Celestron kastevarjuk DX C6-C8

Põhiinfo

The Celestron Dew Shield DX is an essential accessory that protects your optical tube in the field. It prevents excess moisture in the air from forming condensation on the corrector lens. A dew shield also helps block stray light from entering the telescope for better viewing and astroimaging. Use the Dew Shield DX on your 6” and 8” Schmidt Cassegrain, EdgeHD, and RASA (with single dovetail) optical tubes with confidence.

Toode on arhiivis, kuvatakse vaid informatiivsel eesmärgil.

Konstruktsioon Dew Shield DX pakub täiuslikku, kohandatud sobivust, mis on loodud spetsiaalselt 6” ja 8” Celestron optilistele torudele.  Kastevari on valmistatud vastupidavast PE-plastikust, mis on painduv, kuid tugev. Toru kinnitusservale on lisatud täiendav pehmendus, et tagada tugevam kinnitus optilise toru külge. Vildiga vooderdatud sisemus neelab igasuguse täiendava hajusvalguse ja liigse niiskuse, luues vaatlemisel ja pildistamisel optimaalse kontrasti. Suur sabatäht-siini väljalõige on tehtud nii laiemaks – et mahutada 4” laiu sabatäht-siine – kui ka sügavamaks, et luua kindlam ühendus optilise toruga. Kastevarju kinnitamine optilise toru külge on tänu Velcro kinnituspunktidele lihtne. Olenemata sellest, kas teie optiline toru on 6” või 8”, reguleerige Velcro lihtsalt õige sobivuse saavutamiseks. * Takistab kaste tekkimist teie Schmidt-Cassegrain või EdgeHD korrektorläätsele * Sobib 6” ja 8” optilistele torudele * Väljalõige mahutab teleskoobi sabatäht-siine * Vildiga vooderdatud sisepind püüab kinni niiskuse ja vähendab hajusvalgust * Rullitav lihtsaks transpordiks

Toote koodid

EAN
050234940184

Tootja

Tootja
Celestron Global Ltd, Transigo, Gables Way Unit 2, Thatcham, Berkshire, RG19 4JZ, GB, https://www.celestron.com/
Vastutav isik ELis
AR EXPERTS B.V., Amerlandseweg 7, Breukelen, 3621 ZC, NL, info@ar-experts.eu

Kuidas kaup minuni jõuab?

Alates 99 € tellimuste transport on Eesti-siseselt tasuta. Toote täpsemat tarneaega vaata vahelehelt "Saadavus".  

Selle toote puhul saad valida ühe järgmistest tarneviisidest:

Photopointi kauplusesse

Väiksemate toodete puhul on mugav minna kaubale järele Photopointi esinduskauplusesse. Nii on kauba kättesaamine Sinu jaoks täiesti tasuta, sest kauplusesse tellides ei lisandu postikulu ka siis, kui tellimus jääb alla 99 €. Kauba kauplusesse jõudmisest antakse Sulle teada e-kirja teel.

Photopointi kauplused asuvad Tallinnas ja Tartus. Täpsemalt saad poodide asukohti ja kontaktandmeid vaadata siit.

Kulleriga koju või kontorisse

Kulleriga saad kauba tellida koju, kontorisse või mujale, kus kauba kätte toimetamise ajal viibid. Kaup toimetatakse aadressile tööpäevadel kella 08:00-17:00.

Enne kauba kohale jõudmist helistab kuller kontaktile. Kaupa "koju" tellides hoolitse, et telefon oleks käepärast ning volitatud isik kauba kohale jõudmise ajal sihtkohas seda vastu võtmas. Eriti just suuremate esemete tellimisel palume arvestada, et kuller toimetab kauba vaid välisukseni. 

Toode on hetkel otsas. Lisainfot saadavuse ja ettetellimise kohta saad küsida, võttes meiega ühendust siin.

Avasta veel

Tootevõrdlus

Sulge