Lisagarantiid ja kindlustused:
- Lisagarantii + kindlustus (2 + 1 aastat) - 399,99 €
- Lisagarantii (2 aastat) - 229,99 €
- Kindlustus (1 aasta) - 259,99 €
- Kindlustus (2 aastat) - 399,99 €
Sobiva lisagarantii ja kindlustuse saad valida ostukorvis.
Fotokaamerad
Videokaamerad
Analoogkaamerad
Top peegelkaamerad
Top kiirpildikaamerad
Top kaameradroonid
Top hübriidkaamerad
Top täiskaader hübriidkaamerad
Hinnaklass
Bränd
Objektiivid ja tarvikud
Välgud ja videovalgustid
Statiivid
Kaamera lisatarvikud
Salvestusmeedia
Fotokotid ja tarvikud
Arhiveerimistarvikud
Puhastus ja kaitse
Labor
Autosse
Elutuppa
Õue
Naiste lõhnad
Meeste lõhnad
Unisex-lõhnad
Päevitus
Hügieen
Keha- ja nahahooldus
Näohooldus
Suuhooldus
Habemehooldus
Maniküür ja pediküür
Aksessuaarid
Spordikellad
Spordikaubad
Terviseseadmed
Tee seda ise
Autokaubad
Kaugjuhitavad mänguasjad
Aktiivne tegevus
Beebid ja väikelapsed
Mängusõidukid ja mudelid
Lauamängud ja pusled
Kaardimängud
Muud mänguasjad
Toode on lisatud ostukorvi
Sinu ostukorvis on 0 toodet. Sinu ostukorvis on 1 toode.
Kuumakse al. 5 €
Soovi korral taotle järelmaksu ostukorvis
Lisades tellimusse veel 99 € eest tooteid saad tasuta transpordi pakiautomaati või kulleriga koju.
Oled uus klient?
Loo kontoToode on lisatud ostukorvi
Sinu ostukorvis on 0 toodet. Sinu ostukorvis on 1 toode.
Kuumakse al. 5 €
Soovi korral taotle järelmaksu ostukorvis
Lisades tellimusse veel 99 € eest tooteid saad tasuta transpordi pakiautomaati või kulleriga koju.
Fotokaamerad
Videokaamerad
Analoogkaamerad
Top peegelkaamerad
Top kiirpildikaamerad
Top kaameradroonid
Top hübriidkaamerad
Top täiskaader hübriidkaamerad
Hinnaklass
Bränd
Objektiivid ja tarvikud
Välgud ja videovalgustid
Statiivid
Kaamera lisatarvikud
Salvestusmeedia
Fotokotid ja tarvikud
Arhiveerimistarvikud
Puhastus ja kaitse
Labor
Autosse
Elutuppa
Õue
Naiste lõhnad
Meeste lõhnad
Unisex-lõhnad
Päevitus
Hügieen
Keha- ja nahahooldus
Näohooldus
Suuhooldus
Habemehooldus
Maniküür ja pediküür
Aksessuaarid
Spordikellad
Spordikaubad
Terviseseadmed
Tee seda ise
Autokaubad
Kaugjuhitavad mänguasjad
Aktiivne tegevus
Beebid ja väikelapsed
Mängusõidukid ja mudelid
Lauamängud ja pusled
Kaardimängud
Muud mänguasjad
85-KOMACNGIP0513
Põhiinfo
Osta kohe, viimased eksemplarid laos!
Vabandage, tooteandmed on tõlkimisel. Kui vajate toote võõrkeelse teksti mõistmisel abi, andke sellest palun teada e-posti teel info@photopoint.ee. Saadame teile kiirelt soovitud tõlke.
| Warranty | 36 (G) |
| Safety warning | Do not open the computer case without disconnecting it from the power source. Avoid contact with water or other liquids. If the battery is damaged or spilled, avoid contact with the material and contact service immediately. |
| Bundled software | Bitdefender Internet Security |
| Special features | The specification and description are for illustrative purposes only. |
| Processor generation | AMD Ryzen 9000 Series |
| Processor base power | 65 W |
| Intel® Thunderbolt 4 | No |
| Number of front USB ports | 3 |
| Powered by | ASUS |
| Viewing window | No |
| On-board GPU manufacturer | AMD |
| Discrete GPU manufacturer | AMD |
| Refurbished | No |
| Graphics card DisplayPorts quantity | 3 |
| Processor manufacturer | AMD |
| Processor cache type | L3 |
| Internal memory type | DDR5-SDRAM |
| Processor model | 9700X |
| HDMI ports quantity | 2 |
| Width | 205 mm |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A ports quantity | 2 |
| DVI port | No |
| Processor cache | 32 MB |
| Internal memory | 32 GB |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 4 |
| Cabling technology | 10/100/1000Base-T(X) |
| Total storage capacity | 1 TB |
| Storage media | SSD |
| On-board graphics card | Yes |
| Processor threads | 16 |
| Card reader integrated | No |
| Memory clock speed | 6000 MHz |
| Memory channels | Dual-channel |
| Ethernet LAN | Yes |
| Microphone in | Yes |
| Product type | PC |
| Market positioning | Gaming |
| Display included | No |
| Power supply | 750 W |
| Operating system installed | No |
| Number of SSDs installed | 1 |
| NVMe | Yes |
| Depth | 460 mm |
| On-board graphics card family | AMD Radeon Graphics |
| Number of storage drives installed | 1 |
| Wi-Fi | Yes |
| Total SSDs capacity | 1 TB |
| VESA mounting | No |
| Keyboard included | No |
| Height | 350 mm |
| Number of processors installed | 1 |
| Processor socket | Socket AM5 |
| Memory layout (slots x size) | 2 x 16 GB |
| Headphone outputs | 1 |
| SSD interface | PCI Express |
| SSD capacity | 1 TB |
| Line-out | Yes |
| Memory slots | 4x DIMM |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C ports quantity | 1 |
| Discrete graphics card | Yes |
| Water cooling system | No |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| Combo headphone/mic port | No |
| Number of 3.5" bays | 3 |
| 80 PLUS certification | 80 PLUS Gold |
| Motherboard form factor | micro ATX |
| On-board graphics card model | AMD Radeon Graphics |
| Processor cores | 8 |
| SSD form factor | M.2 |
| Discrete graphics memory type | GDDR6 |
| Processor boost frequency | 5.5 GHz |
| Weight | 10 kg |
| USB 2.0 ports quantity | 4 |
| Mouse included | No |
| Number of SATA III connectors | 4 |
| Processor frequency | 3.8 GHz |
| Housing material | Metal, Plastic |
| Discrete graphics card memory | 16 GB |
| Line-in | Yes |
| RGB backlighting | Not |
| Audio output channels | 7.1 channels |
| Virtual Reality (VR) ready | Yes |
| Intel® Optane™ Memory module installed | No |
| Number of front audio ports | 2 |
| Chassis type | Mini Tower |
| NVIDIA GameWorks VR | No |
| Power supply input voltage | 100-240 V |
| S/PDIF out port | No |
| Number of rear audio ports | 3 |
| TV tuner integrated | No |
| Bluetooth | Yes |
| Number of discrete graphics cards | 1 |
| Number of 2.5" bays | 1 |
| Optical drive type | No |
| Number of rear USB ports | 8 |
| Antenna type | 2x2 |
| Processor family | AMD Ryzen™ 7 |
| Discrete graphics card model | AMD Radeon RX 9070 XT |
| Intel® Thunderbolt 5 | No |
| CUDA | No |
| Ray tracing acceleration | Yes |
| Product colour | White |
| Built-in microphone | No |
| NVIDIA G-SYNC | No |
| Graphics card HDMI ports quantity | 1 |
| Fiber NIC port (Flex I/O) | No |
| M.2 SSD size | 2280 (22 x 80 mm) |
| Internal components | ASUS PRIME B850M-A WIFI / AMD Radeon RX 9070 XT/ WD Blue SN5100 / ASUS Prime AP201 |
| DisplayPorts quantity | 5 |
| Motherboard chipset | AMD B850 |
| Maximum internal memory | 256 GB |
| PCI Express x16 (Gen 5.x) slots | 1 |
| Bluetooth version | 5.3 |
| PCI Express x16 (Gen 4.x) slots | 1 |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Number of storage drives supported | 7 |
| AMD FreeSync | Yes |
| Ethernet LAN data rates | 2500 |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 4 (802.11n) |
Lisagarantiid ja kindlustused:
Sobiva lisagarantii ja kindlustuse saad valida ostukorvis.
Alates 99 € tellimuste transport on Eesti-siseselt tasuta. Toote täpsemat tarneaega vaata vahelehelt "Saadavus".
Selle toote puhul saad valida ühe järgmistest tarneviisidest:
Photopointi kauplusesse
Väiksemate toodete puhul on mugav minna kaubale järele Photopointi esinduskauplusesse. Nii on kauba kättesaamine Sinu jaoks täiesti tasuta, sest kauplusesse tellides ei lisandu postikulu ka siis, kui tellimus jääb alla 99 €. Kauba kauplusesse jõudmisest antakse Sulle teada e-kirja teel.
Photopointi kauplused asuvad Tallinnas ja Tartus. Täpsemalt saad poodide asukohti ja kontaktandmeid vaadata siit.
Kulleriga koju või kontorisse
Kulleriga saad kauba tellida koju, kontorisse või mujale, kus kauba kätte toimetamise ajal viibid. Kaup toimetatakse aadressile tööpäevadel kella 08:00-17:00.
Enne kauba kohale jõudmist helistab kuller kontaktile. Kaupa "koju" tellides hoolitse, et telefon oleks käepärast ning volitatud isik kauba kohale jõudmise ajal sihtkohas seda vastu võtmas. Eriti just suuremate esemete tellimisel palume arvestada, et kuller toimetab kauba vaid välisukseni.
Toode on saadaval Photopointi veebipoes 7-10 tööpäevase tarneajaga. Esinduskauplustes kohapeal seda toodet müügil ei ole.
Tootevõrdlus
Sulge