Canon EOS 5D Mark IV kere

2 599 € + tasuta lisad Säästad 16% 3 099 €

Järelmaksuga ostes alates 88,58 € kuus

Ava järelmaksukalkulaator

Photopointi järelmaksu kalkulaator

Järelmaksuga ostmiseks lisa tooted ostukorvi ja vali seal makseviisiks järelmaks

Põhiinfo

 • 30,4-megapiksline täiskaader CMOS sensor
 • 61 teravustamispunktiga AF sensor
 • Sensori tundlikkus kuni ISO 102 400
 • DCI 4K 4096 × 2160 25p videosalvestus
 • Integreeritud WiFi & NFC ühendus, GPS
Canon EOS 5D Mark IV kere Canon EOS 5D Mark IV kere Canon EOS 5D Mark IV kere Canon EOS 5D Mark IV kere Canon EOS 5D Mark IV kere Canon EOS 5D Mark IV kere Canon EOS 5D Mark IV kere
Loodud töötamiseks igas situatsioonis – Canon EOS 5D Mark IV oli suurepäraste lahendustega, universaalne mitmekülgne peegelkaamera professionaalidele ning nõudlikematele edasijõudnud fotograafidele.
 • 30,4-megapiksline CMOS sensor
 • Dual Pixel RAW failiformaat
 • DCI 4K 4096 × 2160 25p videosalvestus
 • Sensori tundlikkus ISO 100–32 000; laiendatav kuni ISO 50–102 400
 • Integreeritud GPS vastuvõtja
 • Juhtmevaba WiFi ühendus koos NFC'ga

Talleta iga detaili
Canon EOS 5D Mark IV talletab iga detaili, iga nüansi, iga värvitooni ning gradatsiooni. Seda kõike tänu uuele sensorile, mis on võimeline veel täpsemalt ja selgemalt valgust talletama.
30,4-megapiksline CMOS sensor salvestab info minimaalse müraga – seda isegi eredatel ning varjualadel. Kõrgem lahutusvõime tähendab aga seda, et miski ei lähe kaotsi ning fotograafil on hilisemalt vabadus kaadrit ümber kadreerida, et saavutada see ideaalne foto.

Dual Pixel RAW
Iga piksel EOS 5D Mark IV sensori 30,4 miljonist punktist koosneb kahest fotodioodist, mida saab kasutada nii koos kui individuaalselt. See tehnoloogia võimaldab luua Dual Pixel RAW (DPRAW) faile, mis koosnevad kahest fotost, pildistatud natuke erinevate vaatenurkade alt. Tänu sellele on Digital Photo Professional programmis on järeltöötluses DPRAW fotodel võimalik seadistada rohkem parameetreid.

Suurepärane sooritus ka pimedas
Uuel kaameral on oluliselt parendatud ka mürataluvust kogu tundlikkuse ulatuses. Sensori tundlikkus on nüüd ISO 100–32 000 ning seda on võimalik omakorda laiendada ISO 50–102 400. Niimoodi saad ka hämaras detailsed fotod talletada.

Uue põlvkonna pilditöötlus
Integreeritud pildiparandusmehhanismid korrigeerivad käigupealt objektiivi optilisi puudujääke – difraktsioon, kromaatilised aberratsioonid, geomeetrilised moonutused – kõik saab automaatselt pildistamise ajal likvideeritud.

Tipptasemel teravustamissüsteem
Hoia kogu tegevus täpselt fookuses – EOS 5D Mark IV kasutab võimekat 61 teravustamispunktiga autofookuse süsteemi, mis on võimeline jälgima väga ettearvamatu liikumisega subjekti. Teravustamispunktid on 24% laiema ala peal võrreldes eelmise mudeliga, mis annab suurema vabaduse nii kadreerimisel kui ka liikuvat subjekti jälgides.

Kiire ja täpne teravustamine ka hämaras
EOS 5D Mark IV peegelkaamera teravustamissensor on väga tundlik, mistõttu on see võimeline teravustama ka -3 EV juures. Dual Pixel CMOS AF süsteem on samas veel tundlikum, pakkudes autofookuse funktsionaalsust lausa -4 EV valgustaseme juures.

Ideaalne ka pikkade teleobjektiividega
Loodus- ja spordifotograafid kasutavad tihti pikki teleobjektiive koos telekonverteritega, et pildistavale subjektile lähemale saada. Tänu 61 teravustamispunktile, millest 21 on rist-tüüpi ka f/8 efektiivse ava juures, on selle kaamera täpsus tagatud ka sellistes situatsioonides.

150K punktiga särimõõtmine
Canon EOS 5D Mark IV kasutab eraldiseisvat 150 000 piksliga RGB+IR särimõõtmise sensorit, mis tagab täpse ning kiire särimõõtmise. Lisaks töötab see sensor koos autofookuse süsteemiga, pakkudes täpset jälgivat teravustamist ning näotuvastust.

Jälgi subjekte veel täpsemalt
Kaamera kasutab EOS iTR AF süsteemi, mis oluliselt parendab jälgivat teravustamist. Kasutaja saab teravustamist seadistada vastavalt erinevates situatsioonide liikumismustritele.

Väreleva valguse tuvastus
Värelev valgus, näiteks päevavalguslampide valgus, võib pildistamisel või filmimisel põhjustada heleduse ja värvuse muutumist. EOS 5D Mark IV suudab selliseid valgustingimusi tuvastada ning ajastada iga kaadri väreleva valguse maksimumtugevusele, et saada ühetaolised tulemused.

Võimekas pildiprotsessor
Uus kaamera kasutab pilditöötluseks uut, veel kiiremat DiG!C 6+ pildiprotsessorit. See kontrollib kaamera pea igat aspekti – sensorist tulevate andmete töötelmist pildifailiks, kui hästi jäävad värvid failis näha, müraeemaldusm, gradatsioonid jne. Lisaks on kaameral ka sekundaarne DiG!C 6 pildiprotsessor, mis juhib ainult särimõõtmist ja teravustamist, tagamaks nende süsteemide võimalikult kiire ja täpne töö.

Talleta iga hetk, kaader kaadri kaupa
See kaamera on loodud esimesest kruvist alates kiirust silmas pidades. EOS 5D Mark IV on võimeline talletama fotosid kuni 7 kaadrit/sek kasutades autofookust ja särimõõtmist. Sedasi kuni 21 RAW faili järjest; JPEG failide puhul mälukaardi täitumiseni. Live View ajal on jälgiva teravustamisega kasutada kuni 4,3 kaadrit/sek sarivõtet.

Täpne ning detailne LCD ekraan
Suure lahutusvõimega 3,2-tolline puuteekraan tagab optimaalse kasutusmugavuse kaamerat kasutades. Ekraanile vajutades saab valida teravustamispunkti, pilte sirvida, kaamera menüüdes seadistust muuta.

Vaikne pildistamine
EOS 5D Mark IV kaamera peegli ja katiku disainis on kasutusel spetsiaalsed vibratsiooni ja müra vähendavad materjalid. Lülitades kaamera vaikse võtte režiimi, muutub see pea hääletuks, sobides suurepäraselt ka loodusfotograafidele.

Vastupidav ja töökindel
Kui ilm halveneb, saate julgelt edasi pildistada. Tänu ilmastiku eest kaitstud juhtnuppudele talub EOS 5D Mark IV vett ja tolmu ning tänu magneesiumisulamist konstruktsioonile on kaamera äärmiselt vastupidav.

Detailne videosalvestus
Salvesta iga hetke suurepärase videona. EOS 5D Mark IV sensor kõrge detailsus ja värvidünaamika kombineerides võimeka protsessoriga annab kokku suurepärased 4K ja FullHD videod.

Kõrge kaadrisagedus
Kõrgem kaadrisagedus tähendab suuremat detailsust kiirete hetkede salvestamisel – just seetõttu saab selle kaameraga talletada FullHD videoid kuini 50 kaadrit/sek ning HD videoid kuni 120 kaadrit/sek.

Suuremn detailsus ja dünaamika HDR videos
EOS 5D Mark IV on võimeline salvestama ka HDR videot, pakkudes sedasi suuremat dünaamikat ning detailsust. See saavutatakse sellega, et kaadrid salvestatakse vaheldumisi normaal- ja alasäris ning pakkides see kokku üheks suurema dünaamikaga kaadriks.

Time-lapse videod
Tänu integreeritud intervalltaimerile on võimalik EOS 5D Mark IV kaameraga luua ka FullHD time-lapse videoid. Tehes kuni 3600 kaadrit, on see võimalik kokku panna üheks kaheminutiliseks videoklipiks.

Kõik vajalikud ühendused
Riistvaralist HDMI-ühendust saab kasutada FullHD kvaliteediga video edastamiseks välistesse salvestusseadmetesse. See võimaldab kaamerat EOS 5D Mark IV sujuvalt ühildada professionaalse videotöötluse töövooga. Kõrvaklapi- ja mikrofonipesad võimaldavad salvestada kvaliteetset digitaalset heliriba ning tänu vaiksetele juhtnuppudele ei kaasne kaamera seadistamisega häirivaid helisid.

Sisseehitatud GPS
EOS 5D Mark IV suudab lisada teie piltidele ja videoklippidele teie täpse asukoha andmed, ükskõik kus maailma paigas te ka ei viibiks. Salvestada saab pikkus- ja laiuskraadi, kõrguse merepinnast, kompassinõela suuna ning koordineeritud maailmaaja.

Täielik integratsioon
NFC ning WiFI teevad nutiseadme kaameraga ühendamise imelihtsaks ning võimaldavad kaamera üle kontrolli võtta. Tee fotosid või salvesta videoklippe - Camera Connect App sinu nutiseadmes lubab juhtmevabalt kaamera üle kontrolli võtta. Lisaks saab nüüd ka EOS Utility rakendusega sinu laua- või sülearvutis kaamerat juhtmevabalt juhtida. Lisaks saab kasutada WiFi & NFC ühendust, et edastada pilte Canon Connect Station seadmesse või printida fotosid ühilduvate printeritega.

Lisagarantiid ja kindlustused:

 • Lisagarantii + kindlustus (2 + 1 aastat) - 399,99 €
 • Lisagarantii (2 aastat) - 229,99 €
 • Kindlustus (1 aasta) - 259,99 €
 • Kindlustus (2 aastat) - 399,99 €

Sobiva lisagarantii ja kindlustuse saad valida ostukorvis.Sensor

Efektiivseid megapiksleid
30,4
Megapiksleid
30 megapikslit
Sensori suurus
Täiskaader
Sensori tüüp
CMOS
Sensori mõõt
36,0 × 24,0 mm
Täiskaader
Täiskaader
Jah
Lõikefaktor
Külgede suhe
3 : 2
Suurim pildimõõt pikslites
6720 × 4480
Väikseim pildimõõt pikslites
640 × 480
Pilditöötlusprotsessor
DiG!C 6
DiG!C 6+
ISO tundlikkuse ulatus
100 – 32 000
Laiendatav kuni ISO 102 400
1/3 või 1 EV sammuga
Filtrid
Primaarvärvide filter
Tolmueemaldus
EOS integreeritud tolmueemaldussüsteem
Värviruum
sRGB
Adobe RGB
A/D muundur
14 bit

Bajonett

Kaamera bajonett
Canon EF
Sobivad objektiivid
Canon EF objektiivid

Pildistabilisaator

Pildistabilisaator
Puudub
Kasutab objektiivisisest stabilisaatorit

Teravustamine

Teravustamissensor
TTL-CT-SIR sensor
TTL faasituvastus
Dual Pixel CMOS AF teravustamine
Live View režiimis faasituvastusega teravustamine
Teravustamispunkte
61
41 rist-tüüpi punkti
5 eriti tundlikku punkti
Teravustamissensori tööulatus
-3 – 18 EV
-4 – 18 EV (Live View)
Teravustamisrežiimid
Ühekordne
Jälgiv
Automaatne
Manuaal
Käsitsi teravustamise abi
Fookuse suurendus
Fookuslukk
Jah
Päästiku poolenisti alla vajutamisel
Teravustamispunkti valik
Automaatne (61 punkti)
Tsooni valik
Laiendatud tsoon
Üks punkt (saab valida kõikide punktide hulgast)
Laiendatud üks punkt (4 punkti)
Laiendatud üks punkt ( 8 punkti)
Näotuvastus
Jah
Teravustamise peenhäälestus
Jah
Lainurk ning teleasendi eraldi seadistus
Saab talletada kuni 40 objektiivi parameetrid
Teravustamise abivalgus
Välise Speedlite välguga

Särimõõtmine

Särimõõtmine
TTL särimõõtmine
150 000 piksliga RGB + IR sensor
252 tsooniga mõõtmine
Särimõõtmise tööulatus
0 – 20 EV
Režiimid
Multi-segment (hindav)
Osaline
Keskmestatud
Punkt
Säriluku võimalus
Jah
Ühekordse AF puhul jääb säritus lukku koos fookusega
AE lock nupuga
Särikompensatsioon
±5 EV
1/3 või 1/2 EV sammuga
Särikahveldus
±3 EV
2, 3, 5 või 7 kaadrit
1/3 või 1/2 EV sammuga

Katik

Katik
Elektroonilise juhtimisega
Vertikaalsihis liikuv fokaaltasapinna katik
Säriajad
1/8000 – 30 sekundit
Aegvõte (bulb)
1/3 või 1/2 EV sammuga
Vaikne pildistamine
Jah
Aegvõtte maksimaalne pikkus
99 tundi 59 minutit 59 sekundit

Pildistamine

Särirežiimid
Auto
Programm
Avaprioriteet
Säriprioriteet
Manuaal
Aegvõte (bulb)
Kasutaja seadistus (3)
Stseeniprogrammid
Ei
Võtterežiimid
Üks kaader
Sarivõte (Kiire)
Sarivõte (Aeglane)
Iseavaja 2 sek
Iseavaja 10 sek
Iseavaja sarivõte
Vaikne võte
Vaikne sarivõte
Aegvõte
Intervallvõte
Aegvõtte taimer
Digitaalsed filtrid
Ei
Foto sarivõte
7 kaadrit/sek
JPEG: kuni mälukaardi täitumiseni
RAW: kuni 21 kaadrit
JPEG+RAW
Jah

Värvustasakaal

Värvustasakaalu mõõtmine
CMOS pildisensoriga tuvastamine
Värvustasakaalu valikud
Auto
Päike
Pilves
Varjus