GIGABYTE Z890 AERO G emaplaat – toetab Intel Core Ultra (Series 2) protsessoreid, 16+1+2 faasi VRM,

Ostukorvis rakendub
10% (lisa)allahindlust
(min. 5€ ostul)
529 €

Järelmaksuga ostes alates 18,03 € kuus

Ava järelmaksukalkulaator

Photopointi järelmaksu kalkulaator

Järelmaksuga ostmiseks lisa tooted ostukorvi ja vali seal makseviisiks järelmaks

Põhiinfo

Osta kohe, viimased eksemplarid laos!

Vabandage, tooteandmed on tõlkimisel. Kui vajate toote võõrkeelse teksti mõistmisel abi, andke sellest palun teada e-posti teel info@photopoint.ee. Saadame teile kiirelt soovitud tõlke.



Warranty 24 (G)
Bundled software Norton® Internet Security (OEM version) LAN bandwidth management software
Width 305 mm
Number of battery cells 1
USB 2.0 ports quantity 2
Audio output channels 7.1 channels
Package height 80 mm
BIOS type UEFI AMI
Ethernet LAN Yes
Package weight 2.61 kg
Memory slots type DIMM
USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) connectors 1
Package width 335 mm
Number of SATA III connectors 4
Ethernet LAN (RJ-45) ports 1
Supported processor sockets LGA 1851
DisplayPorts quantity 2
Motherboard form factor ATX
Weight 2.29 kg
Supported memory types DDR5-SDRAM
Supported storage drive types HDD & SSD
Number of storage drives supported 4
12V power connector Yes
Desktop Management Interface (DMI) version 2.7
Motherboard chipset Intel Z890 Express
BIOS memory size 256 Mbit
WLAN controller model Intel Wi-Fi 7 BE202
Batteries included Yes
Battery weight 3 g
EPS power connector (8-pin) Yes
Memory channels Dual-channel
TPM connector Yes
Component for PC
RGB LED pin header Yes
Processor socket LGA 1851 (Socket V1)
Height 35 mm
Warranty period 3 year(s)
Package depth 270 mm
Motherboard chipset family Intel
Products per shipping (inner) case 1 pc(s)
Thunderbolt ports quantity 1
Processor manufacturer Intel
Number of memory slots 4
Clear CMOS jumper Yes
Supported memory clock speed (max) 8800 MHz
Bluetooth Yes
Number of M.2 (M) slots 5
Wi-Fi Yes
Microphone in Yes
Compatible processor series Intel Core Ultra (Series 2)
Depth 244 mm
Battery type CR2032
Ethernet interface type 2.5 Gigabit Ethernet
Total number of SATA connectors 4
Bluetooth version 5.4
HDMI ports quantity 1
Number of HDDs supported 9
Audio chip Realtek ALC1220
USB 2.0 connectors 2
DirectX version 12.0
USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity 4
Battery technology Lithium-Manganese Dioxide (LiMnO2)
Maximum internal memory 256 GB
S/PDIF out port Yes
Top Wi-Fi standard Wi-Fi 7 (802.11be)
Clear CMOS button Yes
System Management BIOS (SMBIOS) version 2.7
RAID support Yes
USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A ports quantity 2
Product colour White
ACPI version 5.0
ATX Power connector (24-pin) Yes
Country of origin China
Supported storage drive interfaces M.2, SATA III
ECC сompatibility Non-ECC
USB 3.2 Gen 2x2 connectors 1
Lithium weight per battery 0.07 g
PC health monitoring Voltage
Supported memory clock speeds 8800 MHz
RAID levels 5
Supported memory module capacities 64GB
Warnings When disposing of the product, follow local regulations for the recycling of electronics.
Wi-Fi standards Wi-Fi 6E (802.11ax)
KAMPAANIA (1.-30.11): Inbank järelmaksu intress 9,99% (15,9%) ostusummalt ja lisaks lähevad loosi Sony ULT Wear WH-ULTT900NB, must juhtmevabad kõrvaklapid (väärtus 199€). Rohkem infot ›› 

Mõõtmed ja kaalud

Pakendi laius
80 cm
Pakendi kõrgus
270 cm
Pakendi pikkus
335 cm

Toote koodid

EAN
4719331865139
Tootja kood
Z890 AERO G

Kuidas kaup minuni jõuab?

Alates 99 € tellimuste transport on Eesti-siseselt tasuta. Toote täpsemat tarneaega vaata vahelehelt "Saadavus".  

Selle toote puhul saad valida ühe järgmistest tarneviisidest:

Photopointi kauplusesse

Väiksemate toodete puhul on mugav minna kaubale järele Photopointi esinduskauplusesse. Nii on kauba kättesaamine Sinu jaoks täiesti tasuta, sest kauplusesse tellides ei lisandu postikulu ka siis, kui tellimus jääb alla 99 €. Kauba kauplusesse jõudmisest antakse Sulle teada e-kirja teel.

Photopointi kauplused asuvad Tallinnas ja Tartus. Täpsemalt saad poodide asukohti ja kontaktandmeid vaadata siit.

Omniva pakiautomaati

Vali kättesaamise kohaks endale sobivaim Omniva pakiautomaat. Kui pakk automaati jõuab, saadetakse Sulle SMS koos unikaalse koodiga. Mine kohale, sisesta kood automaati ja võta pakk. Nii lihtne ongi. Omniva pakiautomaadid asuvad hoonetest väljas – nii saad pakile järele minna olenemata kellaajast ja kuupäevast. 

Lähima pakiautomaadi saad Photopointi veebipoes valida ostukorvis, tarneviisi juures olevast nimekirjast. Omniva kõikide pakiautomaatide asukohti saad vaadata siit.

SmartPOST pakiautomaati

Ehk on Sinule sobivaimas kohas hoopis SmartPOST pakiautomaat? Kui nii, siis vali Photopointi veebipoes ostukorvis tarneviisiks see sobivaim. Kui pakk automaati jõuab, saadetakse Sulle SMS koos unikaalse koodiga. Mine kohale, sisesta kood automaati ja võta pakk. Kiire ja lihtne.

Kõikide SmartPOST pakiautomaatide asukohti saad vaadata siit.

DPD pakiautomaati

Vaata kindlasti üle ka DPD pakiautomaatide asukohad. Neid on tänaseks juba üle Eesti. Vali Photopointi veebipoes ostukorvis sobiv DPD pakiautomaat ning kui pakk kohale jõuab, saadetakse Sulle SMSiga kood.

DPD pakiautomaatide asukohti saad vaadata siit.

SmartPOST Finland pakiautomaati

Telli kaup endale Soome või saada see enda Soomes elavale sõbrale. SmartPOST Finland pakiautomaadid toimivad sama lihtsalt nagu Eestisisesed automaadid. Vali Photopointi veebipoes ostukorvis sobiv SmartPOST Finland automaat. Kui pakk kohale jõuab, saadetakse saajale SMS koos unikaalse koodiga. Mine kohale, sisesta kood automaati ja võta pakk.

SmartPOST Finland automaatide asukohti saad vaadata siit.

Matkahuolto väljastuspunkti Soomes

Telli kaup Soome või saada see enda Soomes elavale sõbrale. Vali Photopointi veebipoes ostukorvis sobiv Matkahuolto väljastuspunkt ning kui pakk kohale jõuab, saadetakse Sulle SMS või e-mail teavitusega. Mine kohale, näita isikut tõendavat dokumenti ja võta pakk.

Matkahuolto teeninduspunkte saad vaadata siit.

Kulleriga koju või kontorisse

Kulleriga saad kauba tellida koju, kontorisse või mujale, kus kauba kätte toimetamise ajal viibid. Kaup toimetatakse aadressile tööpäevadel kella 08:00-17:00.

Enne kauba kohale jõudmist helistab kuller kontaktile. Kaupa "koju" tellides hoolitse, et telefon oleks käepärast ning volitatud isik kauba kohale jõudmise ajal sihtkohas seda vastu võtmas. Eriti just suuremate esemete tellimisel palume arvestada, et kuller toimetab kauba vaid välisukseni. 

Toode on saadaval Photopointi veebipoes 7-10 tööpäevase tarneajaga. Esinduskauplustes kohapeal seda toodet müügil ei ole.

Inbank järelmaksu intress 9,99%. Lisaks loos!

Kui Sul novembris peaks ihaldatud kaupade ostuks rahalisi vahendeid puudu jääma, siis kasutada Inbanki järelmaksu kampaania abi – intressimäär aastas 9,99% (15,9%) ostusummalt.

Lisaks loosime kõigi novembris Inbank’i abil ostu sooritanud klientide vahel välja Sony ULT Wear WH-ULTT900NB, must juhtmevabad kõrvaklapid (väärtus 199€).
 

Inbank järelmaksu intress 9,99%. Lisaks loos!

Avasta veel

Tootevõrdlus

Sulge