"INTG 1Gb 2xRJ45 SUPERMICRO AOC-SGP-I2 |Intel i350; PCIeX4; LP"

Ostukorvis rakendub
12% (lisa)allahindlust
(min. 10€ ostul)
137,99 €

Järelmaksuga ostes alates 4,70 € kuus

Ava järelmaksukalkulaator

Photopointi järelmaksu kalkulaator

Järelmaksuga ostmiseks lisa tooted ostukorvi ja vali seal makseviisiks järelmaks

Põhiinfo

Osta kohe, viimased eksemplarid laos!

Selle tootekirjelduse loomisel on abiks olnud tehisintellekt.

Supermicro INTG 1Gb 2xRJ45 võrgukaart (AOC-SGP-I2, Intel i350, PCIe x4, LP)

Supermicro INTG 1Gb 2xRJ45 võrgukaart, mudel AOC-SGP-I2, on suurepärane lahendus professionaalsetele serveritele ja tööjaamadele, mis vajavad usaldusväärset ning kiiret võrguühendust. See võrgukaart põhineb Intel i350 kiibistikul, mis on tuntud oma stabiilsuse, jõudluse ja energiatõhususe poolest. Kaart pakub kahte gigabitist RJ45 võrguporti, võimaldades mitmekülgset ühenduvust ja suuremat läbilaskevõimet, mis sobib ideaalselt virtualiseeritud keskkondadesse, andmekeskustesse või ettevõtete serveritesse.

AOC-SGP-I2 toetab PCI Express x4 liidest, mis tagab kiire andmeedastuse ning ühilduvuse paljude kaasaegsete serveriplatvormidega. Madala profiiliga (LP, low profile) disain võimaldab kaardi paigaldamist nii standard- kui ka väiksema kõrgusega serverikorpustesse, muutes selle paindlikuks valikuks erinevatesse süsteemidesse. Tänu Intel i350 kiibistikule toetab kaart mitmeid täiustatud võrgu funktsioone, nagu näiteks VLAN tugi, laadimistasakaalustus, koondamine (teaming), TCP/UDP kontrollsumma mahalaadimine ning täiustatud voohaldus.

See võrgukaart on loodud töökindlalt töötama 24/7 režiimis ning sobib ideaalselt kasutamiseks nii failiserverites, virtualiseerimiskeskkondades kui ka muudes ärikriitilistes rakendustes. Intel i350 kiibistik tagab madala latentsuse ja väikese energiatarbimise, mis aitab vähendada serveri üldkulusid ja parandada süsteemi efektiivsust. Tänu laiale ühilduvusele erinevate operatsioonisüsteemidega (sh Windows Server, Linux ja VMware ESXi) on see kaart väga universaalne ning hõlpsasti integreeritav olemasolevatesse IT-infrastruktuuridesse.

Tehnilised andmed:
  • Mudel: Supermicro AOC-SGP-I2
  • Võrgukiip: Intel i350
  • Võrguühendused: 2 x RJ45 (Gigabit Ethernet, 10/100/1000 Mbps)
  • Liides: PCI Express x4
  • Profiil: Madal profiil (Low Profile, LP), kaasas ka standardne bracket
  • Andmeedastuskiirus: Kuni 2 Gbps (2 x 1 Gbps samaaegselt)
  • VLAN tugi: Jah (IEEE 802.1Q)
  • Koondamine (Teaming): Jah
  • Laadimistasakaalustus: Jah
  • Wake-on-LAN tugi: Jah
  • Toetatud operatsioonisüsteemid: Windows Server, Linux, VMware ESXi jt.
  • EAN kood: 0672042131945
  • Lisafunktsioonid: TCP/UDP kontrollsumma mahalaadimine, täiustatud voohaldus, PXE tugi

Mõõtmed ja kaalud

Brutokaal
0.2 kg
Pakendi laius
9.91 cm
Pakendi kõrgus
6.9 cm

Toote koodid

EAN
0672042131945

Kuidas kaup minuni jõuab?

Alates 99 € tellimuste transport on Eesti-siseselt tasuta. Toote täpsemat tarneaega vaata vahelehelt "Saadavus".  

Selle toote puhul saad valida ühe järgmistest tarneviisidest:

Photopointi kauplusesse

Väiksemate toodete puhul on mugav minna kaubale järele Photopointi esinduskauplusesse. Nii on kauba kättesaamine Sinu jaoks täiesti tasuta, sest kauplusesse tellides ei lisandu postikulu ka siis, kui tellimus jääb alla 99 €. Kauba kauplusesse jõudmisest antakse Sulle teada e-kirja teel.

Photopointi kauplused asuvad Tallinnas ja Tartus. Täpsemalt saad poodide asukohti ja kontaktandmeid vaadata siit.

Omniva pakiautomaati

Vali kättesaamise kohaks endale sobivaim Omniva pakiautomaat. Kui pakk automaati jõuab, saadetakse Sulle SMS koos unikaalse koodiga. Mine kohale, sisesta kood automaati ja võta pakk. Nii lihtne ongi. Omniva pakiautomaadid asuvad hoonetest väljas – nii saad pakile järele minna olenemata kellaajast ja kuupäevast. 

Lähima pakiautomaadi saad Photopointi veebipoes valida ostukorvis, tarneviisi juures olevast nimekirjast. Omniva kõikide pakiautomaatide asukohti saad vaadata siit.

SmartPOST pakiautomaati

Ehk on Sinule sobivaimas kohas hoopis SmartPOST pakiautomaat? Kui nii, siis vali Photopointi veebipoes ostukorvis tarneviisiks see sobivaim. Kui pakk automaati jõuab, saadetakse Sulle SMS koos unikaalse koodiga. Mine kohale, sisesta kood automaati ja võta pakk. Kiire ja lihtne.

Kõikide SmartPOST pakiautomaatide asukohti saad vaadata siit.

DPD pakiautomaati

Vaata kindlasti üle ka DPD pakiautomaatide asukohad. Neid on tänaseks juba üle Eesti. Vali Photopointi veebipoes ostukorvis sobiv DPD pakiautomaat ning kui pakk kohale jõuab, saadetakse Sulle SMSiga kood.

DPD pakiautomaatide asukohti saad vaadata siit.

SmartPOST Finland pakiautomaati

Telli kaup endale Soome või saada see enda Soomes elavale sõbrale. SmartPOST Finland pakiautomaadid toimivad sama lihtsalt nagu Eestisisesed automaadid. Vali Photopointi veebipoes ostukorvis sobiv SmartPOST Finland automaat. Kui pakk kohale jõuab, saadetakse saajale SMS koos unikaalse koodiga. Mine kohale, sisesta kood automaati ja võta pakk.

SmartPOST Finland automaatide asukohti saad vaadata siit.

Matkahuolto väljastuspunkti Soomes

Telli kaup Soome või saada see enda Soomes elavale sõbrale. Vali Photopointi veebipoes ostukorvis sobiv Matkahuolto väljastuspunkt ning kui pakk kohale jõuab, saadetakse Sulle SMS või e-mail teavitusega. Mine kohale, näita isikut tõendavat dokumenti ja võta pakk.

Matkahuolto teeninduspunkte saad vaadata siit.

Kulleriga koju või kontorisse

Kulleriga saad kauba tellida koju, kontorisse või mujale, kus kauba kätte toimetamise ajal viibid. Kaup toimetatakse aadressile tööpäevadel kella 08:00-17:00.

Enne kauba kohale jõudmist helistab kuller kontaktile. Kaupa "koju" tellides hoolitse, et telefon oleks käepärast ning volitatud isik kauba kohale jõudmise ajal sihtkohas seda vastu võtmas. Eriti just suuremate esemete tellimisel palume arvestada, et kuller toimetab kauba vaid välisukseni. 

Toode on saadaval Photopointi veebipoes 7-10 tööpäevase tarneajaga. Esinduskauplustes kohapeal seda toodet müügil ei ole.

Avasta veel

Tootevõrdlus

Sulge