CPU Cooler - MSI MAG Coreliquid A15 240mm Liquid Cooler 64.89 CFM 20 dB Black

146,99 €

Järelmaksuga ostes alates 5,01 € kuus

Ava järelmaksukalkulaator

Photopointi järelmaksu kalkulaator

Järelmaksuga ostmiseks lisa tooted ostukorvi ja vali seal makseviisiks järelmaks

Põhiinfo

The MSI MAG Coreliquid A15 is an all-in-one liquid cooler with two 12 cm fans and multi-color LED illumination. It supports various processor sockets, has a maximum airflow of 64.89 cfm, and operates at a noise level of 20 dB.

Vabandage, tooteandmed on tõlkimisel. Kui vajate toote võõrkeelse teksti mõistmisel abi, andke sellest palun teada e-posti teel info@photopoint.ee. Saadame teile kiirelt soovitud tõlke.


MSI MAG Coreliquid A15 240 Emaplaadi ja Protsessori Ühendatud Vesijahuti 12 cm Must

MSI MAG Coreliquid A15 on kõik-ühes vesijahuti kahe 12 cm ventilaatori ja mitmevärvilise LED-valgustusega. See toetab erinevaid protsessori sokleid, maksimaalne õhuvool on 64,89 cfm ning müratase töö ajal on 20 dB.


  • Kõik-ühes vesijahuti, mis on loodud emaplaatide ja protsessorite tõhusaks jahutamiseks.
  • Varustatud kahe 12 cm ventilaatoriga, millel on kohandatav mitmevärviline LED-valgustus.
  • Ühildub mitmete protsessori soklitega, sealhulgas AM4, LGA 1700 ja AM5.
  • Vaikne töö tänu vaid 20 dB pumbamürale ning usaldusväärne jõudlus.

Disain
Ventilaatorite arv 2 tk
LED-valgustus Jah
Radiaatori materjal Alumiinium
Valgustuse värv Mitmevärviline
Ventilaatori ühendus 3-pin
Alusplaadi materjal Vask
Toote värvus Must
Võimsus
Pumba energiatarve 2,52 W
Ventilaatori energiatarve 1,68 W
Pumba voolutugevus 210 mA
Ventilaatori voolutugevus 0,14 A
Ventilaatori pinge 5 V
Pumba pinge 5 V
Kaal ja mõõtmed
Radiaatori sügavus 12 cm
Radiaatori kõrgus 2,7 cm
Radiaatori laius 27,7 cm
Ventilaatori mõõtmed (L x S x K) 120 x 120 x 25 mm
Kaabli pikkus 0,6 m
Veebloki laius 7,12 cm
Veebloki kõrgus 7,5 cm
Veebloki sügavus 6,95 cm
Jõudlus
Pumba ühendus 3-pin + 4-pin
Ventilaatori kiirus (min) 500 p/min
Toetatud protsessori soklid Socket AM4, LGA 1700, LGA 1851, Socket AM5
Kogus pakendis 1 tk
Laagri tüüp Rifle-laager
Tüüp Kõik-ühes vesijahuti
Maksimaalne õhuvool 64,89 cfm
PWM (impulsslaiusmodulatsiooni) tugi Jah
Ventilaatori diameeter 12 cm
Pumba müratase 20 dB
Ventilaatori kiirus (max) 2050 p/min
Sobiv asukoht Emaplaat, Protsessor
Pumba mootori kiirus 3400 p/min
Pumba keskmine tööiga (MTTF) 50000 tundi
Ventilaatori keskmine tööiga (MTTF) 40000 tundi
Pakendi sisu
Kruvid kaasas Jah

Width 300 mm
Height 100 mm
Length 300 mm
Product Weight 1200 g
Country TW
KAMPAANIA (1.-31.10): Inbank järelmaks pakub 3-kuud maksepuhkust - saad kauba kohe kätte, aga maksma hakkad alles 2026. aasta veebruaris! Rohkem infot ›› 

Mõõtmed ja kaalud

Brutokaal
1.6 kg
Pakendi laius
35 cm
Pakendi kõrgus
15 cm
Pakendi pikkus
35 cm

Toote koodid

EAN
4711377257305
Tootja kood
306-7ZWAA11-L80

Kuidas kaup minuni jõuab?

Alates 99 € tellimuste transport on Eesti-siseselt tasuta. Toote täpsemat tarneaega vaata vahelehelt "Saadavus".  

Selle toote puhul saad valida ühe järgmistest tarneviisidest:

Photopointi kauplusesse

Väiksemate toodete puhul on mugav minna kaubale järele Photopointi esinduskauplusesse. Nii on kauba kättesaamine Sinu jaoks täiesti tasuta, sest kauplusesse tellides ei lisandu postikulu ka siis, kui tellimus jääb alla 99 €. Kauba kauplusesse jõudmisest antakse Sulle teada e-kirja teel.

Photopointi kauplused asuvad Tallinnas ja Tartus. Täpsemalt saad poodide asukohti ja kontaktandmeid vaadata siit.

Omniva pakiautomaati

Vali kättesaamise kohaks endale sobivaim Omniva pakiautomaat. Kui pakk automaati jõuab, saadetakse Sulle SMS koos unikaalse koodiga. Mine kohale, sisesta kood automaati ja võta pakk. Nii lihtne ongi. Omniva pakiautomaadid asuvad hoonetest väljas – nii saad pakile järele minna olenemata kellaajast ja kuupäevast. 

Lähima pakiautomaadi saad Photopointi veebipoes valida ostukorvis, tarneviisi juures olevast nimekirjast. Omniva kõikide pakiautomaatide asukohti saad vaadata siit.

SmartPOST pakiautomaati

Ehk on Sinule sobivaimas kohas hoopis SmartPOST pakiautomaat? Kui nii, siis vali Photopointi veebipoes ostukorvis tarneviisiks see sobivaim. Kui pakk automaati jõuab, saadetakse Sulle SMS koos unikaalse koodiga. Mine kohale, sisesta kood automaati ja võta pakk. Kiire ja lihtne.

Kõikide SmartPOST pakiautomaatide asukohti saad vaadata siit.

DPD pakiautomaati

Vaata kindlasti üle ka DPD pakiautomaatide asukohad. Neid on tänaseks juba üle Eesti. Vali Photopointi veebipoes ostukorvis sobiv DPD pakiautomaat ning kui pakk kohale jõuab, saadetakse Sulle SMSiga kood.

DPD pakiautomaatide asukohti saad vaadata siit.

SmartPOST Finland pakiautomaati

Telli kaup endale Soome või saada see enda Soomes elavale sõbrale. SmartPOST Finland pakiautomaadid toimivad sama lihtsalt nagu Eestisisesed automaadid. Vali Photopointi veebipoes ostukorvis sobiv SmartPOST Finland automaat. Kui pakk kohale jõuab, saadetakse saajale SMS koos unikaalse koodiga. Mine kohale, sisesta kood automaati ja võta pakk.

SmartPOST Finland automaatide asukohti saad vaadata siit.

Matkahuolto väljastuspunkti Soomes

Telli kaup Soome või saada see enda Soomes elavale sõbrale. Vali Photopointi veebipoes ostukorvis sobiv Matkahuolto väljastuspunkt ning kui pakk kohale jõuab, saadetakse Sulle SMS või e-mail teavitusega. Mine kohale, näita isikut tõendavat dokumenti ja võta pakk.

Matkahuolto teeninduspunkte saad vaadata siit.

Kulleriga koju või kontorisse

Kulleriga saad kauba tellida koju, kontorisse või mujale, kus kauba kätte toimetamise ajal viibid. Kaup toimetatakse aadressile tööpäevadel kella 08:00-17:00.

Enne kauba kohale jõudmist helistab kuller kontaktile. Kaupa "koju" tellides hoolitse, et telefon oleks käepärast ning volitatud isik kauba kohale jõudmise ajal sihtkohas seda vastu võtmas. Eriti just suuremate esemete tellimisel palume arvestada, et kuller toimetab kauba vaid välisukseni. 

Toode on saadaval Photopointi veebipoes 7-10 tööpäevase tarneajaga. Esinduskauplustes kohapeal seda toodet müügil ei ole.

Inbank järelmaksu kampaania annab uue aastani hingetõmbeaega!

Kui Sul oktoobris peaks ihaldatud kaupade ostuks rahalisi vahendeid puudu jääma, siis kasutada meie pikaajalise partneri Inbanki järelmaksu kampaania abi – saad soovitud kauba kohe kätte, aga maksma hakkad alles uuel aastal!

3-kuuline maksepuhkus tähendab, et ka lepingutasu ja intresse oodatakse Sinult alles koos esimese maksega 2026. aasta veebruaris ja nii saadki kõik tooted praegu kätte eurosid välja käimata.
 

Inbank järelmaksu kampaania annab uue aastani hingetõmbeaega!

Avasta veel

Tootevõrdlus

Sulge