõhnad
Meeste lõhnad
Unisex-lõhnad
Päevitus
Hügieen
Keha- ja nahahooldus
Näohooldus
Suuhooldus
Habemehooldus
Maniküür ja pediküür
Aksessuaarid
Spordikellad
Spordikaubad
Terviseseadmed
Tee seda ise
Autokaubad
Kaugjuhitavad mänguasjad
Aktiivne tegevus
Beebid ja väikelapsed
Mängusõidukid ja mudelid
Lauamängud ja pusled
Kaardimängud
Muud mänguasjad
85-KOMACNGIP0519
Põhiinfo
Osta kohe, viimased eksemplarid laos!
Vabandage, tooteandmed on tõlkimisel. Kui vajate toote võõrkeelse teksti mõistmisel abi, andke sellest palun teada e-posti teel info@photopoint.ee. Saadame teile kiirelt soovitud tõlke.
| Warranty | 36 (G) |
| Special features | The specification and description are for illustrative purposes only. |
| Safety warning | Do not open the computer case without disconnecting it from the power source. Avoid contact with water or other liquids. If the battery is damaged or spilled, avoid contact with the material and contact service immediately. |
| Bundled software | Bitdefender Internet Security |
| Fiber NIC port (Flex I/O) | No |
| M.2 SSD size | 2280 (22 x 80 mm) |
| Ethernet LAN | Yes |
| Depth | 460 mm |
| Mouse included | No |
| Card reader integrated | No |
| Memory layout (slots x size) | 2 x 16 GB |
| Discrete graphics card | Yes |
| VESA mounting | No |
| Processor base power | 65 W |
| Wi-Fi | Yes |
| Memory slots | 4x DIMM |
| Number of processors installed | 1 |
| Line-in | Yes |
| Microphone in | Yes |
| Intel® Optane™ Memory module installed | No |
| Graphics card DisplayPorts quantity | 3 |
| On-board graphics card | Yes |
| Housing material | Metal, Plastic |
| Power supply | 650 W |
| Memory channels | Dual-channel |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C ports quantity | 1 |
| Height | 350 mm |
| Intel® Thunderbolt 4 | No |
| NVMe | Yes |
| Market positioning | Gaming |
| Number of SSDs installed | 1 |
| Processor socket | Socket AM5 |
| Power supply input voltage | 100-240 V |
| Discrete GPU manufacturer | NVIDIA |
| Product type | PC |
| Processor generation | AMD Ryzen 9000 Series |
| Virtual Reality (VR) ready | Yes |
| DVI port | No |
| SSD capacity | 1 TB |
| SSD interface | PCI Express |
| On-board GPU manufacturer | AMD |
| Number of 2.5" bays | 1 |
| Viewing window | No |
| Number of storage drives installed | 1 |
| Cabling technology | 10/100/1000Base-T(X) |
| Headphone outputs | 1 |
| Display included | No |
| Width | 205 mm |
| Chassis type | Mini Tower |
| Water cooling system | No |
| Keyboard included | No |
| Total SSDs capacity | 1 TB |
| 80 PLUS certification | 80 PLUS Bronze |
| Powered by | ASUS |
| SSD form factor | M.2 |
| Processor manufacturer | AMD |
| On-board graphics card family | AMD Radeon Graphics |
| Discrete graphics memory type | GDDR7 |
| Number of 3.5" bays | 3 |
| Operating system installed | No |
| Number of discrete graphics cards | 1 |
| Refurbished | No |
| Graphics card HDMI ports quantity | 1 |
| Number of front USB ports | 3 |
| Line-out | Yes |
| Number of rear audio ports | 3 |
| Intel® Thunderbolt 5 | No |
| Ray tracing acceleration | Yes |
| Number of front audio ports | 2 |
| RGB backlighting | Not |
| Number of rear USB ports | 8 |
| Total storage capacity | 1 TB |
| Discrete graphics card memory | 16 GB |
| Memory clock speed | 6000 MHz |
| Processor cores | 6 |
| Audio output channels | 7.1 channels |
| Processor frequency | 3.9 GHz |
| NVIDIA GameWorks VR | Yes |
| On-board graphics card model | AMD Radeon Graphics |
| Processor model | 9600X |
| Processor family | AMD Ryzen™ 5 |
| USB 2.0 ports quantity | 4 |
| Processor cache | 32 MB |
| CUDA | Yes |
| Internal memory | 32 GB |
| Processor cache type | L3 |
| Built-in microphone | No |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 4 |
| TV tuner integrated | No |
| HDMI ports quantity | 2 |
| Storage media | SSD |
| Weight | 10 kg |
| Processor threads | 12 |
| Bluetooth | Yes |
| Processor boost frequency | 5.4 GHz |
| Internal memory type | DDR5-SDRAM |
| Discrete graphics card model | NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti |
| S/PDIF out port | No |
| Motherboard form factor | micro ATX |
| Number of SATA III connectors | 4 |
| NVIDIA G-SYNC | Yes |
| Optical drive type | No |
| Antenna type | 2x2 |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| Combo headphone/mic port | No |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A ports quantity | 2 |
| Product colour | White |
| Internal components | ASUS PRIME B850M-A WIFI / NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti / WD Blue SN5100 / ASUS Prime AP201 |
| PCI Express x16 (Gen 5.x) slots | 1 |
| PCI Express x16 (Gen 4.x) slots | 1 |
| Bluetooth version | 5.3 |
| Maximum internal memory | 256 GB |
| Motherboard chipset | AMD B850 |
| DisplayPorts quantity | 5 |
| Number of storage drives supported | 7 |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| AMD FreeSync | Yes |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Ethernet LAN data rates | 100 |
Lisagarantiid ja kindlustused:
Sobiva lisagarantii ja kindlustuse saad valida ostukorvis.
Alates 99 € tellimuste transport on Eesti-siseselt tasuta. Toote täpsemat tarneaega vaata vahelehelt "Saadavus".
Selle toote puhul saad valida ühe järgmistest tarneviisidest:
Photopointi kauplusesse
Väiksemate toodete puhul on mugav minna kaubale järele Photopointi esinduskauplusesse. Nii on kauba kättesaamine Sinu jaoks täiesti tasuta, sest kauplusesse tellides ei lisandu postikulu ka siis, kui tellimus jääb alla 99 €. Kauba kauplusesse jõudmisest antakse Sulle teada e-kirja teel.
Photopointi kauplused asuvad Tallinnas ja Tartus. Täpsemalt saad poodide asukohti ja kontaktandmeid vaadata siit.
Kulleriga koju või kontorisse
Kulleriga saad kauba tellida koju, kontorisse või mujale, kus kauba kätte toimetamise ajal viibid. Kaup toimetatakse aadressile tööpäevadel kella 08:00-17:00.
Enne kauba kohale jõudmist helistab kuller kontaktile. Kaupa "koju" tellides hoolitse, et telefon oleks käepärast ning volitatud isik kauba kohale jõudmise ajal sihtkohas seda vastu võtmas. Eriti just suuremate esemete tellimisel palume arvestada, et kuller toimetab kauba vaid välisukseni.
Toode on saadaval Photopointi veebipoes 7-10 tööpäevase tarneajaga. Esinduskauplustes kohapeal seda toodet müügil ei ole.
Tootevõrdlus
Sulge