Creator 31159 metsloomad: üllatav ämblik

11,99 €

Põhiinfo

7-aastased ja vanemad poisid ja tüdrukud avastavad põnevaid olendeid selle komplektiga Metsloomad: Üllatav Ämblik (31159). Värvikal ämblikumänguasjal on 8 liigutatavat jalga ja suured hambad ning lapsed saavad selle seljast välja tõmmata neoonkollase võrgu, et riputada see LEGO klotsi külge, mängida fantaasiamänge või seda uhkusega eksponeerida.

Lahedate loomade fännid saavad samadest klotsidest ehitada 3 erinevat mudelit: liigutatavate jalgadega LEGO ämblikumänguasja koos pikendatava nööriga, liigutatava skorpioni figuuri või majesteetliku liigutatava madu mänguasja. Kõik 3 loomafiguuri selles muundatavas mängukomplektis on loomingulised ja lõbusad kingitused lastele.

LEGO Creator 3in1 komplektid sütitavad laste kujutlusvõimet, pakkudes igas karbis 3 erinevat mudelit, mida ehitada. Lapsed tunnevad rõõmu ehitamisest, ümber ehitamisest ja taas ehitamisest. 3in1 komplektid pakuvad erinevaid mudeleid, mis vastavad laste suurimatele huvidele, sealhulgas ülikiired sõidukid, hämmastavad loomad ja detailirohked majad. Palun pange tähele, et kõiki mudeleid ei saa samaaegselt ehitada.

  •     3 metslooma ühes karbis – LEGO Creator Metsloomad: Üllatav Ämblik võimaldab 7-aastastel ja vanematel lastel ehitada ja ümber ehitada 3 erinevat loomafiguuri samadest klotsidest
  •     Lõputud mänguvõimalused – Lapsed saavad mängida erinevaid lugusid 3 erineva loomamudeliga (mudeleid ei saa samaaegselt ehitada): ämblikumänguasi, skorpioni figuur või madu mänguasi
  •     Liigutatavad loomakujud – Kõigil 3 värvikal mudelil on liigutatavad osad, sealhulgas jalad ja kehad, et lapsed saaksid neid erinevatesse asenditesse panna ja fantaasiamänge mängida
  •     Ämblikukomplekt mängimiseks ja eksponeerimiseks – Loomakujusid saab pärast mänguaega eksponeerida ning lapsed saavad ämblikumänguasja seljast välja tõmmata neoonkollase võrgu, et riputada see LEGO klotsi külge
  •     Ämblikukingitus lastele – 3in1 mänguasi pakub väikestele ehitajatele kaasahaaravat ehitamis- ja mängukogemust ning sobib hästi kingituseks
  •     Veel 3in1 lõbu – Laienda laste seiklusi teiste LEGO Creator 3in1 sarja komplektidega (müüakse eraldi)
  •     LEGO Creator mänguasjad – Iga 3in1 komplekt võimaldab lastel ehitada 3 erinevat mudelit, mis on inspireeritud nende suurimatest huvidest, sealhulgas loomadest, sõidukitest ja majadest
  •     Mõõdud – See 153-osaline LEGO ümber ehitatav mängukomplekt sisaldab ämblikufiguuri, mille kõrgus on üle 5 cm, pikkus 11 cm ja laius 15 cm

Series Creator
Minimum age 7
Gender Girls
Gender Boys
Stuff Plastic
No. of elements 153
Set size Small
Designation
Part number 31159              
Security Warning! Choking hazard. Product contains small parts. Not suitable for children under 3 years of age.

Mõõtmed ja kaalud

Brutokaal
0.15 kg
Pakendi laius
14 cm
Pakendi kõrgus
15.5 cm
Pakendi pikkus
4 cm

Toote koodid

EAN
5702017822242
Tootja kood
WPLGPS0UG031159

Kuidas kaup minuni jõuab?

Alates 99 € tellimuste transport on Eesti-siseselt tasuta. Toote täpsemat tarneaega vaata vahelehelt "Saadavus".  

Selle toote puhul saad valida ühe järgmistest tarneviisidest:

Photopointi kauplusesse

Väiksemate toodete puhul on mugav minna kaubale järele Photopointi esinduskauplusesse. Nii on kauba kättesaamine Sinu jaoks täiesti tasuta, sest kauplusesse tellides ei lisandu postikulu ka siis, kui tellimus jääb alla 99 €. Kauba kauplusesse jõudmisest antakse Sulle teada e-kirja teel.

Photopointi kauplused asuvad Tallinnas ja Tartus. Täpsemalt saad poodide asukohti ja kontaktandmeid vaadata siit.

Omniva pakiautomaati

Vali kättesaamise kohaks endale sobivaim Omniva pakiautomaat. Kui pakk automaati jõuab, saadetakse Sulle SMS koos unikaalse koodiga. Mine kohale, sisesta kood automaati ja võta pakk. Nii lihtne ongi. Omniva pakiautomaadid asuvad hoonetest väljas – nii saad pakile järele minna olenemata kellaajast ja kuupäevast. 

Lähima pakiautomaadi saad Photopointi veebipoes valida ostukorvis, tarneviisi juures olevast nimekirjast. Omniva kõikide pakiautomaatide asukohti saad vaadata siit.

SmartPOST pakiautomaati

Ehk on Sinule sobivaimas kohas hoopis SmartPOST pakiautomaat? Kui nii, siis vali Photopointi veebipoes ostukorvis tarneviisiks see sobivaim. Kui pakk automaati jõuab, saadetakse Sulle SMS koos unikaalse koodiga. Mine kohale, sisesta kood automaati ja võta pakk. Kiire ja lihtne.

Kõikide SmartPOST pakiautomaatide asukohti saad vaadata siit.

DPD pakiautomaati

Vaata kindlasti üle ka DPD pakiautomaatide asukohad. Neid on tänaseks juba üle Eesti. Vali Photopointi veebipoes ostukorvis sobiv DPD pakiautomaat ning kui pakk kohale jõuab, saadetakse Sulle SMSiga kood.

DPD pakiautomaatide asukohti saad vaadata siit.

SmartPOST Finland pakiautomaati

Telli kaup endale Soome või saada see enda Soomes elavale sõbrale. SmartPOST Finland pakiautomaadid toimivad sama lihtsalt nagu Eestisisesed automaadid. Vali Photopointi veebipoes ostukorvis sobiv SmartPOST Finland automaat. Kui pakk kohale jõuab, saadetakse saajale SMS koos unikaalse koodiga. Mine kohale, sisesta kood automaati ja võta pakk.

SmartPOST Finland automaatide asukohti saad vaadata siit.

Matkahuolto väljastuspunkti Soomes

Telli kaup Soome või saada see enda Soomes elavale sõbrale. Vali Photopointi veebipoes ostukorvis sobiv Matkahuolto väljastuspunkt ning kui pakk kohale jõuab, saadetakse Sulle SMS või e-mail teavitusega. Mine kohale, näita isikut tõendavat dokumenti ja võta pakk.

Matkahuolto teeninduspunkte saad vaadata siit.

Kulleriga koju või kontorisse

Kulleriga saad kauba tellida koju, kontorisse või mujale, kus kauba kätte toimetamise ajal viibid. Kaup toimetatakse aadressile tööpäevadel kella 08:00-17:00.

Enne kauba kohale jõudmist helistab kuller kontaktile. Kaupa "koju" tellides hoolitse, et telefon oleks käepärast ning volitatud isik kauba kohale jõudmise ajal sihtkohas seda vastu võtmas. Eriti just suuremate esemete tellimisel palume arvestada, et kuller toimetab kauba vaid välisukseni. 

Toode on saadaval Photopointi veebipoes 7-10 tööpäevase tarneajaga. Esinduskauplustes kohapeal seda toodet müügil ei ole.

Avasta veel

Tootevõrdlus

Sulge