- Klienditugi E-P 9-21:00 Infotelefon 800 3686 9-21:00 Infotelefon: 800 3686 Kauplused
-
Minu konto
-
Minu Photopoint
-
Oled uus klient?
Loo konto
-
Toode on lisatud ostukorvi
Sinu ostukorvis on 0 toodet. Sinu ostukorvis on 1 toode.
Kuumakse al. 5 €
Soovi korral taotle järelmaksu ostukorvis
Lisades tellimusse veel 99 € eest tooteid saad tasuta transpordi pakiautomaati või kulleriga koju.
-
Kaamerad
- Peegelkaamerad
- Hübriidkaamerad
- Kompaktkaamerad
- Seikluskaamerad
- Videokaamerad
- 360 kraadi kaamerad
- Autokaamerad
- Rajakaamerad
- Turvakaamerad
- Veebikaamerad
- Kiirpildikaamerad
- Filmiga fotokaamerad
- Ühekordsed kaamerad
- Kõik kategooriast kaamerad
Fotokaamerad
Videokaamerad
Analoogkaamerad
- Canon peegelkaamerad
- Nikon peegelkaamerad
- Pentax peegelkaamerad
- Fujifilm Instax kiirpildikaamerad
- Polaroid kiirpildikaamerad
- Canon kiirpildikaamerad
- Kodak kiirpildikaamerad
- DJI kaameradroonid
Top peegelkaamerad
Top kiirpildikaamerad
Top kaameradroonid
- Sony hübriidkaamerad
- Fujifilm hübriidkaamerad
- Panasonic hübriidkaamerad
- OM System hübriidkaamerad
- Canon hübriidkaamerad
- Nikon hübriidkaamerad
- Sony täiskaader hübriidkaamerad
- Panasonic täiskaader hübriidkaamerad
- Nikon täiskaader hübriidkaamerad
- Canon täiskaader hübriidkaamerad
Top hübriidkaamerad
Top täiskaader hübriidkaamerad
- 0 - 25 €
- 25 - 100 €
- 100 - 250 €
- 250 - 500 €
- 500 - 1000 €
- 1000 - ... €
- Canon
- Nikon
- Pentax
- Sony
- Fujifilm
- OM System
- Panasonic
- GoPro
- Polaroid
- Ricoh
Hinnaklass
Bränd
-
Fotokaubad
- Objektiivid
- Filtrid
- Telekonverterid
- Vaherõngad
- Päikesevarjukid
- Objektiivi adapterid
- Objektiivi vutlarid
- Videovalgustid
- Välgud
- Välgupäästikud
- Statiivid
- Statiivipead
- Üksjalad
- Kaamera stabilisaatorid
- Kõik kategooriast fotokaubad
Objektiivid ja tarvikud
Välgud ja videovalgustid
Statiivid
- Kaamera mikrofonid
- Videomonitorid
- Kaugjuhtimine
- Patareitallad
- Seikluskaamerate tarvikud
- Mälukaardid
- USB mälupulgad
- Välised kõvakettad
- Toorikud
- Filmid
- Mälukaardilugejad
- Kaamerakotid
- Kaamerarihmad
- Vihmakaitsed
Kaamera lisatarvikud
Salvestusmeedia
Fotokotid ja tarvikud
- Pildiraamid
- Albumid
- Paspartuud
- Fotokarbid
- Fotonurgad ja liimid
- Ekraani kaitse
- Sensori puhastus
- Puhastuskomplektid
- Puhastuslapid
- Puhastuspliiatsid
- Puhastusvedelikud
- Kemikaalid
- Fotopaber
- Laboritarvikud
Arhiveerimistarvikud
Puhastus ja kaitse
Labor
-
Arvuti & IT
-
Elektroonika
- Autoraadiod
- Auto helisüsteem
- GPS seadmed
- Telefoni autohoidikud
- Autolaadijad
- Autokaubad
- Televiisorid
- Kodukino komplektid
- DVD ja Blu-ray mängijad
- Ressiiverid ja võimendid
- Projektorid
- Meediapleierid
- Mängukonsoolid
- Digitaalsed pildiraamid
- Droonid
- Kaugjuhitavad mänguasjad
- Kõik kategooriast elektroonika
Autosse
Elutuppa
Õue
-
Kodu & aed
-
Ilu & tervis
- Naiste parfüümid, lõhnad ja lõhnaõlid
- Tualettveed naistele
- Kölni veed naistele
- Lõhnakomplektid naistele
- Meeste lõhnad, parfüümid ja lõhnaõlid
- Tualettveed meestele
- Kölni veed meestele
- Lõhnakomplektid meestele
- Unisex parfüümid
- Unisex Kölni veed
- Päevituskreemid
- Päikesekaitsekreemid
- Päevitusjärgsed kreemid
- Kõik kategooriast ilu & tervis
Naiste lõhnad
Meeste lõhnad
Unisex-lõhnad
Päevitus
- Dušigeelid
- Deodorandid
- Seebid
- Desinfitseerimisvahendid
- Ihupiimad
- Kehakreemid
- Kätekreemid
- Epilaatorid
- Karvaeemaldus
- Massaaživahendid
- Näokreemid
- Näoseerumid
- Näomaskid
- Silmaümbruse kreemid
- Näokoorijad
- Näopuhastajad
Hügieen
Keha- ja nahahooldus
Näohooldus
- Elektrilised hambaharjad
- Suupesurid
- Hambapastad
- Pardlid ja habemeajamismasinad
- Habemepiirajad
- Habeme hooldusvahendid
- Žiletid
- Küünelakid
- Küüneviilid
- Maniküüri ja pediküüri komplektid
- Jalavannid
- Päikeseprillid
- Sinise valguse prillid
- Ehted
Suuhooldus
Habemehooldus
Maniküür ja pediküür
Aksessuaarid
-
Sport & hobi
- Nutikellad meestele, naistele ja lastele
- Nutivõrud
- Spordikellad
- Spordikellade ja nutikellade rihmad
- Käsi-GPS'id
- Pulsiandurid
- Jalgrattad
- Lasterattad
- Tõukerattad
- Rulluisud
- Fitness
- Trenažöörid
- Jõusaalivarustus
- Spordikotid
- Nutikaalud
- Kaalud
- Vererõhumõõtjad
- Termomeetrid
- Kõik kategooriast sport & hobi
Spordikellad
Spordikaubad
Terviseseadmed
- Aiatööriistad
- Aiatehnika
- Akutrellid
- Lööktrellid
- Juhtmega trellid
- Kruvikeerajad
- Tööriistakomplektid
- Multitööriistad
- Ketassaed
- Nurklihvijad
- Liimipüstolid
- Loodid
- Mõõdulindid
- Kruvid, naelad, tüüblid jm
- Tööriided ja kaitsevahendid
- Kõik kategooriast "Tööriistad"
- Valuveljed
- Rehvid
- Esitulede pirnid
- Klaasipuhastajad
- Varuosad
- GPS seadmed
- Kõik kategooriast "Autokaubad"
Tee seda ise
Autokaubad
-
Mänguasjad
- Kaugjuhitavad mänguasjad
- Kaugjuhitavad autod
- Kaugjuhitavad lennukid ja helikopterid
- Droonid
- Mänguasjad õue
- Mänguasjad randa
- Liivakasti mänguasjad
- Mängu- ja veepüstolid
- Pealeistutavad sõidukid
- Hüppepallid
- Pallid
- Mullitajad
- Mängumajad ja liumäed
- Kiiged
- Kõik kategooriast mänguasjad
Kaugjuhitavad mänguasjad
Aktiivne tegevus
- Pehmed mänguasjad ja mänguloomad
- Voodikarussellid
- Mänguasjad vanni
- Kõristid
- Beebipusled
- Närimisrõngad
- Tegelustekid
- Mängukeskused
- Puslematid
- Mänguautod
- Mängurongid
- Sõidurajad ja tarvikud
- Mudelid
- Mudelite värvid ja tarvikud
Beebid ja väikelapsed
Mängusõidukid ja mudelid
- Lauamängud lastele, täiskasvanutele, kogu perele
- Puslede müük firmadelt Ravensburger, Trefl ja mitmetelt teistelt
- 3D-pusled
- Kaardimängud
- Mängukaardid
- Interaktiivsed mänguasjad
- Laste rollimängud
- Muud mänguasjad
Lauamängud ja pusled
Kaardimängud
Muud mänguasjad
-
Auto
Philips S Line 243S1/00 arvutimonitor 60.5 cm (23.8") 1920 x 1080 pikslit Full HD LCD must
85-WLONONWCRAJD8
Põhiinfo
Toode on arhiivis, kuvatakse vaid informatiivsel eesmärgil.
Vabandage, tooteandmed on tõlkimisel. Kui vajate toote võõrkeelse teksti mõistmisel abi, andke sellest palun teada e-posti teel info@photopoint.ee. Saadame teile kiirelt soovitud tõlke.
| Warranty | 24 (G) |
| Bundled software | SmartControl |
| Certification | CB, FCC Class B, ICES-003, CE Mark, TUV/GS, TUV Ergo, SEMKO, CU-EAC, EAEU RoHS, TUV Eye Comfort certified |
| Compatible operating systems | Mac OS X Windows 10 / 8.1 / 8 / 7 |
| Cables included | USB Type-C |
| Vertical scan range | 48 - 75 Hz |
| Viewing angle, horizontal | 178° |
| Storage temperature (T-T) | -20 - 60 °C |
| Product colour | Black |
| Width (with stand) | 540 mm |
| HD type | Full HD |
| Height (with stand) | 482 mm |
| Cable lock slot type | Kensington |
| Package depth | 180 mm |
| Display resolution | 1920 x 1080 pixels |
| Aspect ratio | 16:9 |
| NVIDIA G-SYNC | No |
| Response time | 4 ms |
| DisplayPorts quantity | 1 |
| HDCP | Yes |
| Tilt angle range | -5 - 25° |
| Power consumption (off) | 0.3 W |
| Manual | Yes |
| Display surface | Matt |
| AC input frequency | 50 - 60 Hz |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 40 °C |
| AC input voltage | 100 - 240 V |
| LED indicators | Stand-by |
| Ethernet LAN data rates | 1000 |
| Operating relative humidity (H-H) | 20 - 80% |
| Display brightness (typical) | 300 cd/m² |
| Operating altitude | 0 - 3658 m |
| Screen shape | Flat |
| Package width | 625 mm |
| Power consumption (PowerSave) | 12.9 W |
| Contrast ratio (dynamic) | 50000000:1 |
| DisplayPort version | 1.2 |
| Native aspect ratio | 16:9 |
| Display diagonal | 60.5 cm (23.8") |
| Cable lock slot | Yes |
| Pixel pitch | 0.2745 x 0.2745 mm |
| Package weight | 8.46 kg |
| Package height | 435 mm |
| Viewing angle, vertical | 178° |
| Horizontal scan range | 30 - 85 kHz |
| Display number of colours | 16.7 million colours |
| Depth (with stand) | 205 mm |
| Power consumption (typical) | 14 W |
| Built-in USB hub | Yes |
| Energy efficiency class (old) | D |
| USB Type-C DisplayPort Alternate Mode | Yes |
| NTSC coverage (typical) | 91% |
| Display diagonal (metric) | 60.5 cm |
| Ethernet LAN | Yes |
| HDMI version | 1.4 |
| Energy efficiency class (HDR) | Not available |
| HDMI ports quantity | 1 |
| Panel type | IPS |
| Audio output | Yes |
| EasyRead mode | Yes |
| Picture enhancement | SmartImage |
| Mean time between failures (MTBF) | 70000 h |
| Front bezel colour | Black |
| DisplayPort output | Yes |
| Energy efficiency scale | A to G |
| Doesn't contain | Mercury |
| Pivot angle | -90 - 90° |
| Display technology | LCD |
| Energy efficiency class (SDR) | D |
| Fast charging technology | Power Delivery |
| sRGB coverage (typical) | 107% |
| LowBlue mode | Yes |
| VESA mounting | Yes |
| USB hub version | 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Feet colour | Black |
| Depth (without stand) | 51 mm |
| Dynamic contrast ratio marketing name | SmartContrast |
| Number of OSD languages | 21 |
| USB Power Delivery (USB PD) | Yes |
| Power consumption (standby) | 0.3 W |
| Width (without stand) | 540 mm |
| Exterior finish type | Textured |
| Backlight type | W-LED |
| USB upstream port type | USB Type-C |
| Number of upstream ports | 1 |
| Number of speakers | 2 |
| Touchscreen | No |
| On Screen Display (OSD) | Yes |
| Height adjustment | Yes |
| Maximum refresh rate | 75 Hz |
| Post-consumer recycled plastic | 85% |
| HDMI | Yes |
| Swivel angle range | -180 - 180° |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 14 kWh |
| Plug and Play | Yes |
| Regulatory Approvals | CB; FCC Class B; ICES-003; CE Mark; TUV/GS; TUV Ergo; CU-EAC; EAEU RoHS; TUV Eye Comfort certified |
| USB Power Delivery up to | 65 W |
| Haze rate | 25% |
| On Screen Display (OSD) languages | Dutch |
| Component video sync | Separate sync |
| Surface hardness | 3H |
| Low Blue Light technology | Yes |
| USB Power Delivery revision | 3.0 |
| Harmonized System (HS) code | 85285210 |
| HDCP version | 1.4 |
| Anti-glare screen | Yes |
| Pivot | Yes |
| Viewable size, horizontal | 52.7 cm |
| Stand included | Yes |
| Wake-on-LAN | Yes |
| Pixel density | 93 ppi |
| Panel mounting interface | 100 x 100 mm |
| Fast charging | Yes |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Built-in camera | No |
| Weight (without stand) | 3.42 kg |
| Weight (with stand) | 5.28 kg |
| Display sRGB | Yes |
| USB Type-A downstream ports quantity | 4 |
| DDC/CI | Yes |
| Height (without stand) | 323 mm |
| Non-operating altitude | 3658 - 12192 m |
| AMD FreeSync | No |
| RMS rated power | 4 W |
| Market positioning | Office |
| Contrast ratio (typical) | 1000:1 |
| Swivelling | Yes |
| Heavy metals free | Hg (mercury) |
| Sustainability compliance | Yes |
| Viewable size, vertical | 29.6 cm |
| Sustainability certificates | TCO |
| Recyclable packaging material | 100% |
| Flicker-free technology | Yes |
| Power supply type | Internal |
| Adjustable height (max) | 13 cm |
| Colour gamut standard | sRGB |
| Compliance certificates | RoHS |
Ekraan
60,5 cm
Mõõtmed ja kaalud
Toote koodid
Kuidas kaup minuni jõuab?
Alates 99 € tellimuste transport on Eesti-siseselt tasuta. Toote täpsemat tarneaega vaata vahelehelt "Saadavus".
Selle toote puhul saad valida ühe järgmistest tarneviisidest:
Photopointi kauplusesse
Väiksemate toodete puhul on mugav minna kaubale järele Photopointi esinduskauplusesse. Nii on kauba kättesaamine Sinu jaoks täiesti tasuta, sest kauplusesse tellides ei lisandu postikulu ka siis, kui tellimus jääb alla 99 €. Kauba kauplusesse jõudmisest antakse Sulle teada e-kirja teel.
Photopointi kauplused asuvad Tallinnas ja Tartus. Täpsemalt saad poodide asukohti ja kontaktandmeid vaadata siit.
Kulleriga koju või kontorisse
Kulleriga saad kauba tellida koju, kontorisse või mujale, kus kauba kätte toimetamise ajal viibid. Kaup toimetatakse aadressile tööpäevadel kella 08:00-17:00.
Enne kauba kohale jõudmist helistab kuller kontaktile. Kaupa "koju" tellides hoolitse, et telefon oleks käepärast ning volitatud isik kauba kohale jõudmise ajal sihtkohas seda vastu võtmas. Eriti just suuremate esemete tellimisel palume arvestada, et kuller toimetab kauba vaid välisukseni.