Panasonic Lumix DC-G9 II + 12-60mm f/3.5-5.6 Kit

2 099 € + tasuta lisad

Järelmaksuga ostes alates 71,54 € kuus

Ava järelmaksukalkulaator

Photopointi järelmaksu kalkulaator

Järelmaksuga ostmiseks lisa tooted ostukorvi ja vali seal makseviisiks järelmaks

Põhiinfo

 • 25,2-megapiksline Micro Four Thirds Live MOS sensor
 • C4K/4K 60p 4:2:2 10-bit videosalvestus
 • 5-teljeline Dual I.S. 2 pildistabilisaator
 • 3" pööratav ja kallutatav puuteekraan, OLED pildiotsija
 • Magneesiumsulamist tolmu- ja pritsmekindel korpus

Osta kohe, viimased eksemplarid laos!

Panasonic Lumix DC-G9 II + 12-60mm f/3.5-5.6 Kit
Panasonic Lumix DC-G9 II kere
+ Panasonic Lumix G Vario 12-60mm f/3.5-5.6 ASPH. POWER O.I.S. objektiiv
 • Uus 25,2-megapiksline sensor ja uus mootor
 • Phase Hybrid AF ja 60 kaadrit/s AFC sarivõte
 • 8,0 stopiga B.I.S. ja 7,5 stopiga 5-teljeline Dual I.S. 2
 • C4K/4K 60p/50p 4:2:2 10-bitine video salvestamine
 • 3" pööratav ja kallutatav puuteekraan ja OLED pildiotsija
 • Kaks SD UHS-II mälukaardipesa, WiFi ja Bluetooth
 • Magneesiumsulamist tolmu- ja pritsmekindel korpus

Uus 25,2 MP sensor
LUMIX G9II kordumatu pildikvaliteet jäädvustab Sinu olulised hetked ülirealistlike detailidega, tekitades tunde, et oled isiklikult seal. Uus 25,2 MP Live MOS sensor Phase Detection AF-iga edastab rikkalikumaid toone ja tabab RAW-režiimis jäädvustamisel varje märkimisväärselt paremini. Madalpääsufiltriga lahendus võimaldab nii rohkem piksleid kui ka suuremat eraldusvõimet ning ISO 100 sobib suurepäraselt väljas pildistamiseks. Lisaks võimaldab seadme suurem lugemiskiirus salvestada C4K/4K 120p videot ja elektroonilise katiku abil ka 75 kaadrit sekundis sarivõtet, vähendades samas veereva katiku moonutust.

Uue põlvkonna mootor
Uusim mootor on ligi kaks korda suurema töötlusvõimsusega, võimaldades suurema eraldusvõime ja kõrgema bitikiirusega video suurel kiirusel töötlemist. Seadmes kasutatakse LEICA ja LUMIX-i koostöös välja töötatud tehnoloogiat. Uus andur ja mootor võimaldavad fotode ja videote puhul ühiselt toimides Phase Detection AF-i ja kõrget pildikvaliteeti.

100 MP käes hoidmise kõrge lahutusvõime režiim
LUMIX G9II-e suure eraldusvõime režiim toetab käes hoides jäädvustamist, kasutades järjestikuste kujutiste jäädvustamisel anduri nihutamiseks Body Image Stabilizer (B.I.S.) mehhanismi. Seejärel valib süsteem mitu kõige stabiilsemat võtet ja sünteesib need automaatselt 100 megapiksliga ekvivalentseks (11552 × 8672) failiks. See võimaldab Sul jäädvustada hingematvaid loodusvaateid ja detailirikkaid kunstiteoseid ülisuure eraldusvõimega ilma statiivi kasutamata. LUMIX G9II toetab RAW-faili salvestamist, JPEG-faili salvestamist ja RAW töötlemist taasesituse ajal, tagades samal ajal kettarežiimi skaalalt kiire juurdepääsu.

Reaalajas vaatamise komposiit
Kaamera jäädvustab mitu pilti ja loob vaid neist aladest, mille eredus on erinev, komposiitpildid. Selline võimalus on väga mugav öise taeva pildistamisel, kus on näha tähtede või ilutulestiku valgusjooned. Iga kord, kui katik rakendub, kuvatakse komposiitpilt, võimaldades kasutajatel pildistada ja kinnitada reaalajas saadud tulemusi.

4K 60p/50p-ga intervallvideo
LUMIX G9II toetab kaamera enda korpuses intervallvideo jäädvustamist ja suudab salvestada ka 4K 60p/50p videot. V-Logi või Like709ga on võimalik ka fotosid jäädvustada, mis võimaldab neid hiljem suurepäraselt järeltöödelda. Särituse ühtlustamine toimub töötlemise käigus, andes tulemuseks kaunid silutud säritusmuutusetega intervallvõtted.

Usaldusväärne automaatteravustamissüsteem
Automaatteravustamise puhul on kõige olulisem usaldusväärsus. Kõik oleneb sellest, kui kiirelt ja loomutruult saad objekti jäädvustada. Lisaks kontrast-automaatteravustamisele on LUMIX G9II esimene LUMIX G-seeria kaamera, millel on Phase Detection AF süsteem, mis parandab oluliselt objekti jälgimist ja võimekust nõrgas valguses. Kaamera suudab jäädvustada objekti ka kõige keerukamates stseenides, kus korraga on kaadris mitu objekti, tagades täpse tulemuse isegi tagantvalguse või nõrga valgusega keskkondades.

Täiustatud tuvastamisega automaatteravustamine
LUMIX G9II täiustatud tuvastamisega automaatteravustamine ületab spordi-, loodus- ja võistlusfotograafia piire. Täpsem inimkeha äratundmine võimaldab Sul näiteks väljakul asuvate sportlaste seast endale vajaliku inimese välja valida ja teda pidevalt pildistada. Teiste uute funktsioonide hulka kuuluvad silmade tuvastamine ning auto/mootorratta äratundmine.

AFC 60 kaadrit sekundis sarivõte
Uue anduri suurem lugemiskiirus ja uue Venus Engine’i suur töötlemisvõimsus võimaldavad AFC-ga 60 kaadrit sekundis sarivõtteid ja kuni umbes 3-sekundilisi sarivõtteid, mille kestel jääb pildinäidik alati selgeks. Anduri suurem lugemiskiirus vähendab ka veereva katiku moonutust ja töötleb kujutisi, mille kiirus on palja silmaga märkamiseks liiga suur.

Eelsarivõttega jäädvustamine
Mis siis, kui Sul oleks võimalik jäädvustamiseks aega tagasi kerida? Eelsarivõttega on see võimalik. LUMIX G9II pakub 0,5-, 1,0- või 1,5-sekundilise eelsarivõtte seadistusega suuremat paindlikkust. Nüüd ei jää Sul kunagi tabamata just see õige ja oluline hetk, seda ka kõige dünaamilisemates olukordades, alates linnu tiibade lehvitamisest kuni ootamatu mänguolukorrani mänguväljakul.

Käes hoides liikumise pealt jäädvustamine
Käes hoides jäädvustamine võib olla paras pähkel. LUMIX G9II muudab selle veidi lihtsamaks. 8,0-stopilise kompensatsioonijõuga B.I.S. korrigeerib kaamera rappumist, mis tähendab, et võid kasutada kuni 8,0 stoppi aeglasemat säriaega. Telefoto vahemikus, kus B.I.S. on väiksem, tagab 7,5 stopiga 5-teljeline Dual I.S. 2 võimsa kompenseerimise, võimaldades nõrgas valguses ja telefoto vahemikus piiranguteta oma loovust väljendada.

Intuitiivne kasutamine
Intuitiivne, hästi läbimõeldud paigutus ja 8-suunaline juhtkang, mille kõik võttenupud on koondatud paremale küljele ja enim kasutatud nupud, näiteks juhtkang, pöidla ulatusse, võimaldavad seadet intuitiivselt kasutada. Teravustamisala on võimalik pöidla puudutuse abil intuitiivselt valida. Nii on Sul võimalik kiirelt ja lihtalt pildistada, hoides pildistatava samal ajal teravustatuna.

Pildinäidik värvide suurepäraseks taasesitamiseks
3,68 miljoni punktine 0,8× reaalajas töötav pildinäidik LVF kasutab isegi kiirelt liikuvate objektide üksikasjalikult kuvamiseks lihtsalt nähtavat OLED-ekraani. Lisaks esitab kõrge kontrastsusega ekraan (umbes 10 000 : 1) objekti nüansirikka gradatsiooni ja läbivalt suure selgusega.

Väga hea välitingimustes nähtavusega vabalt pööratav ekraan
LUMIX G9II kaameral on 1,84 miljoni piksline 3-tolline LCD-ekraan. Silmapaistva ereduse ja laia värviskaalaga kuva on välivõtetel hästi nähtav. Selle vaba nurgaga puuteekraan muudab kõrge ja madala nurgaga võtete tegemise lihtsaks, muutes kaamerat veelgi käepärasemaks ja mugavamaks.

Erinevates ilmastikuoludes kasutamiseks sobiv tugev korpus
Tugev korpus on valmis väga erinevates rasketes jäädvustamistingimustes kasutamiseks. Magneesiumsulamist täisvaluraam on väga vastupidav ning selle tihendus kaitseb ühendusi, juhtkettaid ja nuppe. Kaamera on tolmu- ja pritsmekindel ning seda saab kasutada kuni –10 °C juures. Need omadused kokku muudavad jäädvustamise väga erinevates ilmastikuoludes tulemuslikuks ja nauditavaks.

Pikem aku kasutusaeg: USB-toide
USB-C 3.2 Gen 2 sobiv laadimine võimaldab jäädvustada ja samal ajal suure kiirusega laadida. Mugav lahendus pikkadel võtetel nii stuudios kui ka mujal. USB Power Delivery standardiga ühilduvat DMW-BTC15 akulaadijat (müüakse eraldi) kasutades on võimalik üheaegselt akut laadida ja tagada kaamera voolutoide.

Kahe SD-kaardipesaga paindlik andmehaldus
Mõlemad kasutatavad SD-kaardi pesad sobivad UHS-II SDXC-kaardiga. Järjest salvestamine võimaldab jätkata teisele mälukaardile salvestamist, kui esimene kaart peaks salvestamise käigus täis saama. Varundussalvestamine võimaldab samu andmeid korraga mõlemale kaardile salvestada. Salvestuskoha määramise režiim võimaldab määrata, millist kaardipesa kasutatakse videote ja millist fotode salvestamiseks.

Püsivara lihtne uuendamine läbi nutitelefoni
Nutikas ühenduvus WiFi 5 GHz sagedusalade (IEEE802.11ac) ja Bluetooth 5.0 (Low Energy) võimaldab seadet hõlpsalt juhtmevabalt juhtida. Panasonicu LUMIX Sync rakendus Android-/iOS-seadmetele võimaldab kohandada võttesätteid, sh kaugpäästiku vabastamist. Samuti on LUMIX Synciga lihtne kaamera püsivara värskendada ja sätteid mitmesse erinevasse kaamerasse kopeerida.

Kirjeldamatu aegluubis video
Väljenda olulisi hetki kirjeldamatu aegluubis videoga ilma, et see nõuaks erivarustust või tarkvara. Sul on võimalik jäädvustada HFR-videot (suure kaadrisagedusega) C4K/4K 10-bitise 120p/100p heliga ning 12,5× super aegluubis videot (FHD 10-bitine 24p/300k/s). Alusta LUMIX G9II-ga video loomist hõlpsamalt ja lihtsamalt.

Suurepärane liikumise pealt jäädvustamiseks
LUMIX G9II muudab ka liikumise pealt video jäädvustamise märksa lihtsamaks. Active I.S. tuvastab kaamera rappumise oleku ja optimeerib korrektsiooni suhtarve, et kompenseerida isegi ulatuslikke liikumisi, samas kui E.I.S. summutab video jäädvustamise ajal tekkivaid servamoonutusi. Seega on Sul nüüd võimalik jäädvustada kauneid pilte isegi, kui pead kaamera töötamise ajal end kiirelt liigutama.

Universaalsed salvestusrežiimid
LUMIX G9II pakub ka täielikku valikut kõrge eraldusvõimega jäädvustamisrežiime, et säilitada pildi kvaliteeti kogu järeltöötlemise kestel:
 • 4:2:2 10-bitine C4K/4K 60p/50p
 • 4:2:0 10-bitine 5,7K(17:9) 30p/25p
 • 4:2:0 10-bitine 5,8K(4:3) 30p/25p

USB-SSD otsesalvestamine
LUMIX G9II toetab USB kaudu välist SSD-d kasutades salvestamist ja taasesitamist. Lisaks on võime salvestada ProRes 422 HQ (maksimaalselt 1,9 Gbps) ja 4:2:2 10-bitist All-Intrat otse SSD-dele, mis ühendab endas portatiivsust ja suurt mahutavust, parandanud andmete varundamise ja järeltöötlemise tõhusust.

All-Intra video
Kaader haaval kodeerimist/dekodeerimist võimaldav tihendusmeetod ALL-Intra sobib suurepäraselt mittelineaarse toimetamise jaoks. LUMIX G9II suudab salvestada kuni C4K/4K 800Mpbs bitikiirusega.

ProRes koodekiga video
Sul on võimalik jäädvustada valdkonnastandardite ProRes 422 HQ ja ProRes 422 koodekiga videoid, mida iseloomustavad kõrge pildikvaliteet ja madal tihendatus. See vähendab järeltöötlemise ajal oluliselt arvuti koormust ning võimaldab ilma transkodeerimiseta mittelineaarst redigeerimist, muutes kogu töövoo algusest lõpuni sujuvamaks. LUMIX G9II suudab salvestada seadme siseselt FHD (1920 × 1080) ja USB kaudu välisele SSD-le 5.7K (5728 × 3024, 17 : 9) ja C4K (4096 × 2160, 17 : 9).

13+ stopiga V-Log ja V-Gamut „VariCam Look”
Seadmesse on eelinstallitud V-Log ja V-Gamut, mis pakuvad ühilduvust Cinema VariCam Looki, dünaamikadiapasooni 13+ stopi ja väga laia värvispektriga. Kasutajatel on võimalus nautida hämmastavalt täpset värviesitust, peeneid üleminekuid tumedatelt aladelt esiletõstetuile ja järeltöötlemise käigus värviandmete täpset haldamist. Lõpptulemuseks on loovam ja rahuldust pakkuvam värviesitus. Lisaks saab LUMIX G9II-ga jäädvustatud klippe tõrgeteta toimetada koos VariCam-kaameratega salvestatud klippidega.

Vertikaalne video jäädvustamine
Kaamera tunneb ära video püstise paigutuse, nii et kujutis pöörab end mobiiltelefonis või mõnes muus seadmes esitamisel automaatselt ringi. Seda saab nii sisse kui ka välja lülitada.

4-kanalilise heli salvestamine
LUMIX G9II pakub oluliselt täiustatud helijäädvustamisvõimalusi. DMW-XLR1 mikrofoniadapteri (müüakse eraldi) kinnitamisel on võimalik 4-kanaliline 48 kHz või 96 kHz 24-bitine jäädvustamine. LUMIX G9II pakub välitingimustes kasutamisel märksa suuremat paindlikkust – näiteks mitme heliallika olemasolul või taustaheli jäädvustamisel. Kaamera toetab nüüd sisseehitatud mikrofoniga 2-kanalilist 48 kHz 24-bitist jäädvustamist ja välise mikrofoniga (müüakse eraldi) 2-kanalilist 96 kHz 24-bitist suure eraldusvõimega jäädvustamist.
KAMPAANIA: Inbank järelmaksu lepingutasu 0 € ja sissemakse alates 0 €. Lisaks loos, mille auhinnaks Xiaomi Robot Vacuum E10 robottolmuimeja (väärtus 179€). Rohkem infot ›› 


Lisagarantiid ja kindlustused:

 • Lisagarantii + kindlustus (2 + 1 aastat) - 399,99 €
 • Lisagarantii (2 aastat) - 229,99 €
 • Kindlustus (1 aasta) - 259,99 €
 • Kindlustus (2 aastat) - 399,99 €

Sobiva lisagarantii ja kindlustuse saad valida ostukorvis.Seda toodet on mainitud järgmistes Photopointi ajaveebi postitustes:

Sensor

Efektiivseid megapiksleid
25,21
Megapiksleid
26,52 megapikslit
Sensori suurus
Micro Four Thirds
Sensori tüüp
Live MOS
Sensori mõõt
17,3 × 13,0 mm
Täiskaader
Ei
Külgede suhe
4 : 3
Saab valida ka 3 : 2, 16 : 9, 1 : 1
Suurim pildimõõt pikslites
11552 × 8672
Väikseim pildimõõt pikslites
2944 × 2208
Pilditöötlusprotsessor
Venus Engine
ISO tundlikkuse ulatus
100 – 25 600
Filtrid
Primaarvärvide filter
Tolmueemaldus
Jah
Värviruum
sRGB
Adobe RGB

Bajonett

Kaamera bajonett
Micro Four Thirds
Sobivad objektiivid
Micro Four Thirds objektiivid

Pildistabilisaator

Pildistabilisaator
Jah
Pildistabilisaatori disain
Dual I.S. 2
Stabilisaatori suunalisus
5-teljeline
Stabilisaatori võimekus
7,5 stoppi

Teravustamine

Teravustamissensor
TTL kontrastituvastus ja faasituvastus
DFD süsteem
Teravustamispunkte
779 punkti
Teravustamissensori tööulatus
-4 – 18 EV
Teravustamisrežiimid
Ühekordne
Pidev
Manuaal
Käsitsi teravustamise abi
Focus Peaking
Fookuslukk
Jah
Teravustamispunkti valik
Jälgiv
Ala
Punkt
Näotuvastus
Jah
Silmatuvastus
Teravustamise abivalgus
Jah

Särimõõtmine

Särimõõtmine
1728 tsooniga mõõtmine
Särimõõtmise tööulatus
0 – 18 EV
Režiimid
Multi-segment (hindav)
Keskmestatud
Punkt
Heledad alad
Särikompensatsioon
±5 EV
1/3 EV sammuga

Katik

Katik
Vertikaalsihis liikuv fokaaltasapinna katik
Elektrooniline katik
Jah
Elektrooniline esimene kardin
Jah
Säriajad
1/8000 – 60 sekundit
Aegvõte (bulb)
Vaikne pildistamine
Jah

Pildistamine

Särirežiimid
Programm
Avaprioriteet
Säriprioriteet
Manuaal
Creative video
Intelligent Auto
Kasutaja seadistus (3)
Võtterežiimid
Üks kaader
Iseavaja 10 sek
Sarivõte
Iseavaja 2 sek
Digitaalsed filtrid
Jah
JPEG+RAW
Jah

Värvustasakaal

Värvustasakaalu valikud
Auto
Päevavalgus
Pilves
Varjus
Hõõglamp
Välklamp
Käsitsi (4 valikut)
Värvustemperatuuri valik

Videosalvestus

Video lahutusvõime
[4K cin] 4096 × 2160 60p
[4K UHD] 3840 × 2160 60p
Muud mõõdud
[4K cin] 4096 × 2160 50p
[4K cin] 4096 × 2160 30p/25p
[4K cin] 4096 × 2160 24p
[4K UHD] 3840 × 2160 50p
[4K UHD] 3840 × 2160 30p
[4K UHD] 3840 × 2160 24p
[FullHD] 1920 × 1080 60p
[FullHD] 1920 × 1080 48p
[FullHD] 1920 × 1080 30p
[FullHD] 1920 × 1080 24p
Aegluubis video
Jah
Log-pildiprofiilid
V-Log
HLG
Mikrofon
Integreeritud stereomikrofon
HDMI väljund
10 bit

Failitüübid

JPEG
DCF
EXIF 2.31
RAW
RAW
Video salvestusvorming
MOV (Video: H.264/MPEG-4 AVC)
MOV (H.265/HEVC)
Apple ProRes
MP4 (Video: H.264/MPEG-4 AVC)
MP4 (H.264/HEVC)

Pildiotsija

Pildiotsija tüüp
OLED
Pildipunkte
3 680 000
Kaadri katvus
100%
Suurendus
0,5×
Diopterkorrektsioon
-4 – +2

LCD monitor

Ekraani tüüp
TFT LCD
Ekraani mõõt (tolle)
3,0
Pildipunkte
1 840 000
Ekraani asend
Pööratav ja kallutatav
Puutetundlik
Jah
Kaadri katvus
100%

Mälu

Mälukaardi pesade arv
2
Mälukaardi tüüp
SD
SDHC
SDHC (UHS-I)
SDHC (UHS-II)
SDXC
SDXC (UHS-I)
SDXC (UHS-II)

Välklamp

Välklambi tüüp
Puudub
Välgurežiimid
Auto
Punasilmsuse vähendamine
Sundvälk
Sünkroniseerimine pika säriajaga
Välgukeeld
Välgu võimsuse kompensatsioon
±3 EV
1/3 EV sammuga
Välgupesa
Jah
Välgu sünkroniseerimine
1/250 sekundit