DJI Avata (5)

DJI Avata Explorer Combo
DJI Avata Explorer Combo

1 269 €

Kuumakse al. 43,25 €

DJI Avata Fly Smart Combo
DJI Avata Fly Smart Combo

1 149 €

Kuumakse al. 39,16 €

DJI Avata Pro-View Combo
DJI Avata Pro-View Combo

1 429 €

Kuumakse al. 48,71 €

DJI Avata Pro-View Combo (New)
DJI Avata Pro-View Combo (New)

1 459 €

Kuumakse al. 49,73 €

DJI Avata ilma juhtpuldita
DJI Avata ilma juhtpuldita

579 €

Kuumakse al. 19,73 €

DJI Avata on FPV droon, mis pakub Sulle enneolematut ja kaasahaaravat lennukogemust. See loob uue vaatenurga droonilennuks – võimaldades igal piloodil kihutada läbi taeva ning tunda selle hämmastavat jõudlust, väledust ja lihtsat juhtimist.

DJI Avata omadused

Sellel FPV droonil on 48-megapiksline 1/1.7-tolline sensor, mis on sama suur kui Huawei P20 Pro, Canon G10 või Pentax Q7 kaamerates.

Sellega suudab Avata edastada kuni 4K 60p videot või mitmesuguseid muid lahutusvõimeid ja kaadrisagedusi nagu 2.7K 60, 100 või 120 kaadrit sekundis. Sensori ees olev objektiiv loob 155-kraadise vaatenurga.

Avata FPV drooni režiimid

Avatal on kolm lennurežiimi, mis võimaldavad erineva oskustasemega pilootidel drooniga lendamist nautida. Esiteks on tavarežiim, kus see töötab sarnaselt teiste DJI droonidega ja hõljub paigal, kasutades drooni põhjas satelliitnavigatsiooni või visuaalseid positsioneerimissüsteeme (VPS).

Teine võimalus on manuaalrežiim, mis on saadaval ainult DJI PFV 2 kaugjuhtimispuldiga ja võimaldab täieliku FPV kogemust, mis tugineb täielikult piloodile.

Kolmas ehk “Sport” režiim on eelmise kahe hübriid, mis pakub mõningaid manuaalse režiimiga kaasnevaid dünaamilisi liikumisvõimalusi ja mõningaid tavarežiimi peamisi turvafunktsioone. 

Filtreeri

Tootevõrdlus

Sulge