Baseus kaabel Yiven Lightning 1.8m 2A, punane

Ostukorvis rakendub
14% (lisa)allahindlus
(min. 10€ ostul)
4,99 €

Põhiinfo

Selle tootekirjelduse loomisel on abiks olnud tehisintellekt.

Baseus Yiven Lightning kaabel pakub usaldusväärset ühendust ja mugavat pikkust Sinu Apple'i seadmete laadimiseks ning andmete sünkroonimiseks.
  • 1,8-meetrine pikkus – võimaldab seadet mugavalt kasutada ka siis, kui pistikupesa asub tavapärasest kaugemal.
  • Punutud nailonist ümbris – tagab kaabli kulumiskindluse ja hoiab ära häirivate sõlmede tekkimise.
  • Alumiiniumist pistikukorpused – pakuvad tugevat konstruktsiooni ja kaitset korrosiooni eest pikaajaliseks kasutamiseks.
  • 2A voolutugevuse tugi – tagab stabiilse ja piisava energiavoo Sinu iPhone'i või iPadi tõhusaks laadimiseks.
  • Integreeritud takisti – kaitseb seadet ülepinge ja ebaühtlase voolu eest, hoides aku tervist.


Vastupidavus ja kvaliteetne materjalivalik Baseus Yiven seeria on loodud silmas pidades igapäevast intensiivset kasutust. Kaabli välispind on kaetud tiheda ja painduva nailonpunutisega, mis kaitseb sisemist vasktraati murdumise ja mehaaniliste vigastuste eest. Selline viimistlus mitte ainult ei pikenda toote eluiga, vaid on ka käe all meeldivalt pehme ning ei lähe taskus või kotis kergesti sassi.


Kasutusmugavus ja paindlikkus Tavalised ühemeetrised kaablid piiravad tihti Sinu liikumisvabadust. 1,8-meetrine Yiven kaabel on optimaalne valik kasutamiseks autos, kontorilaua taga või kodus diivanil puhates. See annab piisavalt ulatust, et saaksid jätkata seadme kasutamist, helistamist või mängimist, ilma et peaksid viibima vahetult pistikupesa kõrval.


Stabiilne andmeedastus ja laadimine Lisaks laadimisfunktsioonile võimaldab Baseus Yiven kaabel kiiret ja turvalist andmete sünkroonimist seadme ning arvuti vahel. Kvaliteetne vasktraadist südamik tagab andmesignaali puhtuse ja minimaalse energiakao. Pistikud on disainitud täpselt sobima Apple'i Lightning-liidesega, tagades kindla ühenduse igal sisestamisel.


Tehnilised andmed:

  • Tootja: Baseus
  • Mudel: Yiven Cable For iPhone
  • Tootekood: CALYW-B09
  • EAN: 6953156249080
  • Pikkus: 1,8 meetrit
  • Maksimaalne voolutugevus: 2A
  • Andmeedastuskiirus: 480 Mbps
  • Materjal: Alumiiniumisulam, nailonpunutis, TPE
  • Liides: USB-A kuni Lightning
  • Värvus: Punane
  • Ühilduvus: Kõik Lightning-liidesega Apple'i seadmed (iPhone, iPad, iPod)

Toote koodid

EAN
6953156249080
Tootja kood
CALYW-A09

Kuidas kaup minuni jõuab?

Alates 99 € tellimuste transport on Eesti-siseselt tasuta. Toote täpsemat tarneaega vaata vahelehelt "Saadavus".  

Selle toote puhul saad valida ühe järgmistest tarneviisidest:

Photopointi kauplusesse

Väiksemate toodete puhul on mugav minna kaubale järele Photopointi esinduskauplusesse. Nii on kauba kättesaamine Sinu jaoks täiesti tasuta, sest kauplusesse tellides ei lisandu postikulu ka siis, kui tellimus jääb alla 99 €. Kauba kauplusesse jõudmisest antakse Sulle teada e-kirja teel.

Photopointi kauplused asuvad Tallinnas ja Tartus. Täpsemalt saad poodide asukohti ja kontaktandmeid vaadata siit.

Omniva pakiautomaati

Vali kättesaamise kohaks endale sobivaim Omniva pakiautomaat. Kui pakk automaati jõuab, saadetakse Sulle SMS koos unikaalse koodiga. Mine kohale, sisesta kood automaati ja võta pakk. Nii lihtne ongi. Omniva pakiautomaadid asuvad hoonetest väljas – nii saad pakile järele minna olenemata kellaajast ja kuupäevast. 

Lähima pakiautomaadi saad Photopointi veebipoes valida ostukorvis, tarneviisi juures olevast nimekirjast. Omniva kõikide pakiautomaatide asukohti saad vaadata siit.

SmartPOST pakiautomaati

Ehk on Sinule sobivaimas kohas hoopis SmartPOST pakiautomaat? Kui nii, siis vali Photopointi veebipoes ostukorvis tarneviisiks see sobivaim. Kui pakk automaati jõuab, saadetakse Sulle SMS koos unikaalse koodiga. Mine kohale, sisesta kood automaati ja võta pakk. Kiire ja lihtne.

Kõikide SmartPOST pakiautomaatide asukohti saad vaadata siit.

DPD pakiautomaati

Vaata kindlasti üle ka DPD pakiautomaatide asukohad. Neid on tänaseks juba üle Eesti. Vali Photopointi veebipoes ostukorvis sobiv DPD pakiautomaat ning kui pakk kohale jõuab, saadetakse Sulle SMSiga kood.

DPD pakiautomaatide asukohti saad vaadata siit.

SmartPOST Finland pakiautomaati

Telli kaup endale Soome või saada see enda Soomes elavale sõbrale. SmartPOST Finland pakiautomaadid toimivad sama lihtsalt nagu Eestisisesed automaadid. Vali Photopointi veebipoes ostukorvis sobiv SmartPOST Finland automaat. Kui pakk kohale jõuab, saadetakse saajale SMS koos unikaalse koodiga. Mine kohale, sisesta kood automaati ja võta pakk.

SmartPOST Finland automaatide asukohti saad vaadata siit.

Matkahuolto väljastuspunkti Soomes

Telli kaup Soome või saada see enda Soomes elavale sõbrale. Vali Photopointi veebipoes ostukorvis sobiv Matkahuolto väljastuspunkt ning kui pakk kohale jõuab, saadetakse Sulle SMS või e-mail teavitusega. Mine kohale, näita isikut tõendavat dokumenti ja võta pakk.

Matkahuolto teeninduspunkte saad vaadata siit.

Kulleriga koju või kontorisse

Kulleriga saad kauba tellida koju, kontorisse või mujale, kus kauba kätte toimetamise ajal viibid. Kaup toimetatakse aadressile tööpäevadel kella 08:00-17:00.

Enne kauba kohale jõudmist helistab kuller kontaktile. Kaupa "koju" tellides hoolitse, et telefon oleks käepärast ning volitatud isik kauba kohale jõudmise ajal sihtkohas seda vastu võtmas. Eriti just suuremate esemete tellimisel palume arvestada, et kuller toimetab kauba vaid välisukseni. 

Toode on saadaval Photopointi veebipoes 7-10 tööpäevase tarneajaga. Esinduskauplustes kohapeal seda toodet müügil ei ole.

Avasta veel

Tootevõrdlus

Sulge