Ubiquiti UniFi Etherlighting Cat6 Patch Cable 2m White Transparent

12,99 €

Põhiinfo

Selle tootekirjelduse loomisel on abiks olnud tehisintellekt.

Muuda oma võrguhaldus visuaalseks ja tõhusaks Ubiquiti Etherlighting kaabliga
  • Etherlighting tehnoloogia – läbipaistvad otsikud helendavad koos ühilduvate UniFi seadmetega, muutes portide tuvastamise ja kaablihalduse visuaalselt lihtsaks.
  • Kompaktne profiil – ultra-õhuke disain parandab õhuvoolu serverikapis ja võimaldab puhtamat kaabeldust.
  • Cat6 standard – tagab usaldusväärse ja kiire andmeside edastuse gigabit-võrkudes.
  • Erakordne paindlikkus – pehme ja painduv materjal muudab kaabli suunamise lihtsaks ka väga kitsastes oludes.
Uue põlvkonna visuaalne haldus

Ubiquiti UniFi Etherlighting patch-kaabel ei ole lihtsalt ühenduslüli, vaid nutikas osa sinu võrgustruktuurist. Kui kasutad seda kaablit koos Etherlighting-toega UniFi switchidega (näiteks Pro Max seeria), valgustavad läbipaistvad pistikud pordi vastavalt tarkvaras määratud seadistustele. See võimaldab sul tuvastada konkreetseid ühendusi või VLAN-gruppe pelgalt pealevaatamisega, ilma et peaksid kaablite otstesse silte lisama või neid käsitsi jälitama.

Optimeeritud disain ja jõudlus

Erinevalt tavapärastest Cat6 kaablitest on see mudel loodud maksimaalset ruumisäästu silmas pidades. Selle ultra-õhuke välisdiameeter säästab väärtuslikku ruumi serverikapis ning vähendab takistusi õhuvoolule, aidates hoida sinu seadmeid jahedamana. Vaatamata oma peenikesele vormile vastab kaabel täielikult Cat6 nõuetele, pakkudes stabiilset ja häiretevaba ühendust.

Paindlikkus ja vastupidavus

Kaabli ehituses on kasutatud materjale, mis tagavad selle suurepärase painduvuse. See tähendab, et saad kaablit suunata teravate nurkade all ilma signaali kadumise või kaabli murdumise ohu pärast muretsemata. Valge värvus ja minimalistlik poolläbipaistev pistik tagavad, et sinu võrguseade näeb välja professionaalne ja puhas.

Tehnilised andmed
  • Tootja: Ubiquiti
  • Mudel: UTP-Etherlighting-Patch-6-2M-WT
  • Tüüp: Cat6 patch-kaabel
  • Pikkus: 2 meetrit
  • Värvus: Valge (White)
  • Pistikud: RJ45 (mõlemas otsas)
  • Pistiku tüüp: Translucent (poolläbipaistev, Etherlighting toega)
  • Standard: TIA-568-B.2
  • Kaabli välisdiameeter: Ultra-õhuke profiil
  • EAN: 0810084695692

Mõõtmed ja kaalud

Brutokaal
0.03 kg

Toote koodid

EAN
0810084695692
Tootja kood
UACC-Cable-Patch-EL-2M-W

Kuidas kaup minuni jõuab?

Alates 99 € tellimuste transport on Eesti-siseselt tasuta. Toote täpsemat tarneaega vaata vahelehelt "Saadavus".  

Selle toote puhul saad valida ühe järgmistest tarneviisidest:

Photopointi kauplusesse

Väiksemate toodete puhul on mugav minna kaubale järele Photopointi esinduskauplusesse. Nii on kauba kättesaamine Sinu jaoks täiesti tasuta, sest kauplusesse tellides ei lisandu postikulu ka siis, kui tellimus jääb alla 99 €. Kauba kauplusesse jõudmisest antakse Sulle teada e-kirja teel.

Photopointi kauplused asuvad Tallinnas ja Tartus. Täpsemalt saad poodide asukohti ja kontaktandmeid vaadata siit.

Omniva pakiautomaati

Vali kättesaamise kohaks endale sobivaim Omniva pakiautomaat. Kui pakk automaati jõuab, saadetakse Sulle SMS koos unikaalse koodiga. Mine kohale, sisesta kood automaati ja võta pakk. Nii lihtne ongi. Omniva pakiautomaadid asuvad hoonetest väljas – nii saad pakile järele minna olenemata kellaajast ja kuupäevast. 

Lähima pakiautomaadi saad Photopointi veebipoes valida ostukorvis, tarneviisi juures olevast nimekirjast. Omniva kõikide pakiautomaatide asukohti saad vaadata siit.

SmartPOST pakiautomaati

Ehk on Sinule sobivaimas kohas hoopis SmartPOST pakiautomaat? Kui nii, siis vali Photopointi veebipoes ostukorvis tarneviisiks see sobivaim. Kui pakk automaati jõuab, saadetakse Sulle SMS koos unikaalse koodiga. Mine kohale, sisesta kood automaati ja võta pakk. Kiire ja lihtne.

Kõikide SmartPOST pakiautomaatide asukohti saad vaadata siit.

DPD pakiautomaati

Vaata kindlasti üle ka DPD pakiautomaatide asukohad. Neid on tänaseks juba üle Eesti. Vali Photopointi veebipoes ostukorvis sobiv DPD pakiautomaat ning kui pakk kohale jõuab, saadetakse Sulle SMSiga kood.

DPD pakiautomaatide asukohti saad vaadata siit.

SmartPOST Finland pakiautomaati

Telli kaup endale Soome või saada see enda Soomes elavale sõbrale. SmartPOST Finland pakiautomaadid toimivad sama lihtsalt nagu Eestisisesed automaadid. Vali Photopointi veebipoes ostukorvis sobiv SmartPOST Finland automaat. Kui pakk kohale jõuab, saadetakse saajale SMS koos unikaalse koodiga. Mine kohale, sisesta kood automaati ja võta pakk.

SmartPOST Finland automaatide asukohti saad vaadata siit.

Matkahuolto väljastuspunkti Soomes

Telli kaup Soome või saada see enda Soomes elavale sõbrale. Vali Photopointi veebipoes ostukorvis sobiv Matkahuolto väljastuspunkt ning kui pakk kohale jõuab, saadetakse Sulle SMS või e-mail teavitusega. Mine kohale, näita isikut tõendavat dokumenti ja võta pakk.

Matkahuolto teeninduspunkte saad vaadata siit.

Kulleriga koju või kontorisse

Kulleriga saad kauba tellida koju, kontorisse või mujale, kus kauba kätte toimetamise ajal viibid. Kaup toimetatakse aadressile tööpäevadel kella 08:00-17:00.

Enne kauba kohale jõudmist helistab kuller kontaktile. Kaupa "koju" tellides hoolitse, et telefon oleks käepärast ning volitatud isik kauba kohale jõudmise ajal sihtkohas seda vastu võtmas. Eriti just suuremate esemete tellimisel palume arvestada, et kuller toimetab kauba vaid välisukseni. 

Toode on saadaval Photopointi veebipoes 12-17 tööpäevase tarneajaga. Esinduskauplustes kohapeal seda toodet müügil ei ole.

Avasta veel

Tootevõrdlus

Sulge