"DIGITUS LWL Patchkabel LC -> LC 7.00m Multimode Duplex OM5"

TASUTA TRANSPORT!

25,99 €

Põhiinfo

Selle tootekirjelduse loomisel on abiks olnud tehisintellekt.

Toote nimi: DIGITUS LWL Patchkaabel LC -> LC 7.00m Multimode Duplex OM5

DIGITUS LWL Patchkaabel LC -> LC 7.00m Multimode Duplex OM5 on kvaliteetne ja usaldusväärne valguskaabel, mis on mõeldud kiirete ja stabiilsete andmesideühenduste loomiseks kaasaegsetes võrgulahendustes. See 7 meetri pikkune mitmerežiimiline (multimode) OM5 standardile vastav duplekskaabel sobib ideaalselt andmekeskustesse, serveriruumidesse ning ettevõtete võrgustikesse, kus on nõutud suure jõudlusega ja tulevikukindlad lahendused.

OM5 standardi kasutamine tagab suurema ribalaiuse ja parema ühilduvuse uute lainepikkuste mitmekordistamise tehnoloogiatega (SWDM – Shortwave Wavelength Division Multiplexing), võimaldades edastada rohkem andmeid samaaegselt ühes kaablis. See muudab OM5 kaabli eriti sobivaks suuremahuliste andmeedastuste ja kiirete ühenduste jaoks, näiteks 40G, 100G ja isegi 400G Etherneti rakendustes.

Kaabli mõlemas otsas on kvaliteetsed LC-tüüpi pistikud, mis on laialdaselt kasutusel tänu oma väikesele suurusele ja suurele tihedusele. LC-LC ühendus võimaldab hõlpsat ja kindlat ühendamist erinevate võrguseadmete vahel, vähendades signaali kadu ja tagades stabiilse andmeedastuse. Duplex (topelt) konfiguratsioon võimaldab samaaegset kahepoolset andmevahetust, mis on oluline kiirete võrkude puhul.

Kaabel on valmistatud vastupidavatest materjalidest, mis tagavad pika kasutusea ja kõrge painduvuse, võimaldades lihtsat paigaldust ka kitsastes tingimustes. Roheline värvus aitab OM5 standardi kaablit hõlpsasti eristada teistest valguskaablitest. DIGITUS LWL Patchkaabel sobib kasutamiseks nii uutes kui ka olemasolevates võrgulahendustes, pakkudes suurepärast jõudlust ja töökindlust.

Tehnilised andmed:
  • Pikkus: 7,00 meetrit
  • Tüüp: Multimode Duplex (topeltkiud)
  • Standard: OM5 (Wideband Multimode Fiber, WBMMF)
  • Ühendused: LC (Lucent Connector) -> LC (Lucent Connector)
  • Kaabli läbimõõt: tavaliselt 2 mm (iga haru)
  • Värvus: Roheline (OM5 standardile vastav)
  • Andmeedastuskiirus: Sobib kuni 100/400 Gbit/s rakendustele (sõltuvalt seadmetest ja kaugusest)
  • Lainepikkuse vahemik: 850 nm kuni 950 nm (OM5 toetab SWDM tehnoloogiat)
  • Levikukaugus: kuni 150 m 40G/100G Etherneti puhul (sõltuvalt seadmetest)
  • Leegikindlus: IEC 60332-1
  • Halogeenivaba: Jah (vastab IEC 60754-2 standardile)
  • EAN kood: 4016032424543
  • Tootja: DIGITUS

Andmed

Kaabli tüüp
Võrgukaabel

Toote koodid

EAN
4016032424543

Kuidas kaup minuni jõuab?

Alates 99 € tellimuste transport on Eesti-siseselt tasuta. Toote täpsemat tarneaega vaata vahelehelt "Saadavus".  

Selle toote puhul saad valida ühe järgmistest tarneviisidest:

Photopointi kauplusesse

Väiksemate toodete puhul on mugav minna kaubale järele Photopointi esinduskauplusesse. Nii on kauba kättesaamine Sinu jaoks täiesti tasuta, sest kauplusesse tellides ei lisandu postikulu ka siis, kui tellimus jääb alla 99 €. Kauba kauplusesse jõudmisest antakse Sulle teada e-kirja teel.

Photopointi kauplused asuvad Tallinnas ja Tartus. Täpsemalt saad poodide asukohti ja kontaktandmeid vaadata siit.

Omniva pakiautomaati

Vali kättesaamise kohaks endale sobivaim Omniva pakiautomaat. Kui pakk automaati jõuab, saadetakse Sulle SMS koos unikaalse koodiga. Mine kohale, sisesta kood automaati ja võta pakk. Nii lihtne ongi. Omniva pakiautomaadid asuvad hoonetest väljas – nii saad pakile järele minna olenemata kellaajast ja kuupäevast. 

Lähima pakiautomaadi saad Photopointi veebipoes valida ostukorvis, tarneviisi juures olevast nimekirjast. Omniva kõikide pakiautomaatide asukohti saad vaadata siit.

SmartPOST pakiautomaati

Ehk on Sinule sobivaimas kohas hoopis SmartPOST pakiautomaat? Kui nii, siis vali Photopointi veebipoes ostukorvis tarneviisiks see sobivaim. Kui pakk automaati jõuab, saadetakse Sulle SMS koos unikaalse koodiga. Mine kohale, sisesta kood automaati ja võta pakk. Kiire ja lihtne.

Kõikide SmartPOST pakiautomaatide asukohti saad vaadata siit.

DPD pakiautomaati

Vaata kindlasti üle ka DPD pakiautomaatide asukohad. Neid on tänaseks juba üle Eesti. Vali Photopointi veebipoes ostukorvis sobiv DPD pakiautomaat ning kui pakk kohale jõuab, saadetakse Sulle SMSiga kood.

DPD pakiautomaatide asukohti saad vaadata siit.

SmartPOST Finland pakiautomaati

Telli kaup endale Soome või saada see enda Soomes elavale sõbrale. SmartPOST Finland pakiautomaadid toimivad sama lihtsalt nagu Eestisisesed automaadid. Vali Photopointi veebipoes ostukorvis sobiv SmartPOST Finland automaat. Kui pakk kohale jõuab, saadetakse saajale SMS koos unikaalse koodiga. Mine kohale, sisesta kood automaati ja võta pakk.

SmartPOST Finland automaatide asukohti saad vaadata siit.

Matkahuolto väljastuspunkti Soomes

Telli kaup Soome või saada see enda Soomes elavale sõbrale. Vali Photopointi veebipoes ostukorvis sobiv Matkahuolto väljastuspunkt ning kui pakk kohale jõuab, saadetakse Sulle SMS või e-mail teavitusega. Mine kohale, näita isikut tõendavat dokumenti ja võta pakk.

Matkahuolto teeninduspunkte saad vaadata siit.

Kulleriga koju või kontorisse

Kulleriga saad kauba tellida koju, kontorisse või mujale, kus kauba kätte toimetamise ajal viibid. Kaup toimetatakse aadressile tööpäevadel kella 08:00-17:00.

Enne kauba kohale jõudmist helistab kuller kontaktile. Kaupa "koju" tellides hoolitse, et telefon oleks käepärast ning volitatud isik kauba kohale jõudmise ajal sihtkohas seda vastu võtmas. Eriti just suuremate esemete tellimisel palume arvestada, et kuller toimetab kauba vaid välisukseni. 

Toode on saadaval Photopointi veebipoes 7-10 tööpäevase tarneajaga. Esinduskauplustes kohapeal seda toodet müügil ei ole.

Avasta veel

Tootevõrdlus

Sulge