External SSD - ADATA SC740 500GB USB Type-C 3.2 Gen 2 Read 1050 MB/s Black, Blue

88,99 €

Järelmaksuga ostes alates 2,66 € kuus

Ava järelmaksukalkulaator

Photopointi järelmaksu kalkulaator

Järelmaksuga ostmiseks lisa tooted ostukorvi ja vali seal makseviisiks järelmaks

Põhiinfo

The ADATA SC740 is a 500 GB USB Type-C solid state drive with read speeds of 1050 MB/s and write speeds of 1000 MB/s. It supports multiple operating systems, including Windows 10, Windows 11, Android, Linux, and Mac OS, and features impact, drop, and shock resistance.

Vabandage, tooteandmed on tõlkimisel. Kui vajate toote võõrkeelse teksti mõistmisel abi, andke sellest palun teada e-posti teel info@photopoint.ee. Saadame teile kiirelt soovitud tõlke.


ADATA SC740 500 GB USB Type-C 3.2 Gen 2 Must, Sinine

ADATA SC740 on 500 GB USB Type-C liidesega pooljuhtketas, mille lugemiskiirus on kuni 1050 MB/s ja kirjutamiskiirus kuni 1000 MB/s. Seade ühildub mitmete operatsioonisüsteemidega, sealhulgas Windows 10, Windows 11, Android, Linux ja Mac OS, ning on varustatud põrutus-, kukkumis- ja vibratsioonikindlusega.


  • Kiire andmeedastus USB 3.2 Gen 2 kaudu, kiirus kuni 10 Gbit/s.
  • Tugev disain, mis tagab põrutus-, kukkumis- ja vibratsioonikindluse ning suurema vastupidavuse.
  • Ühildub mitmete operatsioonisüsteemidega, sealhulgas Windows, macOS, Android ja Linux.
  • Kompaktne ja kerge – kaal vaid 40 g, sobib ideaalselt kaasaskantavaks andmesalvestuseks.

Omadused
Toetatud mobiilsed operatsioonisüsteemid Android 14.0, Android 13.0
Toote värvus Must
Toetatud Linuxi operatsioonisüsteemid Linux Kernel 6.2, Linux Kernel 6.5
Toetatud Maci operatsioonisüsteemid Mac OS X 13.0 Ventura, Mac OS X 14.0 Sonoma
Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid Windows 10, Windows 11
Kaitseomadused Põrutuskindel, kukkumiskindel, vibratsioonikindel
Toide
Tööpinge 5 V
Töötingimused
Töötemperatuur 5 - 40 °C
Kaal ja mõõtmed
Kõrgus 22,3 mm
Sügavus 121,8 mm
Laius 40,5 mm
Kaal 40 g
Pordid ja liidesed
Andmeedastuskiirus 10 Gbit/s
USB-liides USB Type-C
USB versioon 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2)
Pooljuhtketas
Kirjutamiskiirus 1000 MB/s
Lugemiskiirus 1050 MB/s
SSD maht 500 GB
NVMe Ei

Width 40.5 mm
Height 22.3 mm
Length 121.8 mm
Product Weight 40 g
Country TW

Mõõtmed ja kaalud

Brutokaal
0.06 kg
Pakendi laius
10 cm
Pakendi kõrgus
5 cm
Pakendi pikkus
15 cm

Toote koodid

EAN
4711085949851
Tootja kood
SC740-500G-CBU

Kuidas kaup minuni jõuab?

Alates 99 € tellimuste transport on Eesti-siseselt tasuta. Toote täpsemat tarneaega vaata vahelehelt "Saadavus".  

Selle toote puhul saad valida ühe järgmistest tarneviisidest:

Photopointi kauplusesse

Väiksemate toodete puhul on mugav minna kaubale järele Photopointi esinduskauplusesse. Nii on kauba kättesaamine Sinu jaoks täiesti tasuta, sest kauplusesse tellides ei lisandu postikulu ka siis, kui tellimus jääb alla 99 €. Kauba kauplusesse jõudmisest antakse Sulle teada e-kirja teel.

Photopointi kauplused asuvad Tallinnas ja Tartus. Täpsemalt saad poodide asukohti ja kontaktandmeid vaadata siit.

Omniva pakiautomaati

Vali kättesaamise kohaks endale sobivaim Omniva pakiautomaat. Kui pakk automaati jõuab, saadetakse Sulle SMS koos unikaalse koodiga. Mine kohale, sisesta kood automaati ja võta pakk. Nii lihtne ongi. Omniva pakiautomaadid asuvad hoonetest väljas – nii saad pakile järele minna olenemata kellaajast ja kuupäevast. 

Lähima pakiautomaadi saad Photopointi veebipoes valida ostukorvis, tarneviisi juures olevast nimekirjast. Omniva kõikide pakiautomaatide asukohti saad vaadata siit.

SmartPOST pakiautomaati

Ehk on Sinule sobivaimas kohas hoopis SmartPOST pakiautomaat? Kui nii, siis vali Photopointi veebipoes ostukorvis tarneviisiks see sobivaim. Kui pakk automaati jõuab, saadetakse Sulle SMS koos unikaalse koodiga. Mine kohale, sisesta kood automaati ja võta pakk. Kiire ja lihtne.

Kõikide SmartPOST pakiautomaatide asukohti saad vaadata siit.

DPD pakiautomaati

Vaata kindlasti üle ka DPD pakiautomaatide asukohad. Neid on tänaseks juba üle Eesti. Vali Photopointi veebipoes ostukorvis sobiv DPD pakiautomaat ning kui pakk kohale jõuab, saadetakse Sulle SMSiga kood.

DPD pakiautomaatide asukohti saad vaadata siit.

SmartPOST Finland pakiautomaati

Telli kaup endale Soome või saada see enda Soomes elavale sõbrale. SmartPOST Finland pakiautomaadid toimivad sama lihtsalt nagu Eestisisesed automaadid. Vali Photopointi veebipoes ostukorvis sobiv SmartPOST Finland automaat. Kui pakk kohale jõuab, saadetakse saajale SMS koos unikaalse koodiga. Mine kohale, sisesta kood automaati ja võta pakk.

SmartPOST Finland automaatide asukohti saad vaadata siit.

Matkahuolto väljastuspunkti Soomes

Telli kaup Soome või saada see enda Soomes elavale sõbrale. Vali Photopointi veebipoes ostukorvis sobiv Matkahuolto väljastuspunkt ning kui pakk kohale jõuab, saadetakse Sulle SMS või e-mail teavitusega. Mine kohale, näita isikut tõendavat dokumenti ja võta pakk.

Matkahuolto teeninduspunkte saad vaadata siit.

Kulleriga koju või kontorisse

Kulleriga saad kauba tellida koju, kontorisse või mujale, kus kauba kätte toimetamise ajal viibid. Kaup toimetatakse aadressile tööpäevadel kella 08:00-17:00.

Enne kauba kohale jõudmist helistab kuller kontaktile. Kaupa "koju" tellides hoolitse, et telefon oleks käepärast ning volitatud isik kauba kohale jõudmise ajal sihtkohas seda vastu võtmas. Eriti just suuremate esemete tellimisel palume arvestada, et kuller toimetab kauba vaid välisukseni. 

Toode on saadaval Photopointi veebipoes 7-10 tööpäevase tarneajaga. Esinduskauplustes kohapeal seda toodet müügil ei ole.

Avasta veel

Tootevõrdlus

Sulge