Lisagarantiid ja kindlustused:
- Lisagarantii (2 aastat) - 29,99 €
- Lisagarantii + kindlustus (2 + 1 aastat) - 39,99 €
- Kindlustus (1 aasta) - 29,99 €
- Kindlustus (2 aastat) - 49,99 €
Sobiva lisagarantii ja kindlustuse saad valida ostukorvis.
Fotokaamerad
Videokaamerad
Analoogkaamerad
Top peegelkaamerad
Top kiirpildikaamerad
Top kaameradroonid
Top hübriidkaamerad
Top täiskaader hübriidkaamerad
Hinnaklass
Bränd
Objektiivid ja tarvikud
Välgud ja videovalgustid
Statiivid
Kaamera lisatarvikud
Salvestusmeedia
Fotokotid ja tarvikud
Arhiveerimistarvikud
Puhastus ja kaitse
Labor
Autosse
Elutuppa
Õue
Naiste lõhnad
Meeste lõhnad
Unisex-lõhnad
Päevitus
Hügieen
Keha- ja nahahooldus
Näohooldus
Suuhooldus
Habemehooldus
Maniküür ja pediküür
Aksessuaarid
Spordikellad
Spordikaubad
Terviseseadmed
Tee seda ise
Autokaubad
Kaugjuhitavad mänguasjad
Aktiivne tegevus
Beebid ja väikelapsed
Mängusõidukid ja mudelid
Lauamängud ja pusled
Kaardimängud
Muud mänguasjad
Toode on lisatud ostukorvi
Sinu ostukorvis on 0 toodet. Sinu ostukorvis on 1 toode.
Kuumakse al. 5 €
Soovi korral taotle järelmaksu ostukorvis
Lisades tellimusse veel 99 € eest tooteid saad tasuta transpordi pakiautomaati või kulleriga koju.
Oled uus klient?
Loo kontoToode on lisatud ostukorvi
Sinu ostukorvis on 0 toodet. Sinu ostukorvis on 1 toode.
Kuumakse al. 5 €
Soovi korral taotle järelmaksu ostukorvis
Lisades tellimusse veel 99 € eest tooteid saad tasuta transpordi pakiautomaati või kulleriga koju.
Fotokaamerad
Videokaamerad
Analoogkaamerad
Top peegelkaamerad
Top kiirpildikaamerad
Top kaameradroonid
Top hübriidkaamerad
Top täiskaader hübriidkaamerad
Hinnaklass
Bränd
Objektiivid ja tarvikud
Välgud ja videovalgustid
Statiivid
Kaamera lisatarvikud
Salvestusmeedia
Fotokotid ja tarvikud
Arhiveerimistarvikud
Puhastus ja kaitse
Labor
Autosse
Elutuppa
Õue
Naiste lõhnad
Meeste lõhnad
Unisex-lõhnad
Päevitus
Hügieen
Keha- ja nahahooldus
Näohooldus
Suuhooldus
Habemehooldus
Maniküür ja pediküür
Aksessuaarid
Spordikellad
Spordikaubad
Terviseseadmed
Tee seda ise
Autokaubad
Kaugjuhitavad mänguasjad
Aktiivne tegevus
Beebid ja väikelapsed
Mängusõidukid ja mudelid
Lauamängud ja pusled
Kaardimängud
Muud mänguasjad
85-WLONONWCR5595
Põhiinfo
Osta kohe, viimased eksemplarid laos!
Vabandage, tooteandmed on tõlkimisel. Kui vajate toote võõrkeelse teksti mõistmisel abi, andke sellest palun teada e-posti teel info@photopoint.ee. Saadame teile kiirelt soovitud tõlke.
| Maximum input power | 30 mW |
| Wearing style | Head-band |
| Volume control | Button |
| Folding microphone | Yes |
| Headset type | Binaural |
| Headphone frequency | 20 - 20000 Hz |
| Driver unit | 2.8 cm |
| Charging source | USB |
| Battery charge indicator | Yes |
| Battery operated | Yes |
| Number of simultaneously connected devices (max) | 2 |
| Microphone sensitivity | -38 dB |
| Microphone frequency | 20 - 10000 Hz |
| Pouch | Yes |
| Control unit type | On-ear control unit |
| Easy pairing | Yes |
| Microphone type | Boom |
| Over the Air Updates (OTA) | Yes |
| Noise canceling | Yes |
| Optimized for | Microsoft Teams |
| Frequency response (talk mode) | 150 - 6800 Hz |
| Music playback | Yes |
| Digital Signal Processing (DSP) | Yes |
| Auto-connect | Yes |
| Frequency response (music mode) | 20 - 20000 Hz |
| Continuous audio playback time (ANC off) | 18 h |
| MEMS (Micro-Electro-Mechanical System) microphone | Yes |
| Sustainability certificates | TCO |
| Talk time (ANC on) | 10 h |
| BeamForming | Yes |
| Talk time (ANC off) | 16 h |
| Continuous audio playback time (ANC on) | 15 h |
| HD voice | Yes |
| Certified for Microsoft Teams | Yes |
| Clear Voice technology | Yes |
| Number of paired devices remembered | 8 |
| Bluetooth | Yes |
| Weight | 130 g |
| Recommended usage | Office/Call center |
| Package height | 202 mm |
| Wireless receiver interface | USB Type-A |
| Control type | Buttons |
| Impedance | 16 Ω |
| Cables included | USB Type-C |
| Product type | Headset |
| Wireless range | 30 m |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Battery capacity | 280 mAh |
| Height | 65 mm |
| Quick start guide | Yes |
| Width | 185 mm |
| Bluetooth version | 5.2 |
| Audio formats supported | SBC |
| Depth | 175 mm |
| Storage temperature (T-T) | -10 - 55 °C |
| Battery type | Built-in battery |
| Cable length | 1.2 m |
| Number of microphones | 4 |
| Product colour | Black |
| Connectivity technology | Wireless |
| Receiver included | Yes |
| Talk time | 16 h |
| Package depth | 170 mm |
| Battery recharge time | 2 h |
| Microphone mute | Yes |
| Quantity | 1 |
| Warranty | 24 (G) |
| Certification | Cisco;Unify;Microsoft Teams;Zoom;Google Meet;Amazon Chime;Amazon Alexa;Google Fast Pair;DingTalk |
| Packaging content | Headset;Link 390 Bluetooth adapter;USB cable 1.2m/3.9ft;Carry pouch;User documents |
| Applications supported | Jabra Direct;Jabra Sound+;Jabra Xpress |
| Noise canceling type | Passive |
| Works with the Google Assistant | Yes |
| Speakerphone | No |
| Call management | Remote Call Control (RCC) |
| Voice guidance | No |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | No |
| Refurbished | No |
| Voice control | No |
| Charging time | 120 min |
| Protective pouch | Yes |
| USB cable length | 1.2 m |
| Multipoint connectivity | Yes |
| Daisy chain | No |
| Works with Amazon Alexa | No |
| Depth (imperial) | 17.5 cm (6.89") |
| Virtual surround | No |
| Continuous audio playback time | 18 h |
| Charging stand | Yes |
| Steel hinges | No |
| Bone conduction sensor | No |
| Hearing protection technologies | Jabra PeakStop |
| In-ear pressure relief | No |
| USB Type-C charging port | Yes |
| Charging case | No |
| Fast charging | No |
| HearThrough | No |
| Height (imperial) | 6.5 cm (2.56") |
| Ear cushion type | Single size leatherette cushion |
| Phonebook access profile (PBAP) | No |
| Ear pad material | Foam |
| Automatic volume adjustment | No |
| Rechargeable battery | No |
| Headphone sensitivity | 84 dB |
| FM radio | No |
| Noise reduction | No |
| On/off switch | Yes |
| USB connector | USB Type-C |
| Heart rate monitor | No |
| Standby time | 100 h |
| Housing material | Polycarbonate (PC), Acrylonitrile butadiene styrene (ABS) |
| Auto power off | No |
| USB connectivity | Yes |
| Motion sensor | No |
| Carrying case | No |
| Near Field Communication (NFC) | No |
| Voice guidance languages | German |
| Operating keys | Volume + |
| LED indicators | Call |
| Product made with recycled materials | Yes |
| Overall recycled content | 75% |
| Bluetooth profiles | AVRCP |
| Material | Acrylonitrile butadiene styrene (ABS) |
| Operating temperature (T-T) | -5 - 45 °C |
Lisagarantiid ja kindlustused:
Sobiva lisagarantii ja kindlustuse saad valida ostukorvis.
Alates 99 € tellimuste transport on Eesti-siseselt tasuta. Toote täpsemat tarneaega vaata vahelehelt "Saadavus".
Selle toote puhul saad valida ühe järgmistest tarneviisidest:
Photopointi kauplusesse
Väiksemate toodete puhul on mugav minna kaubale järele Photopointi esinduskauplusesse. Nii on kauba kättesaamine Sinu jaoks täiesti tasuta, sest kauplusesse tellides ei lisandu postikulu ka siis, kui tellimus jääb alla 99 €. Kauba kauplusesse jõudmisest antakse Sulle teada e-kirja teel.
Photopointi kauplused asuvad Tallinnas ja Tartus. Täpsemalt saad poodide asukohti ja kontaktandmeid vaadata siit.
Omniva pakiautomaati
Vali kättesaamise kohaks endale sobivaim Omniva pakiautomaat. Kui pakk automaati jõuab, saadetakse Sulle SMS koos unikaalse koodiga. Mine kohale, sisesta kood automaati ja võta pakk. Nii lihtne ongi. Omniva pakiautomaadid asuvad hoonetest väljas – nii saad pakile järele minna olenemata kellaajast ja kuupäevast.
Lähima pakiautomaadi saad Photopointi veebipoes valida ostukorvis, tarneviisi juures olevast nimekirjast. Omniva kõikide pakiautomaatide asukohti saad vaadata siit.
SmartPOST pakiautomaati
Ehk on Sinule sobivaimas kohas hoopis SmartPOST pakiautomaat? Kui nii, siis vali Photopointi veebipoes ostukorvis tarneviisiks see sobivaim. Kui pakk automaati jõuab, saadetakse Sulle SMS koos unikaalse koodiga. Mine kohale, sisesta kood automaati ja võta pakk. Kiire ja lihtne.
Kõikide SmartPOST pakiautomaatide asukohti saad vaadata siit.
DPD pakiautomaati
Vaata kindlasti üle ka DPD pakiautomaatide asukohad. Neid on tänaseks juba üle Eesti. Vali Photopointi veebipoes ostukorvis sobiv DPD pakiautomaat ning kui pakk kohale jõuab, saadetakse Sulle SMSiga kood.
DPD pakiautomaatide asukohti saad vaadata siit.
SmartPOST Finland pakiautomaati
Telli kaup endale Soome või saada see enda Soomes elavale sõbrale. SmartPOST Finland pakiautomaadid toimivad sama lihtsalt nagu Eestisisesed automaadid. Vali Photopointi veebipoes ostukorvis sobiv SmartPOST Finland automaat. Kui pakk kohale jõuab, saadetakse saajale SMS koos unikaalse koodiga. Mine kohale, sisesta kood automaati ja võta pakk.
SmartPOST Finland automaatide asukohti saad vaadata siit.
Matkahuolto väljastuspunkti Soomes
Telli kaup Soome või saada see enda Soomes elavale sõbrale. Vali Photopointi veebipoes ostukorvis sobiv Matkahuolto väljastuspunkt ning kui pakk kohale jõuab, saadetakse Sulle SMS või e-mail teavitusega. Mine kohale, näita isikut tõendavat dokumenti ja võta pakk.
Matkahuolto teeninduspunkte saad vaadata siit.
Kulleriga koju või kontorisse
Kulleriga saad kauba tellida koju, kontorisse või mujale, kus kauba kätte toimetamise ajal viibid. Kaup toimetatakse aadressile tööpäevadel kella 08:00-17:00.
Enne kauba kohale jõudmist helistab kuller kontaktile. Kaupa "koju" tellides hoolitse, et telefon oleks käepärast ning volitatud isik kauba kohale jõudmise ajal sihtkohas seda vastu võtmas. Eriti just suuremate esemete tellimisel palume arvestada, et kuller toimetab kauba vaid välisukseni.
Toode on saadaval Photopointi veebipoes 7-10 tööpäevase tarneajaga. Esinduskauplustes kohapeal seda toodet müügil ei ole.
Tootevõrdlus
Sulge