DFM41E6qISN dishwasher

Põhiinfo

Toode on arhiivis, kuvatakse vaid informatiivsel eesmärgil.


Energy label Pobierz
Type Freestanding
Control panel discovered
No. of modes 6
Capacity 10 sets
Water consumption 9 L
Dishwasher functions salt indicator
Dishwasher functions Child protection
Dishwasher functions rinse aid indicator
Dishwasher functions delayed
Dishwasher functions half load
Dishwasher functions Sygnał dźwiękowy
Dishwasher functions Extra Dry
Third basket no
Noise 49
Energy class E
Color Silver
Color inox
Height 84.5
Width 44.8
Depth 60
Weight 37
Designation
Dishwasher functions AntiBacteria Filter
Dishwasher functions AntiFlood
Dishwasher functions ShineDose
Dishwasher functions SteamPower
Dishwasher functions WashRestart
Wash programs Full 60'

Mõõtmed ja kaalud

Brutokaal
41.9 kg
Pakendi laius
47.5 cm
Pakendi kõrgus
87 cm
Pakendi pikkus
65 cm

Toote koodid

EAN
5906006912567
Tootja kood
HWAMIW451E6QISN

Kuidas kaup minuni jõuab?

Alates 99 € tellimuste transport on Eesti-siseselt tasuta. Toote täpsemat tarneaega vaata vahelehelt "Saadavus".  

Selle toote puhul saad valida ühe järgmistest tarneviisidest:

Photopointi kauplusesse

Väiksemate toodete puhul on mugav minna kaubale järele Photopointi esinduskauplusesse. Nii on kauba kättesaamine Sinu jaoks täiesti tasuta, sest kauplusesse tellides ei lisandu postikulu ka siis, kui tellimus jääb alla 99 €. Kauba kauplusesse jõudmisest antakse Sulle teada e-kirja teel.

Photopointi kauplused asuvad Tallinnas ja Tartus. Täpsemalt saad poodide asukohti ja kontaktandmeid vaadata siit.

Kulleriga koju või kontorisse

Kulleriga saad kauba tellida koju, kontorisse või mujale, kus kauba kätte toimetamise ajal viibid. Kaup toimetatakse aadressile tööpäevadel kella 08:00-17:00.

Enne kauba kohale jõudmist helistab kuller kontaktile. Kaupa "koju" tellides hoolitse, et telefon oleks käepärast ning volitatud isik kauba kohale jõudmise ajal sihtkohas seda vastu võtmas. Eriti just suuremate esemete tellimisel palume arvestada, et kuller toimetab kauba vaid välisukseni. 

Toode on hetkel otsas. Lisainfot saadavuse ja ettetellimise kohta saad küsida, võttes meiega ühendust siin.

Inbank järelmaksu kampaania annab uue aastani hingetõmbeaega!

Kui Sul oktoobris peaks ihaldatud kaupade ostuks rahalisi vahendeid puudu jääma, siis kasutada meie pikaajalise partneri Inbanki järelmaksu kampaania abi – saad soovitud kauba kohe kätte, aga maksma hakkad alles uuel aastal!

3-kuuline maksepuhkus tähendab, et ka lepingutasu ja intresse oodatakse Sinult alles koos esimese maksega 2026. aasta veebruaris ja nii saadki kõik tooted praegu kätte eurosid välja käimata.
 

Inbank järelmaksu kampaania annab uue aastani hingetõmbeaega!

Avasta veel

Tootevõrdlus

Sulge