DELL MS5120W mouse Ambidextrous RF Wireless + Bluetooth Optical 1600 DPI

35,99 €

Põhiinfo

Vabandage, tooteandmed on tõlkimisel. Kui vajate toote võõrkeelse teksti mõistmisel abi, andke sellest palun teada e-posti teel info@photopoint.ee. Saadame teile kiirelt soovitud tõlke.



Wireless range 10 m
Power source Batteries
Frequency band 2.4 GHz
Number of batteries supported 1
Movement resolution 1600 DPI
Mobile operating systems supported Android
Package height 133 mm
Package weight 184 g
Surface coloration Monochromatic
Product colour Black
Battery capacity 2800 mAh
Height 38.3 mm
Package width 86 mm
Purpose Office
Mac operating systems supported Yes
Weight 102 g
Scroll type Wheel
Buttons quantity 7
Storage temperature (T-T) -40 - 65 °C
Depth 61.5 mm
Width 104.5 mm
Quantity 1
Device interface RF Wireless + Bluetooth
Form factor Ambidextrous
Movement detection technology Optical
Battery type AA
Bluetooth version 5.0
Operating temperature (T-T) -10 - 50 °C
Buttons type Pressed buttons
Linux operating systems supported Yes
Number of scroll wheels 1
Service life of battery 36 month(s)
Other operating systems supported ChromeOS, DOS
Programmable mouse buttons Yes
Receiver included Yes
Number of programmable buttons 2
Receiver type Nano receiver
Wireless receiver interface USB Type-A
Warranty 36 (F)

Hiir

Hiire tüüp
Juhtmevaba hiir
Liides
Bluetooth
RF

Juhtmevaba

Juhtmevaba tehnoloogia
Bluetooth 5.0
2,4 GHz
Bluetooth
Toide
AA leelispatarei või NiMH aku
Aku mahutavus
2800 mAh

Üldine

Kõrgus (mm)
38,3
Laius (mm)
104,5
Pikkus (mm)
61,5
Kaal (g)
102

Mõõtmed ja kaalud

Pakendi laius
135 cm
Pakendi kõrgus
46 cm
Pakendi pikkus
86 cm

Toote koodid

EAN
5397184289143
Tootja kood
570-ABHO

Kuidas kaup minuni jõuab?

Alates 99 € tellimuste transport on Eesti-siseselt tasuta. Toote täpsemat tarneaega vaata vahelehelt "Saadavus".  

Selle toote puhul saad valida ühe järgmistest tarneviisidest:

Photopointi kauplusesse

Väiksemate toodete puhul on mugav minna kaubale järele Photopointi esinduskauplusesse. Nii on kauba kättesaamine Sinu jaoks täiesti tasuta, sest kauplusesse tellides ei lisandu postikulu ka siis, kui tellimus jääb alla 99 €. Kauba kauplusesse jõudmisest antakse Sulle teada e-kirja teel.

Photopointi kauplused asuvad Tallinnas ja Tartus. Täpsemalt saad poodide asukohti ja kontaktandmeid vaadata siit.

Omniva pakiautomaati

Vali kättesaamise kohaks endale sobivaim Omniva pakiautomaat. Kui pakk automaati jõuab, saadetakse Sulle SMS koos unikaalse koodiga. Mine kohale, sisesta kood automaati ja võta pakk. Nii lihtne ongi. Omniva pakiautomaadid asuvad hoonetest väljas – nii saad pakile järele minna olenemata kellaajast ja kuupäevast. 

Lähima pakiautomaadi saad Photopointi veebipoes valida ostukorvis, tarneviisi juures olevast nimekirjast. Omniva kõikide pakiautomaatide asukohti saad vaadata siit.

SmartPOST pakiautomaati

Ehk on Sinule sobivaimas kohas hoopis SmartPOST pakiautomaat? Kui nii, siis vali Photopointi veebipoes ostukorvis tarneviisiks see sobivaim. Kui pakk automaati jõuab, saadetakse Sulle SMS koos unikaalse koodiga. Mine kohale, sisesta kood automaati ja võta pakk. Kiire ja lihtne.

Kõikide SmartPOST pakiautomaatide asukohti saad vaadata siit.

DPD pakiautomaati

Vaata kindlasti üle ka DPD pakiautomaatide asukohad. Neid on tänaseks juba üle Eesti. Vali Photopointi veebipoes ostukorvis sobiv DPD pakiautomaat ning kui pakk kohale jõuab, saadetakse Sulle SMSiga kood.

DPD pakiautomaatide asukohti saad vaadata siit.

SmartPOST Finland pakiautomaati

Telli kaup endale Soome või saada see enda Soomes elavale sõbrale. SmartPOST Finland pakiautomaadid toimivad sama lihtsalt nagu Eestisisesed automaadid. Vali Photopointi veebipoes ostukorvis sobiv SmartPOST Finland automaat. Kui pakk kohale jõuab, saadetakse saajale SMS koos unikaalse koodiga. Mine kohale, sisesta kood automaati ja võta pakk.

SmartPOST Finland automaatide asukohti saad vaadata siit.

Matkahuolto väljastuspunkti Soomes

Telli kaup Soome või saada see enda Soomes elavale sõbrale. Vali Photopointi veebipoes ostukorvis sobiv Matkahuolto väljastuspunkt ning kui pakk kohale jõuab, saadetakse Sulle SMS või e-mail teavitusega. Mine kohale, näita isikut tõendavat dokumenti ja võta pakk.

Matkahuolto teeninduspunkte saad vaadata siit.

Kulleriga koju või kontorisse

Kulleriga saad kauba tellida koju, kontorisse või mujale, kus kauba kätte toimetamise ajal viibid. Kaup toimetatakse aadressile tööpäevadel kella 08:00-17:00.

Enne kauba kohale jõudmist helistab kuller kontaktile. Kaupa "koju" tellides hoolitse, et telefon oleks käepärast ning volitatud isik kauba kohale jõudmise ajal sihtkohas seda vastu võtmas. Eriti just suuremate esemete tellimisel palume arvestada, et kuller toimetab kauba vaid välisukseni. 

Toode on saadaval Photopointi veebipoes 7-10 tööpäevase tarneajaga. Esinduskauplustes kohapeal seda toodet müügil ei ole.

Avasta veel

Tootevõrdlus

Sulge