Haier Air Conditioner AS12TA2HRA Built-in, He

Põhiinfo

Haier Air Conditioner AS12TA2HRA Built-in, Heat function, Fan, Number of speeds 4 Type Air conditioner Capaci

Toode on arhiivis, kuvatakse vaid informatiivsel eesmärgil.

Vabandage, tooteandmed on tõlkimisel. Kui vajate toote võõrkeelse teksti mõistmisel abi, andke sellest palun teada e-posti teel info@photopoint.ee. Saadame teile kiirelt soovitud tõlke.


Haier Air Conditioner AS12TA2HRA Built-in, Heat function, Fan, Number of speeds 4
Type Air conditioner
Capacity 12000 BTU/h
Energy Class A ++ cooling, A + heating
Other Dust filter, air ionization
Number of Programs 4 fan speed levels
Display LED
Warranty Terms 2 years warranty
Energy Consumption (kWh/yr) 206
Voltage/Frequency 230 V ~ 50Hz
Power Cooling 5200W. Heating 6000W
Features Ventilation function, dehumidification, auto restart, timer, sleep/night mode, self-diagnostics turbo ionization
Color White
Noise Level (dB) Outdoor 61, indoor 53
Weight Outdoor part 28 kg, indoor part 7.5 kg
Dimensions Outdoor part 780 x 245 x 640 mm, indor part 1008 x 225 x 318 mm

Toote koodid

EAN
6924362703017
Tootja kood
AS12TA2HRA

Kuidas kaup minuni jõuab?

Alates 99 € tellimuste transport on Eesti-siseselt tasuta. Toote täpsemat tarneaega vaata vahelehelt "Saadavus".  

Selle toote puhul saad valida ühe järgmistest tarneviisidest:

Photopointi kauplusesse

Väiksemate toodete puhul on mugav minna kaubale järele Photopointi esinduskauplusesse. Nii on kauba kättesaamine Sinu jaoks täiesti tasuta, sest kauplusesse tellides ei lisandu postikulu ka siis, kui tellimus jääb alla 99 €. Kauba kauplusesse jõudmisest antakse Sulle teada e-kirja teel.

Photopointi kauplused asuvad Tallinnas ja Tartus. Täpsemalt saad poodide asukohti ja kontaktandmeid vaadata siit.

Kulleriga koju või kontorisse

Kulleriga saad kauba tellida koju, kontorisse või mujale, kus kauba kätte toimetamise ajal viibid. Kaup toimetatakse aadressile tööpäevadel kella 08:00-17:00.

Enne kauba kohale jõudmist helistab kuller kontaktile. Kaupa "koju" tellides hoolitse, et telefon oleks käepärast ning volitatud isik kauba kohale jõudmise ajal sihtkohas seda vastu võtmas. Eriti just suuremate esemete tellimisel palume arvestada, et kuller toimetab kauba vaid välisukseni. 

Toode on hetkel otsas. Lisainfot saadavuse ja ettetellimise kohta saad küsida, võttes meiega ühendust siin.

Avasta veel

Tootevõrdlus

Sulge