- Klienditugi E-P 9-21:00 Infotelefon 800 3686 9-21:00 Infotelefon: 800 3686 Kauplused
-
Minu konto
-
Minu Photopoint
-
Oled uus klient?
Loo konto
-
Toode on lisatud ostukorvi
Sinu ostukorvis on 0 toodet. Sinu ostukorvis on 1 toode.
Kuumakse al. 5 €
Soovi korral taotle järelmaksu ostukorvis
Lisades tellimusse veel 99 € eest tooteid saad tasuta transpordi pakiautomaati või kulleriga koju.
-
Kaamerad
- Peegelkaamerad
- Hübriidkaamerad
- Kompaktkaamerad
- Seikluskaamerad
- Videokaamerad
- 360 kraadi kaamerad
- Autokaamerad
- Rajakaamerad
- Turvakaamerad
- Veebikaamerad
- Kiirpildikaamerad
- Filmiga fotokaamerad
- Ühekordsed kaamerad
- Kõik kategooriast kaamerad
Fotokaamerad
Videokaamerad
Analoogkaamerad
- Canon peegelkaamerad
- Nikon peegelkaamerad
- Pentax peegelkaamerad
- Fujifilm Instax kiirpildikaamerad
- Polaroid kiirpildikaamerad
- Canon kiirpildikaamerad
- Kodak kiirpildikaamerad
- DJI kaameradroonid
Top peegelkaamerad
Top kiirpildikaamerad
Top kaameradroonid
- Sony hübriidkaamerad
- Fujifilm hübriidkaamerad
- Panasonic hübriidkaamerad
- OM System hübriidkaamerad
- Canon hübriidkaamerad
- Nikon hübriidkaamerad
- Sony täiskaader hübriidkaamerad
- Panasonic täiskaader hübriidkaamerad
- Nikon täiskaader hübriidkaamerad
- Canon täiskaader hübriidkaamerad
Top hübriidkaamerad
Top täiskaader hübriidkaamerad
- 0 - 25 €
- 25 - 100 €
- 100 - 250 €
- 250 - 500 €
- 500 - 1000 €
- 1000 - ... €
- Canon
- Nikon
- Pentax
- Sony
- Fujifilm
- OM System
- Panasonic
- GoPro
- Polaroid
- Ricoh
Hinnaklass
Bränd
-
Fotokaubad
- Objektiivid
- Filtrid
- Telekonverterid
- Vaherõngad
- Päikesevarjukid
- Objektiivi adapterid
- Objektiivi vutlarid
- Videovalgustid
- Välgud
- Välgupäästikud
- Statiivid
- Statiivipead
- Üksjalad
- Kaamera stabilisaatorid
- Kõik kategooriast fotokaubad
Objektiivid ja tarvikud
Välgud ja videovalgustid
Statiivid
- Kaamera mikrofonid
- Videomonitorid
- Kaugjuhtimine
- Patareitallad
- Seikluskaamerate tarvikud
- Mälukaardid
- USB mälupulgad
- Välised kõvakettad
- Toorikud
- Filmid
- Mälukaardilugejad
- Kaamerakotid
- Kaamerarihmad
- Vihmakaitsed
Kaamera lisatarvikud
Salvestusmeedia
Fotokotid ja tarvikud
- Pildiraamid
- Albumid
- Paspartuud
- Fotokarbid
- Fotonurgad ja liimid
- Ekraani kaitse
- Sensori puhastus
- Puhastuskomplektid
- Puhastuslapid
- Puhastuspliiatsid
- Puhastusvedelikud
- Kemikaalid
- Fotopaber
- Laboritarvikud
Arhiveerimistarvikud
Puhastus ja kaitse
Labor
-
Arvuti & IT
-
Elektroonika
- Autoraadiod
- Auto helisüsteem
- GPS seadmed
- Telefoni autohoidikud
- Autolaadijad
- Autokaubad
- Televiisorid
- Kodukino komplektid
- DVD ja Blu-ray mängijad
- Ressiiverid ja võimendid
- Projektorid
- Meediapleierid
- Mängukonsoolid
- Digitaalsed pildiraamid
- Droonid
- Kaugjuhitavad mänguasjad
- Kõik kategooriast elektroonika
Autosse
Elutuppa
Õue
-
Kodu & aed
-
Ilu & tervis
- Naiste parfüümid, lõhnad ja lõhnaõlid
- Tualettveed naistele
- Kölni veed naistele
- Lõhnakomplektid naistele
- Meeste lõhnad, parfüümid ja lõhnaõlid
- Tualettveed meestele
- Kölni veed meestele
- Lõhnakomplektid meestele
- Unisex parfüümid
- Unisex Kölni veed
- Päevituskreemid
- Päikesekaitsekreemid
- Päevitusjärgsed kreemid
- Kõik kategooriast ilu & tervis
Naiste lõhnad
Meeste lõhnad
Unisex-lõhnad
Päevitus
- Dušigeelid
- Deodorandid
- Seebid
- Desinfitseerimisvahendid
- Ihupiimad
- Kehakreemid
- Kätekreemid
- Epilaatorid
- Karvaeemaldus
- Massaaživahendid
- Näokreemid
- Näoseerumid
- Näomaskid
- Silmaümbruse kreemid
- Näokoorijad
- Näopuhastajad
Hügieen
Keha- ja nahahooldus
Näohooldus
- Elektrilised hambaharjad
- Suupesurid
- Hambapastad
- Pardlid ja habemeajamismasinad
- Habemepiirajad
- Habeme hooldusvahendid
- Žiletid
- Küünelakid
- Küüneviilid
- Maniküüri ja pediküüri komplektid
- Jalavannid
- Päikeseprillid
- Sinise valguse prillid
- Ehted
Suuhooldus
Habemehooldus
Maniküür ja pediküür
Aksessuaarid
-
Sport & hobi
- Nutikellad meestele, naistele ja lastele
- Nutivõrud
- Spordikellad
- Spordikellade ja nutikellade rihmad
- Käsi-GPS'id
- Pulsiandurid
- Jalgrattad
- Lasterattad
- Tõukerattad
- Rulluisud
- Fitness
- Trenažöörid
- Jõusaalivarustus
- Spordikotid
- Nutikaalud
- Kaalud
- Vererõhumõõtjad
- Termomeetrid
- Kõik kategooriast sport & hobi
Spordikellad
Spordikaubad
Terviseseadmed
- Aiatööriistad
- Aiatehnika
- Akutrellid
- Lööktrellid
- Juhtmega trellid
- Kruvikeerajad
- Tööriistakomplektid
- Multitööriistad
- Ketassaed
- Nurklihvijad
- Liimipüstolid
- Loodid
- Mõõdulindid
- Kruvid, naelad, tüüblid jm
- Tööriided ja kaitsevahendid
- Kõik kategooriast "Tööriistad"
- Valuveljed
- Rehvid
- Esitulede pirnid
- Klaasipuhastajad
- Varuosad
- GPS seadmed
- Kõik kategooriast "Autokaubad"
Tee seda ise
Autokaubad
-
Mänguasjad
- Kaugjuhitavad mänguasjad
- Kaugjuhitavad autod
- Kaugjuhitavad lennukid ja helikopterid
- Droonid
- Mänguasjad õue
- Mänguasjad randa
- Liivakasti mänguasjad
- Mängu- ja veepüstolid
- Pealeistutavad sõidukid
- Hüppepallid
- Pallid
- Mullitajad
- Mängumajad ja liumäed
- Kiiged
- Kõik kategooriast mänguasjad
Kaugjuhitavad mänguasjad
Aktiivne tegevus
- Pehmed mänguasjad ja mänguloomad
- Voodikarussellid
- Mänguasjad vanni
- Kõristid
- Beebipusled
- Närimisrõngad
- Tegelustekid
- Mängukeskused
- Puslematid
- Mänguautod
- Mängurongid
- Sõidurajad ja tarvikud
- Mudelid
- Mudelite värvid ja tarvikud
Beebid ja väikelapsed
Mängusõidukid ja mudelid
- Lauamängud lastele, täiskasvanutele, kogu perele
- Puslede müük firmadelt Ravensburger, Trefl ja mitmetelt teistelt
- 3D-pusled
- Kaardimängud
- Mängukaardid
- Interaktiivsed mänguasjad
- Laste rollimängud
- Muud mänguasjad
Lauamängud ja pusled
Kaardimängud
Muud mänguasjad
-
Auto
Terra 7000 äriarvuti
150-1000166
Põhiinfo
Toode on arhiivis, kuvatakse vaid informatiivsel eesmärgil.
TERRA PC-BUSINESS 7000 on võimas ja usaldusväärne lauaarvuti, mis on loodud vastama ka kõige nõudlikuma ärikasutaja vajadustele. See seade pakub tipptasemel jõudlust ja sujuvust, olles ideaalne kaaslane sinu igapäevastes tööülesannetes.
Erakordne jõudlus ja kiirus
Arvuti südameks on Intel® Core™ i7 perekonna protsessor i7-14700, mis tagab kompromissitu arvutusvõimsuse. Koos 16 GB DDR5-SDRAM operatiivmäluga, mille taktsagedus on 5600 MHz, pakub see seade sulle kiiret reageerimist ja sujuvat multitegumtööd ka mahukate rakenduste korral.
Kiire salvestuslahendus ja graafika
Mahukas 1 TB SSD salvestusruum kindlustab, et sinu failid on alati kiiresti kättesaadavad ja operatsioonisüsteem käivitub hetkega. Integreeritud Intel UHD Graphics 770 graafikalahendus tagab selge ja stabiilse visuaalse esituse, mis on vajalik professionaalseks kontoritööks ja meedia tarbimiseks.
Valmis professionaalseks kasutuseks
Süsteemiga on kaasas eelinstalleeritud Windows 11 Pro operatsioonisüsteem, mis pakub kaasaegseid turvalahendusi ja funktsioone äritegevuse toetamiseks. Kvaliteetne Midi Tower korpus ja 400 W toiteplokk tagavad seadme stabiilsuse ja pikaajalise vastupidavuse.
Tehnilised andmed:
- Protsessor: Intel® Core™ i7, i7-14700
- Mälu: 16 GB, DDR5-SDRAM, 5600 MHz
- Salvestusruum: 1 TB, SSD
- Graafika: Intel UHD Graphics 770
- Operatsioonisüsteem: Windows 11 Pro
- Toiteplokk: 400 W
- Korpuse tüüp: Midi Tower
- Toote tüüp: PC
- Kaal: 8 kg
| Prozessorhersteller | Intel |
| Prozessorfamilie | Intel® Core™ i7 |
| Prozessorgeneration | Intel Core i7-14xxx |
| Prozessor | i7-14700 |
| Anzahl Prozessorkerne | 20 |
| Prozessor Boost-Frequenz | 5,4 GHz |
| Prozessor-Cache | 33 MB |
| Prozessor Cache Typ | Smart Cache |
| Anzahl installierter Prozessoren | 1 |
| Prozessorsockel | FCLGA1700 |
| Speicherkapazität | 16 GB |
| RAM-Speicher maximal | 128 GB |
| Interner Speichertyp | DDR5-SDRAM |
| Speicherlayout | 2 x 8 GB |
| Speicherkartensteckplätze | 4x DIMM |
| Speichertaktfrequenz | 5600 MHz |
| Gesamtspeicherkapazität | 1 TB |
| Speichermedien | SSD |
| Optisches Laufwerk - Typ | Nein |
| Anzahl der unterstützten Speicherlaufwerke | 6 |
| SSD Speicherkapazität | 1 TB |
| SSD Schnittstelle | PCI Express 4.0 |
| SSD-Formfaktor | M.2 |
| RAID-Unterstützung | Ja |
| RAID Level | 1, 0, 10 |
| Eingebaute Grafikadapter | Ja |
| Eingebautes Grafikkartenmodell | Intel UHD Graphics 770 |
| Ethernet/LAN | Ja |
| Ethernet LAN Datentransferraten | 100,1000 Mbit/s |
| Anzahl VGA (D-Sub) Anschlüsse | 1 |
| Anzahl HDMI-Anschlüsse | 1 |
| Anzahl DisplayPort Anschlüsse | 2 |
| Gehäusetyp | Midi Tower |
| Marktpositionierung | Business |
| Motherboard Chipsatz | Intel B760 |
| Audio Kanäle | 8.0 Kanäle |
| Trusted Platform Module (TPM) | Ja |
| Produkttyp | PC |
| Trusted Platform Module (TPM) Version | 2.0 |
| Schalldruckpegel | 24 dB |
| Installiertes Betriebssystem | Windows 11 Pro |
| Kompatible Betriebssysteme | Windows 10, Windows 11 |
| vorinstallierte Software | 1 Monat Testversion für neue Microsoft® 365 Kunden |
| Stromversorgung | 400 W |
| Stromversorgung - Eingang Spannung | 230 V |
| Stromversorgung - Eingangsfrequenz | 50 Hz |
| Stromverbrauch (Standby) | 1,5 W |
| Stromverbrauch (aus) | 0,25 W |
| 80 Plus Zertifizierung | 80 PLUS Bronze |
| Betriebstemperatur | 5 - 35 °C |
| Relative Luftfeuchtigkeit in Betrieb | 10 - 75% |
| Gewicht | 8 kg |
| Maus enthalten | Ja |
| Tastatur enthalten | Ja |
| Mitgelieferte Kabel | AC |
| Tastatursprache | Deutsch |
| Audio-System | High Definition Audio |
| Motherboardhersteller | ASUS PRO B760M-C-CSM ¦ 24-7 ready |
| Laufwerkseinschübe | 1 von vorne zugänglich - 13.3 cm ( 5.25"" ) ¦ 1 von vorne zugänglich - 8.9 cm ( 3.5"" ) ¦ 2 intern - 8.9 cm ( 3.5""/ 2.5"" mit Adapter)¦1 intern 6.4 cm (für 2.5"" SSD) |
| Erweiterungssteckplätze | 1x PCIe 4.0/3.0 x16 slot ¦ 2x PCIe 3.0 x1 |
| Speicheroptionen | 2x M.2 (Key M) 2280/2260/2242, PCIe 4.0 x4 mode, 4x SATA 6Gb/s ports ¦ Supports SATA Raid, no NVMe Raid |
| Auflösung Beschreibung | DisplayPort 1.2 max. 4096 x 2304@60Hz ¦ HDMI 2.1 max. 4096 x 2160@60Hz ¦ D-Sub (VGA) max. 1920 x 1200@60Hz |
| Sprachumgebung | Deutsch |
Mõõtmed ja kaalud
Toote koodid
Kuidas kaup minuni jõuab?
Alates 99 € tellimuste transport on Eesti-siseselt tasuta. Toote täpsemat tarneaega vaata vahelehelt "Saadavus".
Selle toote puhul saad valida ühe järgmistest tarneviisidest:
Photopointi kauplusesse
Väiksemate toodete puhul on mugav minna kaubale järele Photopointi esinduskauplusesse. Nii on kauba kättesaamine Sinu jaoks täiesti tasuta, sest kauplusesse tellides ei lisandu postikulu ka siis, kui tellimus jääb alla 99 €. Kauba kauplusesse jõudmisest antakse Sulle teada e-kirja teel.
Photopointi kauplused asuvad Tallinnas ja Tartus. Täpsemalt saad poodide asukohti ja kontaktandmeid vaadata siit.
Kulleriga koju või kontorisse
Kulleriga saad kauba tellida koju, kontorisse või mujale, kus kauba kätte toimetamise ajal viibid. Kaup toimetatakse aadressile tööpäevadel kella 08:00-17:00.
Enne kauba kohale jõudmist helistab kuller kontaktile. Kaupa "koju" tellides hoolitse, et telefon oleks käepärast ning volitatud isik kauba kohale jõudmise ajal sihtkohas seda vastu võtmas. Eriti just suuremate esemete tellimisel palume arvestada, et kuller toimetab kauba vaid välisukseni.