"DIGITUS LWL Patchkabel LC -> SC 10.00m Multimode Duplex OM3"

18,99 €

Põhiinfo

Selle tootekirjelduse loomisel on abiks olnud tehisintellekt.

Toote nimi: DIGITUS LWL Patchkaabel LC -> SC 10,00m Multimode Duplex OM3

DIGITUS LWL Patchkaabel LC -> SC 10,00m Multimode Duplex OM3 on kvaliteetne ja usaldusväärne valguskaabel, mis on mõeldud kiirete ja stabiilsete andmesideühenduste loomiseks erinevates võrgulahendustes. See optiline kaabel sobib ideaalselt nii ettevõtetele kui ka kodukasutajatele, kes vajavad suure jõudlusega ühendusi serveriruumides, andmekeskustes või muudes professionaalsetes IT-keskkondades. OM3 standardile vastav multimode-duplekskaabel võimaldab kiiret andmeedastust, toetades kuni 10 Gbit/s kiirusi ning sobib suurepäraselt nii lühikeste kui ka keskmise pikkusega ühenduste jaoks.

Kaabli üheks oluliseks eeliseks on selle 10 meetri pikkus, mis annab paindlikkust seadmete paigutamisel ning võimaldab ühendada seadmeid ka suuremates ruumides või kappides. LC ja SC pistikute kombinatsioon muudab selle kaabli universaalseks ning võimaldab ühendada erinevaid seadmeid, mis kasutavad erinevaid liideseid. LC (Lucent Connector) on väikese suurusega pistik, mis sobib hästi tihedatesse paigaldustesse, samas kui SC (Subscriber Connector) on laialt levinud ja tuntud oma lihtsa kasutuse poolest.

Kaabel on valmistatud kvaliteetsetest materjalidest, mis tagavad madala signaali kadu ja pikaajalise töökindluse. Multimode OM3 kiud võimaldab suuremat ribalaiust ja paremat jõudlust võrreldes varasemate standarditega, mistõttu sobib see ka tulevikukindlate võrgulahenduste rajamiseks. Kaabel on dupleks-tüüpi, mis tähendab, et see võimaldab kahepoolset andmeedastust samaaegselt, suurendades seeläbi võrgu efektiivsust.

DIGITUS LWL Patchkaabel on ideaalne valik, kui soovid tagada oma võrgus kiiret ja usaldusväärset andmeedastust, olgu selleks siis serverite, switchide, ruuterite või muude võrguseadmete ühendamine. Tänu oma tehnilistele omadustele ja vastupidavusele on see kaabel suurepärane investeering igasse kaasaegsesse IT-infrastruktuuri.

Tehnilised andmed:
  • Tüüp: Optiline patchkaabel (valguskaabel)
  • Pikkus: 10 meetrit
  • Ühendused: LC (male) -> SC (male)
  • Kiudude tüüp: Multimode, OM3 standard
  • Duplex: Jah (kahepoolne andmeedastus)
  • Kiudude läbimõõt: 50/125 µm
  • Andmeedastuskiirus: kuni 10 Gbit/s (10 Gigabit Ethernet)
  • Värvus: Türkiissinine (OM3 standardile iseloomulik)
  • EAN kood: 4016032249627
  • Tootja: DIGITUS
  • Rakendus: Andmekeskused, serveriruumid, võrguseadmete ühendamine
  • Väga madal sisestuskadu ja kõrge signaali kvaliteet
  • Lihtne ja kiire paigaldus

Andmed

Kaabli tüüp
Võrgukaabel

Toote koodid

EAN
4016032249627

Kuidas kaup minuni jõuab?

Alates 99 € tellimuste transport on Eesti-siseselt tasuta. Toote täpsemat tarneaega vaata vahelehelt "Saadavus".  

Selle toote puhul saad valida ühe järgmistest tarneviisidest:

Photopointi kauplusesse

Väiksemate toodete puhul on mugav minna kaubale järele Photopointi esinduskauplusesse. Nii on kauba kättesaamine Sinu jaoks täiesti tasuta, sest kauplusesse tellides ei lisandu postikulu ka siis, kui tellimus jääb alla 99 €. Kauba kauplusesse jõudmisest antakse Sulle teada e-kirja teel.

Photopointi kauplused asuvad Tallinnas ja Tartus. Täpsemalt saad poodide asukohti ja kontaktandmeid vaadata siit.

Omniva pakiautomaati

Vali kättesaamise kohaks endale sobivaim Omniva pakiautomaat. Kui pakk automaati jõuab, saadetakse Sulle SMS koos unikaalse koodiga. Mine kohale, sisesta kood automaati ja võta pakk. Nii lihtne ongi. Omniva pakiautomaadid asuvad hoonetest väljas – nii saad pakile järele minna olenemata kellaajast ja kuupäevast. 

Lähima pakiautomaadi saad Photopointi veebipoes valida ostukorvis, tarneviisi juures olevast nimekirjast. Omniva kõikide pakiautomaatide asukohti saad vaadata siit.

SmartPOST pakiautomaati

Ehk on Sinule sobivaimas kohas hoopis SmartPOST pakiautomaat? Kui nii, siis vali Photopointi veebipoes ostukorvis tarneviisiks see sobivaim. Kui pakk automaati jõuab, saadetakse Sulle SMS koos unikaalse koodiga. Mine kohale, sisesta kood automaati ja võta pakk. Kiire ja lihtne.

Kõikide SmartPOST pakiautomaatide asukohti saad vaadata siit.

DPD pakiautomaati

Vaata kindlasti üle ka DPD pakiautomaatide asukohad. Neid on tänaseks juba üle Eesti. Vali Photopointi veebipoes ostukorvis sobiv DPD pakiautomaat ning kui pakk kohale jõuab, saadetakse Sulle SMSiga kood.

DPD pakiautomaatide asukohti saad vaadata siit.

SmartPOST Finland pakiautomaati

Telli kaup endale Soome või saada see enda Soomes elavale sõbrale. SmartPOST Finland pakiautomaadid toimivad sama lihtsalt nagu Eestisisesed automaadid. Vali Photopointi veebipoes ostukorvis sobiv SmartPOST Finland automaat. Kui pakk kohale jõuab, saadetakse saajale SMS koos unikaalse koodiga. Mine kohale, sisesta kood automaati ja võta pakk.

SmartPOST Finland automaatide asukohti saad vaadata siit.

Matkahuolto väljastuspunkti Soomes

Telli kaup Soome või saada see enda Soomes elavale sõbrale. Vali Photopointi veebipoes ostukorvis sobiv Matkahuolto väljastuspunkt ning kui pakk kohale jõuab, saadetakse Sulle SMS või e-mail teavitusega. Mine kohale, näita isikut tõendavat dokumenti ja võta pakk.

Matkahuolto teeninduspunkte saad vaadata siit.

Kulleriga koju või kontorisse

Kulleriga saad kauba tellida koju, kontorisse või mujale, kus kauba kätte toimetamise ajal viibid. Kaup toimetatakse aadressile tööpäevadel kella 08:00-17:00.

Enne kauba kohale jõudmist helistab kuller kontaktile. Kaupa "koju" tellides hoolitse, et telefon oleks käepärast ning volitatud isik kauba kohale jõudmise ajal sihtkohas seda vastu võtmas. Eriti just suuremate esemete tellimisel palume arvestada, et kuller toimetab kauba vaid välisukseni. 

Toode on saadaval Photopointi veebipoes 7-10 tööpäevase tarneajaga. Esinduskauplustes kohapeal seda toodet müügil ei ole.

Avasta veel

Tootevõrdlus

Sulge