LEGO City 60445 – F1-rekka ja F1-autod RB20 ja AMR24

Ostukorvis rakendub
8% (lisa)allahindlust
(min. 12€ ostul)
100,99 €

Järelmaksuga ostes alates 3,02 € kuus

Ava järelmaksukalkulaator

Photopointi järelmaksu kalkulaator

Järelmaksuga ostmiseks lisa tooted ostukorvi ja vali seal makseviisiks järelmaks

Põhiinfo

Selle tootekirjelduse loomisel on abiks olnud tehisintellekt.

**LEGO City F1-rekka ja F1-autod RB20 ja AMR24 (tootekood: 60445, EAN: 5702017812519)**

Avasta tõeline võidusõidumaailm LEGO City F1-rekka ja F1-autode komplektiga! See detailirohke ehituskomplekt pakub põnevat võimalust sukelduda vormel-1 võidusõidu telgitagustesse, kus saad ehitada ja mängida nii võidusõiduautode kui ka nende transpordiks mõeldud rekaga. Komplektis on kaks ikoonilist F1-autot – Red Bull Racing RB20 ja Aston Martin AMR24 – mis on inspireeritud päriselu tippmeeskondade masinatest. Lisaks kuulub komplekti suur F1-rekka, mis mahutab autod mugavalt peale ja võimaldab neid transportida ühest võistluspaigast teise.

See LEGO City sari on loodud pakkuma realistlikku ja kaasahaaravat mängukogemust, mis arendab laste loovust, peenmotoorikat ja rollimänguoskusi. Komplektis on mitmeid autentseid detaile, nagu avanevad uksed, eemaldatav haagis ja tööriistad, mis võimaldavad läbi mängida erinevaid võidusõidustseene – alates boksipeatusest kuni finišijooneni. Kaasas on ka minifiguurid, kes kehastavad võidusõitjaid ja mehaanikuid, et mäng oleks veelgi elavam.

LEGO City F1-rekka ja F1-autod RB20 ja AMR24 komplekt sobib suurepäraselt nii noortele autospordifännidele kui ka LEGO kollektsionääridele. See on ideaalne kingitus lastele alates 7. eluaastast, pakkudes tundideks loomingulist ehitamis- ja mängurõõmu. Kõik LEGO klotsid vastavad kõrgeimatele kvaliteedi- ja ohutusstandarditele, tagades vastupidavuse ja turvalisuse.

Lase fantaasial lennata ja loo omaenda võidusõiduseiklused LEGO City maailmas!

**Tehnilised andmed**
  • Tootenimi: LEGO City F1-rekka ja F1-autod RB20 ja AMR24
  • Tootekood: 60445
  • EAN kood: 5702017812519
  • Komplekti kuulub:
    • 1 F1-rekka (veok koos haagisega)
    • 2 F1-võidusõiduautot (RB20 ja AMR24)
    • Minifiguurid (võidusõitjad, mehaanikud)
    • Mitmed lisatarvikud (tööriistad, liiklusmärgid jms)
  • Osade arv: ca 900 (täpne arv võib varieeruda)
  • Soovituslik vanus: 7+
  • Mõõdud:
    • Rekka: ca 10 cm kõrge, 40 cm pikk, 7 cm lai
    • F1-autod: ca 4 cm kõrged, 18 cm pikad, 7 cm laiad
  • Materjal: Kvaliteetne ABS-plastik
  • LEGO City sari
  • Pakendi mõõdud: ca 48 x 28 x 7 cm
  • Kaal: ca 1,2 kg
  • Ohutus: Vastab kõigile rahvusvahelistele ohutusstandarditele

Mõõtmed ja kaalud

Brutokaal
1.68 kg
Pakendi laius
0.54 cm
Pakendi kõrgus
0.08 cm
Pakendi pikkus
0.28 cm

Toote koodid

EAN
5702017812519
2220009657236
Tootja kood
60445

Kuidas kaup minuni jõuab?

Alates 99 € tellimuste transport on Eesti-siseselt tasuta. Toote täpsemat tarneaega vaata vahelehelt "Saadavus".  

Selle toote puhul saad valida ühe järgmistest tarneviisidest:

Photopointi kauplusesse

Väiksemate toodete puhul on mugav minna kaubale järele Photopointi esinduskauplusesse. Nii on kauba kättesaamine Sinu jaoks täiesti tasuta, sest kauplusesse tellides ei lisandu postikulu ka siis, kui tellimus jääb alla 99 €. Kauba kauplusesse jõudmisest antakse Sulle teada e-kirja teel.

Photopointi kauplused asuvad Tallinnas ja Tartus. Täpsemalt saad poodide asukohti ja kontaktandmeid vaadata siit.

Omniva pakiautomaati

Vali kättesaamise kohaks endale sobivaim Omniva pakiautomaat. Kui pakk automaati jõuab, saadetakse Sulle SMS koos unikaalse koodiga. Mine kohale, sisesta kood automaati ja võta pakk. Nii lihtne ongi. Omniva pakiautomaadid asuvad hoonetest väljas – nii saad pakile järele minna olenemata kellaajast ja kuupäevast. 

Lähima pakiautomaadi saad Photopointi veebipoes valida ostukorvis, tarneviisi juures olevast nimekirjast. Omniva kõikide pakiautomaatide asukohti saad vaadata siit.

SmartPOST pakiautomaati

Ehk on Sinule sobivaimas kohas hoopis SmartPOST pakiautomaat? Kui nii, siis vali Photopointi veebipoes ostukorvis tarneviisiks see sobivaim. Kui pakk automaati jõuab, saadetakse Sulle SMS koos unikaalse koodiga. Mine kohale, sisesta kood automaati ja võta pakk. Kiire ja lihtne.

Kõikide SmartPOST pakiautomaatide asukohti saad vaadata siit.

DPD pakiautomaati

Vaata kindlasti üle ka DPD pakiautomaatide asukohad. Neid on tänaseks juba üle Eesti. Vali Photopointi veebipoes ostukorvis sobiv DPD pakiautomaat ning kui pakk kohale jõuab, saadetakse Sulle SMSiga kood.

DPD pakiautomaatide asukohti saad vaadata siit.

SmartPOST Finland pakiautomaati

Telli kaup endale Soome või saada see enda Soomes elavale sõbrale. SmartPOST Finland pakiautomaadid toimivad sama lihtsalt nagu Eestisisesed automaadid. Vali Photopointi veebipoes ostukorvis sobiv SmartPOST Finland automaat. Kui pakk kohale jõuab, saadetakse saajale SMS koos unikaalse koodiga. Mine kohale, sisesta kood automaati ja võta pakk.

SmartPOST Finland automaatide asukohti saad vaadata siit.

Matkahuolto väljastuspunkti Soomes

Telli kaup Soome või saada see enda Soomes elavale sõbrale. Vali Photopointi veebipoes ostukorvis sobiv Matkahuolto väljastuspunkt ning kui pakk kohale jõuab, saadetakse Sulle SMS või e-mail teavitusega. Mine kohale, näita isikut tõendavat dokumenti ja võta pakk.

Matkahuolto teeninduspunkte saad vaadata siit.

Kulleriga koju või kontorisse

Kulleriga saad kauba tellida koju, kontorisse või mujale, kus kauba kätte toimetamise ajal viibid. Kaup toimetatakse aadressile tööpäevadel kella 08:00-17:00.

Enne kauba kohale jõudmist helistab kuller kontaktile. Kaupa "koju" tellides hoolitse, et telefon oleks käepärast ning volitatud isik kauba kohale jõudmise ajal sihtkohas seda vastu võtmas. Eriti just suuremate esemete tellimisel palume arvestada, et kuller toimetab kauba vaid välisukseni. 

Toode on saadaval Photopointi veebipoes 4-7 tööpäevase tarneajaga. Esinduskauplustes kohapeal seda toodet müügil ei ole.

Avasta veel

Tootevõrdlus

Sulge