Lisagarantiid ja kindlustused:
- Lisagarantii + kindlustus (2 + 1 aastat) - 99,99 €
- Lisagarantii (2 aastat) - 69,99 €
- Kindlustus (1 aasta) - 89,99 €
- Kindlustus (2 aastat) - 159,99 €
Sobiva lisagarantii ja kindlustuse saad valida ostukorvis.
Fotokaamerad
Videokaamerad
Analoogkaamerad
Top peegelkaamerad
Top kiirpildikaamerad
Top kaameradroonid
Top hübriidkaamerad
Top täiskaader hübriidkaamerad
Hinnaklass
Bränd
Objektiivid ja tarvikud
Välgud ja videovalgustid
Statiivid
Kaamera lisatarvikud
Salvestusmeedia
Fotokotid ja tarvikud
Arhiveerimistarvikud
Puhastus ja kaitse
Labor
Autosse
Elutuppa
Õue
Naiste lõhnad
Meeste lõhnad
Unisex-lõhnad
Päevitus
Hügieen
Keha- ja nahahooldus
Näohooldus
Suuhooldus
Habemehooldus
Maniküür ja pediküür
Aksessuaarid
Spordikellad
Spordikaubad
Terviseseadmed
Tee seda ise
Autokaubad
Kaugjuhitavad mänguasjad
Aktiivne tegevus
Beebid ja väikelapsed
Mängusõidukid ja mudelid
Lauamängud ja pusled
Kaardimängud
Muud mänguasjad
Toode on lisatud ostukorvi
Sinu ostukorvis on 0 toodet. Sinu ostukorvis on 1 toode.
Kuumakse al. 5 €
Soovi korral taotle järelmaksu ostukorvis
Lisades tellimusse veel 99 € eest tooteid saad tasuta transpordi pakiautomaati või kulleriga koju.
Oled uus klient?
Loo kontoToode on lisatud ostukorvi
Sinu ostukorvis on 0 toodet. Sinu ostukorvis on 1 toode.
Kuumakse al. 5 €
Soovi korral taotle järelmaksu ostukorvis
Lisades tellimusse veel 99 € eest tooteid saad tasuta transpordi pakiautomaati või kulleriga koju.
Fotokaamerad
Videokaamerad
Analoogkaamerad
Top peegelkaamerad
Top kiirpildikaamerad
Top kaameradroonid
Top hübriidkaamerad
Top täiskaader hübriidkaamerad
Hinnaklass
Bränd
Objektiivid ja tarvikud
Välgud ja videovalgustid
Statiivid
Kaamera lisatarvikud
Salvestusmeedia
Fotokotid ja tarvikud
Arhiveerimistarvikud
Puhastus ja kaitse
Labor
Autosse
Elutuppa
Õue
Naiste lõhnad
Meeste lõhnad
Unisex-lõhnad
Päevitus
Hügieen
Keha- ja nahahooldus
Näohooldus
Suuhooldus
Habemehooldus
Maniküür ja pediküür
Aksessuaarid
Spordikellad
Spordikaubad
Terviseseadmed
Tee seda ise
Autokaubad
Kaugjuhitavad mänguasjad
Aktiivne tegevus
Beebid ja väikelapsed
Mängusõidukid ja mudelid
Lauamängud ja pusled
Kaardimängud
Muud mänguasjad
85-WLONONWCRCM92
Põhiinfo
Osta kohe, viimased eksemplarid laos!
Vabandage, tooteandmed on tõlkimisel. Kui vajate toote võõrkeelse teksti mõistmisel abi, andke sellest palun teada e-posti teel info@photopoint.ee. Saadame teile kiirelt soovitud tõlke.
| Personalized Spatial Audio | Yes |
| Clear Voice technology | Yes |
| HearThrough | Yes |
| Number of paired devices remembered | 8 |
| Impedance | 32 Ω |
| USB connector | USB Type-C |
| Receiver included | Yes |
| Total amount of recycled materials used for making | 75% |
| Talk time | 26 h |
| Audio formats supported | SBC |
| Battery capacity | 730 mAh |
| Number of simultaneously connected devices (max) | 2 |
| Ear coupling | Circumaural |
| Master (outer) case gross weight | 6.01 kg |
| 2.5 mm connector | No |
| Harmonized System (HS) code | 85183000 |
| Products per master (outer) case | 6 pc(s) |
| Volume control | Button |
| Audio adapters included | Flight |
| Master (outer) case height | 300 mm |
| Battery recharge time | 2.3 h |
| Rechargeable battery | Yes |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Yes |
| Microphone frequency | 5 - 20000 Hz |
| Folding microphone | Yes |
| Wearing style | Head-band |
| Voice guidance | Yes |
| Maximum input power | 50 mW |
| Master (outer) case width | 250 mm |
| Voice control | Yes |
| Motion sensor | Yes |
| 3.5 mm connector | Yes |
| Foldable | Yes |
| Master (outer) case length | 390 mm |
| Headset type | Binaural |
| Digital Signal Processing (DSP) | Yes |
| Continuous audio playback time | 32 h |
| Applications supported | Jabra Sound+ |
| Microphone mute | Yes |
| Headphone sensitivity | 117 dB |
| Microphone type | Boom |
| Acoustic system | Closed |
| Headphone frequency | 20 - 20000 Hz |
| Call management | Y |
| Battery charge indicator | Yes |
| Number of microphones | 10 |
| Wireless receiver interface | USB Type-C |
| Bluetooth version | 5.0 |
| Microphone sensitivity | -35 dB |
| Driver unit | 4 cm |
| USB connectivity | Yes |
| Noise canceling type | Active |
| Power consumption (standby) | 500 mA |
| Ear pad material | Faux leather |
| Made with recycled materials | Yes |
| HD voice | Yes |
| Sustainability certificates | TCO |
| MEMS (Micro-Electro-Mechanical System) microphone | Yes |
| Frequency response (music mode) | 20 - 20000 Hz |
| Noise canceling | Yes |
| Voice guidance languages | English |
| Music playback | Yes |
| BeamForming | Yes |
| Phonebook access profile (PBAP) | Yes |
| Bluetooth | Yes |
| Windows operating systems supported | Yes |
| Height | 198.6 mm |
| Wireless range | 30 m |
| Mac operating systems supported | Yes |
| Package weight | 902 g |
| Cables included | USB Type-C to USB Type-A |
| LED indicators | Yes |
| Product colour | Black |
| Storage temperature (T-T) | -5 - 45 °C |
| Carrying case | Yes |
| Product type | Headset |
| Depth | 77.3 mm |
| Quantity | 1 |
| Package height | 92 mm |
| Operating temperature (T-T) | -10 - 45 °C |
| Package width | 227 mm |
| Package depth | 188.5 mm |
| Recommended usage | Office/Call center |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Package type | Box |
| Battery type | Built-in battery |
| Charging base | Yes |
| Width | 160 mm |
| Detachable cable | Yes |
| Weight | 286 g |
| Country of origin | China |
| Cable length | 1.2 m |
| Connectivity technology | Wired & Wireless |
| Quick start guide | Yes |
| Warranty | 24 (G) |
| 10-microphone technology | Yes |
| Bluetooth profiles | AVRCP |
| Hearing protection technologies | Sidetone Technology |
| Warnings | Do not disassemble or modify the product yourself. |
| Mobile operating systems supported | iOS |
| Operating keys | Volume - |
Lisagarantiid ja kindlustused:
Sobiva lisagarantii ja kindlustuse saad valida ostukorvis.
Alates 99 € tellimuste transport on Eesti-siseselt tasuta. Toote täpsemat tarneaega vaata vahelehelt "Saadavus".
Selle toote puhul saad valida ühe järgmistest tarneviisidest:
Photopointi kauplusesse
Väiksemate toodete puhul on mugav minna kaubale järele Photopointi esinduskauplusesse. Nii on kauba kättesaamine Sinu jaoks täiesti tasuta, sest kauplusesse tellides ei lisandu postikulu ka siis, kui tellimus jääb alla 99 €. Kauba kauplusesse jõudmisest antakse Sulle teada e-kirja teel.
Photopointi kauplused asuvad Tallinnas ja Tartus. Täpsemalt saad poodide asukohti ja kontaktandmeid vaadata siit.
Omniva pakiautomaati
Vali kättesaamise kohaks endale sobivaim Omniva pakiautomaat. Kui pakk automaati jõuab, saadetakse Sulle SMS koos unikaalse koodiga. Mine kohale, sisesta kood automaati ja võta pakk. Nii lihtne ongi. Omniva pakiautomaadid asuvad hoonetest väljas – nii saad pakile järele minna olenemata kellaajast ja kuupäevast.
Lähima pakiautomaadi saad Photopointi veebipoes valida ostukorvis, tarneviisi juures olevast nimekirjast. Omniva kõikide pakiautomaatide asukohti saad vaadata siit.
SmartPOST pakiautomaati
Ehk on Sinule sobivaimas kohas hoopis SmartPOST pakiautomaat? Kui nii, siis vali Photopointi veebipoes ostukorvis tarneviisiks see sobivaim. Kui pakk automaati jõuab, saadetakse Sulle SMS koos unikaalse koodiga. Mine kohale, sisesta kood automaati ja võta pakk. Kiire ja lihtne.
Kõikide SmartPOST pakiautomaatide asukohti saad vaadata siit.
DPD pakiautomaati
Vaata kindlasti üle ka DPD pakiautomaatide asukohad. Neid on tänaseks juba üle Eesti. Vali Photopointi veebipoes ostukorvis sobiv DPD pakiautomaat ning kui pakk kohale jõuab, saadetakse Sulle SMSiga kood.
DPD pakiautomaatide asukohti saad vaadata siit.
SmartPOST Finland pakiautomaati
Telli kaup endale Soome või saada see enda Soomes elavale sõbrale. SmartPOST Finland pakiautomaadid toimivad sama lihtsalt nagu Eestisisesed automaadid. Vali Photopointi veebipoes ostukorvis sobiv SmartPOST Finland automaat. Kui pakk kohale jõuab, saadetakse saajale SMS koos unikaalse koodiga. Mine kohale, sisesta kood automaati ja võta pakk.
SmartPOST Finland automaatide asukohti saad vaadata siit.
Matkahuolto väljastuspunkti Soomes
Telli kaup Soome või saada see enda Soomes elavale sõbrale. Vali Photopointi veebipoes ostukorvis sobiv Matkahuolto väljastuspunkt ning kui pakk kohale jõuab, saadetakse Sulle SMS või e-mail teavitusega. Mine kohale, näita isikut tõendavat dokumenti ja võta pakk.
Matkahuolto teeninduspunkte saad vaadata siit.
Kulleriga koju või kontorisse
Kulleriga saad kauba tellida koju, kontorisse või mujale, kus kauba kätte toimetamise ajal viibid. Kaup toimetatakse aadressile tööpäevadel kella 08:00-17:00.
Enne kauba kohale jõudmist helistab kuller kontaktile. Kaupa "koju" tellides hoolitse, et telefon oleks käepärast ning volitatud isik kauba kohale jõudmise ajal sihtkohas seda vastu võtmas. Eriti just suuremate esemete tellimisel palume arvestada, et kuller toimetab kauba vaid välisukseni.
Toode on saadaval Photopointi veebipoes 7-10 tööpäevase tarneajaga. Esinduskauplustes kohapeal seda toodet müügil ei ole.
Tootevõrdlus
Sulge