Lisagarantiid ja kindlustused:
- Lisagarantii + kindlustus (2 + 1 aastat) - 399,99 €
- Lisagarantii (2 aastat) - 229,99 €
- Kindlustus (1 aasta) - 259,99 €
- Kindlustus (2 aastat) - 399,99 €
Sobiva lisagarantii ja kindlustuse saad valida ostukorvis.
Fotokaamerad
Videokaamerad
Analoogkaamerad
Top peegelkaamerad
Top kiirpildikaamerad
Top kaameradroonid
Top hübriidkaamerad
Top täiskaader hübriidkaamerad
Hinnaklass
Bränd
Objektiivid ja tarvikud
Välgud ja videovalgustid
Statiivid
Kaamera lisatarvikud
Salvestusmeedia
Fotokotid ja tarvikud
Arhiveerimistarvikud
Puhastus ja kaitse
Labor
Autosse
Elutuppa
Õue
Naiste lõhnad
Meeste lõhnad
Unisex-lõhnad
Päevitus
Hügieen
Keha- ja nahahooldus
Näohooldus
Suuhooldus
Habemehooldus
Maniküür ja pediküür
Aksessuaarid
Spordikellad
Spordikaubad
Terviseseadmed
Tee seda ise
Autokaubad
Kaugjuhitavad mänguasjad
Aktiivne tegevus
Beebid ja väikelapsed
Mängusõidukid ja mudelid
Lauamängud ja pusled
Kaardimängud
Muud mänguasjad
Toode on lisatud ostukorvi
Sinu ostukorvis on 0 toodet. Sinu ostukorvis on 1 toode.
Kuumakse al. 5 €
Soovi korral taotle järelmaksu ostukorvis
Lisades tellimusse veel 99 € eest tooteid saad tasuta transpordi pakiautomaati või kulleriga koju.
Oled uus klient?
Loo kontoToode on lisatud ostukorvi
Sinu ostukorvis on 0 toodet. Sinu ostukorvis on 1 toode.
Kuumakse al. 5 €
Soovi korral taotle järelmaksu ostukorvis
Lisades tellimusse veel 99 € eest tooteid saad tasuta transpordi pakiautomaati või kulleriga koju.
Fotokaamerad
Videokaamerad
Analoogkaamerad
Top peegelkaamerad
Top kiirpildikaamerad
Top kaameradroonid
Top hübriidkaamerad
Top täiskaader hübriidkaamerad
Hinnaklass
Bränd
Objektiivid ja tarvikud
Välgud ja videovalgustid
Statiivid
Kaamera lisatarvikud
Salvestusmeedia
Fotokotid ja tarvikud
Arhiveerimistarvikud
Puhastus ja kaitse
Labor
Autosse
Elutuppa
Õue
Naiste lõhnad
Meeste lõhnad
Unisex-lõhnad
Päevitus
Hügieen
Keha- ja nahahooldus
Näohooldus
Suuhooldus
Habemehooldus
Maniküür ja pediküür
Aksessuaarid
Spordikellad
Spordikaubad
Terviseseadmed
Tee seda ise
Autokaubad
Kaugjuhitavad mänguasjad
Aktiivne tegevus
Beebid ja väikelapsed
Mängusõidukid ja mudelid
Lauamängud ja pusled
Kaardimängud
Muud mänguasjad
85-KOMACNGIP0514
Põhiinfo
Osta kohe, viimased eksemplarid laos!
Vabandage, tooteandmed on tõlkimisel. Kui vajate toote võõrkeelse teksti mõistmisel abi, andke sellest palun teada e-posti teel info@photopoint.ee. Saadame teile kiirelt soovitud tõlke.
| Warranty | 36 (G) |
| Safety warning | Do not open the computer case without disconnecting it from the power source. Avoid contact with water or other liquids. If the battery is damaged or spilled, avoid contact with the material and contact service immediately. |
| Bundled software | Bitdefender Internet Security |
| Special features | The specification and description are for illustrative purposes only. |
| Fiber NIC port (Flex I/O) | No |
| Efficient-core Max Turbo Frequency | 4.6 GHz |
| Ray tracing acceleration | Yes |
| Headphone outputs | 1 |
| M.2 SSD size | 2280 (22 x 80 mm) |
| Ethernet LAN | Yes |
| On-board graphics card | No |
| Housing material | Metal, Plastic |
| Product type | PC |
| Memory channels | Dual-channel |
| Sparsity support | Yes |
| Memory slots | 4x DIMM |
| Operating system installed | No |
| Processor cache type | Smart Cache |
| SSD capacity | 1 TB |
| Depth | 460 mm |
| Mouse included | No |
| Card reader integrated | No |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| PCI Express x16 (Gen 5.x) slots | 1 |
| VESA mounting | No |
| Number of front audio ports | 2 |
| Discrete graphics card | Yes |
| Power supply | 650 W |
| Cabling technology | 10/100/1000Base-T(X) |
| NVMe | Yes |
| Processor socket | LGA 1851 (Socket V1) |
| Chassis type | Mini Tower |
| Neural processor unit (NPU) | Intel AI Boost |
| NPU performance up to | 13 TOPs |
| SSD form factor | M.2 |
| AI datatype support on NPU | Int8 |
| Efficient cores | 8 |
| Market positioning | Gaming |
| Memory layout (slots x size) | 2 x 16 GB |
| Storage media | SSD |
| Width | 205 mm |
| Water cooling system | No |
| DVI port | No |
| Keyboard included | No |
| Wi-Fi | Yes |
| Number of processors installed | 1 |
| Bluetooth version | 5.3 |
| Processor base power | 125 W |
| Efficient-core base frequency | 3.6 GHz |
| Microphone in | Yes |
| Line-in | Yes |
| Number of 3.5" bays | 3 |
| Line-out | Yes |
| Height | 350 mm |
| Windows Studio effects support | Yes |
| HDMI ports quantity | 1 |
| Performance-core Max Turbo Frequency | 5.2 GHz |
| Display included | No |
| Number of storage drives installed | 1 |
| Number of discrete graphics cards | 1 |
| Powered by | ASUS |
| Intel® Thunderbolt 4 | No |
| Processor generation | Intel Core Ultra (Series 2) |
| Maximum turbo power | 159 W |
| SSD interface | PCI Express |
| Number of 2.5" bays | 1 |
| Viewing window | No |
| Graphics card DisplayPorts quantity | 3 |
| Total SSDs capacity | 1 TB |
| USB 3.2 Gen 2x2 Type-C ports quantity | 1 |
| Power supply input voltage | 100-240 V |
| Discrete GPU manufacturer | NVIDIA |
| Intel® Optane™ Memory module installed | No |
| Number of rear audio ports | 3 |
| Refurbished | No |
| Number of front USB ports | 3 |
| Number of SSDs installed | 1 |
| Graphics card HDMI ports quantity | 1 |
| Virtual Reality (VR) ready | Yes |
| 80 PLUS certification | 80 PLUS Bronze |
| Performance cores | 6 |
| Performance-core base frequency | 4.2 GHz |
| Processor manufacturer | Intel |
| Discrete graphics memory type | GDDR7 |
| NVIDIA GameWorks VR | Yes |
| Built-in microphone | No |
| On-board graphics card model | Not available |
| Discrete graphics card memory | 16 GB |
| Processor cores | 14 |
| Memory clock speed | 6000 MHz |
| Total storage capacity | 1 TB |
| Processor model | 245KF |
| CUDA | Yes |
| Internal memory | 32 GB |
| Maximum internal memory | 256 GB |
| Internal memory type | DDR5-SDRAM |
| Processor cache | 24 MB |
| Audio output channels | 7.1 channels |
| Number of SATA III connectors | 4 |
| Antenna type | 2x2 |
| Processor boost frequency | 5.2 GHz |
| Weight | 10 kg |
| Product colour | Black |
| Bluetooth | Yes |
| Processor frequency | 3.8 GHz |
| Motherboard form factor | micro ATX |
| Processor threads | 14 |
| Optical drive type | No |
| TV tuner integrated | No |
| Audio chip | Realtek ALC897 |
| DisplayPorts quantity | 3 |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| Discrete graphics card model | NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti |
| NVIDIA G-SYNC | Yes |
| Processor family | Intel Core Ultra 5 |
| Combo headphone/mic port | No |
| S/PDIF out port | No |
| Intel® Thunderbolt 5 | No |
| Total processor performance up to | 22 TOPs |
| Motherboard chipset | Intel B860 |
| Internal components | ASUS PRIME B860M-A WIFI / NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti / WD Blue SN5100 / ASUS Prime AP201 |
| USB 2.0 ports quantity | 4 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A ports quantity | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 4 |
| PCI Express x16 (Gen 4.x) slots | 1 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C ports quantity | 1 |
| Number of storage drives supported | 6 |
| Number of rear USB ports | 8 |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Ethernet LAN data rates | 100 |
| AI software frameworks supported by NPU | ONNX RT |
Lisagarantiid ja kindlustused:
Sobiva lisagarantii ja kindlustuse saad valida ostukorvis.
Alates 99 € tellimuste transport on Eesti-siseselt tasuta. Toote täpsemat tarneaega vaata vahelehelt "Saadavus".
Selle toote puhul saad valida ühe järgmistest tarneviisidest:
Photopointi kauplusesse
Väiksemate toodete puhul on mugav minna kaubale järele Photopointi esinduskauplusesse. Nii on kauba kättesaamine Sinu jaoks täiesti tasuta, sest kauplusesse tellides ei lisandu postikulu ka siis, kui tellimus jääb alla 99 €. Kauba kauplusesse jõudmisest antakse Sulle teada e-kirja teel.
Photopointi kauplused asuvad Tallinnas ja Tartus. Täpsemalt saad poodide asukohti ja kontaktandmeid vaadata siit.
Kulleriga koju või kontorisse
Kulleriga saad kauba tellida koju, kontorisse või mujale, kus kauba kätte toimetamise ajal viibid. Kaup toimetatakse aadressile tööpäevadel kella 08:00-17:00.
Enne kauba kohale jõudmist helistab kuller kontaktile. Kaupa "koju" tellides hoolitse, et telefon oleks käepärast ning volitatud isik kauba kohale jõudmise ajal sihtkohas seda vastu võtmas. Eriti just suuremate esemete tellimisel palume arvestada, et kuller toimetab kauba vaid välisukseni.
Toode on saadaval Photopointi veebipoes 7-10 tööpäevase tarneajaga. Esinduskauplustes kohapeal seda toodet müügil ei ole.
Tootevõrdlus
Sulge