Baseus Free2Draw Mini Retractable Charging Cable Type-C to Type-C 100W 1m Galaxy Blue

Põhiinfo

Toode on arhiivis, kuvatakse vaid informatiivsel eesmärgil.

Baseus Free2Draw USB-C to USB-C kaabel, PD, 100W, 1m (lilla) Baseus Free2Draw on 1 meetri pikkune kaabel kahe USB-C otsikuga, mis tõmbuvad mugavalt tagasi spetsiaalsesse korpusesse, säästes kasutajale aega ja vältides tüütut sasipundart. Lisaks võimaldab see kiiret laadimist kuni 100W võimsusega – Nintendo Switchi täislaadimiseks kulub vaid 2,5 tundi, iPad Pro 11” jaoks 2,4 tundi ning MacBook Pro 16 jaoks kõigest 2 tundi. Kompaktsete mõõtmetega kaabli korpus muudab selle ülimalt lihtsasti kaasaskantavaks – saad selle hõlpsasti pista püksitaskusse, kotti või seljakotti. Kiire 100W PD laadimine Baseus Free2Draw kaabel toetab 100W Power Delivery (PD) tehnoloogiat, tagades sinu seadmetele ülikiire laadimise. Nintendo Switchi täislaadimine võtab aega vaid 2,5 tundi, iPad Pro 11” laadimine 2,4 tundi ning MacBook Pro 16 laadimine ainult 2 tundi. See omadus on eriti oluline inimestele, kes on pidevalt liikvel ega saa endale lubada pikka laadimisaega. Mugav tagasitõmmatav mehhanism Unikaalne tagasitõmmatav korpus muudab kaabli kasutamise oluliselt lihtsamaks, hoides ära selle sasipunumise ja kahjustused. Tänu sellele lahendusele on kaabel alati korras ja kasutusvalmis, mis on eriti oluline neile, kes võtavad seda sageli reisile kaasa. Kompaktne suurus Kaabli väiksed korpuse mõõtmed (läbimõõt 60,7 mm ja kõrgus 28,8 mm) muudavad selle väga lihtsasti kaasaskantavaks. See mahub hõlpsasti püksitaskusse, käekotti või seljakotti ning on alati käepärast, kui seda vajad. Vastupidavus ja tugevus Kaabel on valmistatud kvaliteetsetest materjalidest: PC ja TPE, mis tagavad selle vastupidavuse ja kaitse kahjustuste eest. Kõrge andmeedastuskiirus Baseus Free2Draw pakub andmeedastuskiirust kuni 480 Mbps, muutes selle suurepäraseks tööriistaks failide kiireks ülekandmiseks seadmete vahel. See on oluline omadus professionaalidele ja tehnoloogiahuvilistele, kes vajavad usaldusväärset ja tõhusat andmeedastuskaablit. Värv: lilla Kaabli pikkus: 1,00 m Ühendus: USB-C (isane) Bränd: Baseus Funktsioonid: laadimine ja andmete edastamine Garantii: 12 kuud Maksimaalne võimsus [W]: 100,00 Kiirlaadimise standard: PD (Power Delivery)
Colour purple
Cable length 1,00
Connector USB-C (male)
Brand Baseus
Functions loading and sending data
Warranty 12,00
Maximum power [W] 100,00
Fast charging standard PD (Power Delivery)

Andmed

Juhtme pikkus
100 cm
Värvus
Lilla

Toote koodid

EAN
6932172647513
Tootja kood
P10364500311-00

Kuidas kaup minuni jõuab?

Alates 99 € tellimuste transport on Eesti-siseselt tasuta. Toote täpsemat tarneaega vaata vahelehelt "Saadavus".  

Selle toote puhul saad valida ühe järgmistest tarneviisidest:

Photopointi kauplusesse

Väiksemate toodete puhul on mugav minna kaubale järele Photopointi esinduskauplusesse. Nii on kauba kättesaamine Sinu jaoks täiesti tasuta, sest kauplusesse tellides ei lisandu postikulu ka siis, kui tellimus jääb alla 99 €. Kauba kauplusesse jõudmisest antakse Sulle teada e-kirja teel.

Photopointi kauplused asuvad Tallinnas ja Tartus. Täpsemalt saad poodide asukohti ja kontaktandmeid vaadata siit.

Omniva pakiautomaati

Vali kättesaamise kohaks endale sobivaim Omniva pakiautomaat. Kui pakk automaati jõuab, saadetakse Sulle SMS koos unikaalse koodiga. Mine kohale, sisesta kood automaati ja võta pakk. Nii lihtne ongi. Omniva pakiautomaadid asuvad hoonetest väljas – nii saad pakile järele minna olenemata kellaajast ja kuupäevast. 

Lähima pakiautomaadi saad Photopointi veebipoes valida ostukorvis, tarneviisi juures olevast nimekirjast. Omniva kõikide pakiautomaatide asukohti saad vaadata siit.

SmartPOST pakiautomaati

Ehk on Sinule sobivaimas kohas hoopis SmartPOST pakiautomaat? Kui nii, siis vali Photopointi veebipoes ostukorvis tarneviisiks see sobivaim. Kui pakk automaati jõuab, saadetakse Sulle SMS koos unikaalse koodiga. Mine kohale, sisesta kood automaati ja võta pakk. Kiire ja lihtne.

Kõikide SmartPOST pakiautomaatide asukohti saad vaadata siit.

DPD pakiautomaati

Vaata kindlasti üle ka DPD pakiautomaatide asukohad. Neid on tänaseks juba üle Eesti. Vali Photopointi veebipoes ostukorvis sobiv DPD pakiautomaat ning kui pakk kohale jõuab, saadetakse Sulle SMSiga kood.

DPD pakiautomaatide asukohti saad vaadata siit.

SmartPOST Finland pakiautomaati

Telli kaup endale Soome või saada see enda Soomes elavale sõbrale. SmartPOST Finland pakiautomaadid toimivad sama lihtsalt nagu Eestisisesed automaadid. Vali Photopointi veebipoes ostukorvis sobiv SmartPOST Finland automaat. Kui pakk kohale jõuab, saadetakse saajale SMS koos unikaalse koodiga. Mine kohale, sisesta kood automaati ja võta pakk.

SmartPOST Finland automaatide asukohti saad vaadata siit.

Matkahuolto väljastuspunkti Soomes

Telli kaup Soome või saada see enda Soomes elavale sõbrale. Vali Photopointi veebipoes ostukorvis sobiv Matkahuolto väljastuspunkt ning kui pakk kohale jõuab, saadetakse Sulle SMS või e-mail teavitusega. Mine kohale, näita isikut tõendavat dokumenti ja võta pakk.

Matkahuolto teeninduspunkte saad vaadata siit.

Kulleriga koju või kontorisse

Kulleriga saad kauba tellida koju, kontorisse või mujale, kus kauba kätte toimetamise ajal viibid. Kaup toimetatakse aadressile tööpäevadel kella 08:00-17:00.

Enne kauba kohale jõudmist helistab kuller kontaktile. Kaupa "koju" tellides hoolitse, et telefon oleks käepärast ning volitatud isik kauba kohale jõudmise ajal sihtkohas seda vastu võtmas. Eriti just suuremate esemete tellimisel palume arvestada, et kuller toimetab kauba vaid välisukseni. 

Toode on hetkel otsas. Lisainfot saadavuse ja ettetellimise kohta saad küsida, võttes meiega ühendust siin.

Avasta veel

Tootevõrdlus

Sulge