Lisagarantiid ja kindlustused:
- Lisagarantii + kindlustus (2 + 1 aastat) - 69,99 €
- Lisagarantii (2 aastat) - 49,99 €
- Kindlustus (1 aasta) - 59,99 €
- Kindlustus (2 aastat) - 99,99 €
Sobiva lisagarantii ja kindlustuse saad valida ostukorvis.
Fotokaamerad
Videokaamerad
Analoogkaamerad
Top peegelkaamerad
Top kiirpildikaamerad
Top kaameradroonid
Top hübriidkaamerad
Top täiskaader hübriidkaamerad
Hinnaklass
Bränd
Objektiivid ja tarvikud
Välgud ja videovalgustid
Statiivid
Kaamera lisatarvikud
Salvestusmeedia
Fotokotid ja tarvikud
Arhiveerimistarvikud
Puhastus ja kaitse
Labor
Autosse
Elutuppa
Õue
Naiste lõhnad
Meeste lõhnad
Unisex-lõhnad
Päevitus
Hügieen
Keha- ja nahahooldus
Näohooldus
Suuhooldus
Habemehooldus
Maniküür ja pediküür
Aksessuaarid
Spordikellad
Spordikaubad
Terviseseadmed
Tee seda ise
Autokaubad
Kaugjuhitavad mänguasjad
Aktiivne tegevus
Beebid ja väikelapsed
Mängusõidukid ja mudelid
Lauamängud ja pusled
Kaardimängud
Muud mänguasjad
Toode on lisatud ostukorvi
Sinu ostukorvis on 0 toodet. Sinu ostukorvis on 1 toode.
Kuumakse al. 5 €
Soovi korral taotle järelmaksu ostukorvis
Lisades tellimusse veel 99 € eest tooteid saad tasuta transpordi pakiautomaati või kulleriga koju.
Oled uus klient?
Loo kontoToode on lisatud ostukorvi
Sinu ostukorvis on 0 toodet. Sinu ostukorvis on 1 toode.
Kuumakse al. 5 €
Soovi korral taotle järelmaksu ostukorvis
Lisades tellimusse veel 99 € eest tooteid saad tasuta transpordi pakiautomaati või kulleriga koju.
Fotokaamerad
Videokaamerad
Analoogkaamerad
Top peegelkaamerad
Top kiirpildikaamerad
Top kaameradroonid
Top hübriidkaamerad
Top täiskaader hübriidkaamerad
Hinnaklass
Bränd
Objektiivid ja tarvikud
Välgud ja videovalgustid
Statiivid
Kaamera lisatarvikud
Salvestusmeedia
Fotokotid ja tarvikud
Arhiveerimistarvikud
Puhastus ja kaitse
Labor
Autosse
Elutuppa
Õue
Naiste lõhnad
Meeste lõhnad
Unisex-lõhnad
Päevitus
Hügieen
Keha- ja nahahooldus
Näohooldus
Suuhooldus
Habemehooldus
Maniküür ja pediküür
Aksessuaarid
Spordikellad
Spordikaubad
Terviseseadmed
Tee seda ise
Autokaubad
Kaugjuhitavad mänguasjad
Aktiivne tegevus
Beebid ja väikelapsed
Mängusõidukid ja mudelid
Lauamängud ja pusled
Kaardimängud
Muud mänguasjad
85-WLONONWCR5599
Põhiinfo
Osta kohe, viimased eksemplarid laos!
Vabandage, tooteandmed on tõlkimisel. Kui vajate toote võõrkeelse teksti mõistmisel abi, andke sellest palun teada e-posti teel info@photopoint.ee. Saadame teile kiirelt soovitud tõlke.
| Hybrid noise-canceling | Yes |
| HD voice | Yes |
| Sustainability certificates | TCO |
| Over the Air Updates (OTA) | Yes |
| Clear Voice technology | Yes |
| Continuous audio playback time (ANC on) | 21 h |
| HearThrough | Yes |
| Talk time (ANC off) | 20 h |
| BeamForming | Yes |
| Talk time (ANC on) | 15 h |
| Frequency response (music mode) | 20 - 20000 Hz |
| Frequency response (talk mode) | 150 - 6800 Hz |
| Continuous audio playback time (ANC off) | 32 h |
| MEMS (Micro-Electro-Mechanical System) microphone | Yes |
| Auto-connect | Yes |
| Music playback | Yes |
| Wireless charging pad | Yes |
| Certified for Microsoft Teams | Yes |
| Number of paired devices remembered | 8 |
| Cables included | USB Type-C |
| Product type | Headset |
| Height | 108 mm |
| Quick start guide | Yes |
| Weight | 136 g |
| Connectivity technology | Wired & Wireless |
| LED indicators | Yes |
| Product colour | Black |
| Depth | 155 mm |
| Package depth | 60.5 mm |
| Rechargeable battery | Yes |
| Storage temperature (T-T) | -10 - 55 °C |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Width | 200 mm |
| Operating temperature (T-T) | -5 - 45 °C |
| Package width | 225 mm |
| Wireless range | 30 m |
| Recommended usage | Office/Call center |
| Battery recharge time | 2 h |
| Quantity | 1 |
| Bluetooth | Yes |
| Carrying case | Yes |
| Microphone sensitivity | -38 dB |
| Driver unit | 2.8 cm |
| Impedance | 16 Ω |
| Audio formats supported | SBC |
| Charging source | USB |
| Package height | 112 mm |
| Number of microphones | 6 |
| Continuous audio playback time | 32 h |
| Digital Signal Processing (DSP) | Yes |
| Works with Amazon Alexa | Yes |
| Receiver included | Yes |
| Control type | Buttons |
| Microphone mute | Yes |
| Headset type | Binaural |
| Microphone type | Boom |
| Wireless receiver interface | USB Type-A |
| Headphone frequency | 20 - 20000 Hz |
| Maximum input power | 30 mW |
| Volume control | Button |
| Talk time | 20 h |
| Folding microphone | Yes |
| Wireless charging | Yes |
| Wearing style | Head-band |
| Control unit type | On-ear control unit |
| USB connectivity | Yes |
| Number of simultaneously connected devices (max) | 2 |
| Easy pairing | Yes |
| Battery capacity | 450 mAh |
| Battery operated | Yes |
| Ear coupling | Supraaural |
| Applications supported | Jabra Sound+, Jabra Direct, Jabra Xpress |
| Foldable | Yes |
| Bluetooth version | 5.2 |
| Battery type | Built-in battery |
| Noise canceling type | Hybrid |
| Call management | Y |
| Microphone frequency | 20 - 10000 Hz |
| Warranty | 24 (G) |
| Operating keys | Volume + |
| Voice guidance languages | Korean |
| Hearing protection technologies | Jabra SafeTone |
| Material | Leatherette |
| Bluetooth profiles | AVRCP |
| Overall recycled content | 75% |
| Product made with recycled materials | Yes |
| Warnings | Regularly check the condition of the batteries to prevent leaks. |
Lisagarantiid ja kindlustused:
Sobiva lisagarantii ja kindlustuse saad valida ostukorvis.
Alates 99 € tellimuste transport on Eesti-siseselt tasuta. Toote täpsemat tarneaega vaata vahelehelt "Saadavus".
Selle toote puhul saad valida ühe järgmistest tarneviisidest:
Photopointi kauplusesse
Väiksemate toodete puhul on mugav minna kaubale järele Photopointi esinduskauplusesse. Nii on kauba kättesaamine Sinu jaoks täiesti tasuta, sest kauplusesse tellides ei lisandu postikulu ka siis, kui tellimus jääb alla 99 €. Kauba kauplusesse jõudmisest antakse Sulle teada e-kirja teel.
Photopointi kauplused asuvad Tallinnas ja Tartus. Täpsemalt saad poodide asukohti ja kontaktandmeid vaadata siit.
Omniva pakiautomaati
Vali kättesaamise kohaks endale sobivaim Omniva pakiautomaat. Kui pakk automaati jõuab, saadetakse Sulle SMS koos unikaalse koodiga. Mine kohale, sisesta kood automaati ja võta pakk. Nii lihtne ongi. Omniva pakiautomaadid asuvad hoonetest väljas – nii saad pakile järele minna olenemata kellaajast ja kuupäevast.
Lähima pakiautomaadi saad Photopointi veebipoes valida ostukorvis, tarneviisi juures olevast nimekirjast. Omniva kõikide pakiautomaatide asukohti saad vaadata siit.
SmartPOST pakiautomaati
Ehk on Sinule sobivaimas kohas hoopis SmartPOST pakiautomaat? Kui nii, siis vali Photopointi veebipoes ostukorvis tarneviisiks see sobivaim. Kui pakk automaati jõuab, saadetakse Sulle SMS koos unikaalse koodiga. Mine kohale, sisesta kood automaati ja võta pakk. Kiire ja lihtne.
Kõikide SmartPOST pakiautomaatide asukohti saad vaadata siit.
DPD pakiautomaati
Vaata kindlasti üle ka DPD pakiautomaatide asukohad. Neid on tänaseks juba üle Eesti. Vali Photopointi veebipoes ostukorvis sobiv DPD pakiautomaat ning kui pakk kohale jõuab, saadetakse Sulle SMSiga kood.
DPD pakiautomaatide asukohti saad vaadata siit.
SmartPOST Finland pakiautomaati
Telli kaup endale Soome või saada see enda Soomes elavale sõbrale. SmartPOST Finland pakiautomaadid toimivad sama lihtsalt nagu Eestisisesed automaadid. Vali Photopointi veebipoes ostukorvis sobiv SmartPOST Finland automaat. Kui pakk kohale jõuab, saadetakse saajale SMS koos unikaalse koodiga. Mine kohale, sisesta kood automaati ja võta pakk.
SmartPOST Finland automaatide asukohti saad vaadata siit.
Matkahuolto väljastuspunkti Soomes
Telli kaup Soome või saada see enda Soomes elavale sõbrale. Vali Photopointi veebipoes ostukorvis sobiv Matkahuolto väljastuspunkt ning kui pakk kohale jõuab, saadetakse Sulle SMS või e-mail teavitusega. Mine kohale, näita isikut tõendavat dokumenti ja võta pakk.
Matkahuolto teeninduspunkte saad vaadata siit.
Kulleriga koju või kontorisse
Kulleriga saad kauba tellida koju, kontorisse või mujale, kus kauba kätte toimetamise ajal viibid. Kaup toimetatakse aadressile tööpäevadel kella 08:00-17:00.
Enne kauba kohale jõudmist helistab kuller kontaktile. Kaupa "koju" tellides hoolitse, et telefon oleks käepärast ning volitatud isik kauba kohale jõudmise ajal sihtkohas seda vastu võtmas. Eriti just suuremate esemete tellimisel palume arvestada, et kuller toimetab kauba vaid välisukseni.
Toode on saadaval Photopointi veebipoes 7-10 tööpäevase tarneajaga. Esinduskauplustes kohapeal seda toodet müügil ei ole.
Tootevõrdlus
Sulge