Lisagarantiid ja kindlustused:
- Lisagarantii + kindlustus (2 + 1 aastat) - 59,99 €
- Lisagarantii (2 aastat) - 39,99 €
- Kindlustus (1 aasta) - 39,99 €
- Kindlustus (2 aastat) - 69,99 €
Sobiva lisagarantii ja kindlustuse saad valida ostukorvis.
Fotokaamerad
Videokaamerad
Analoogkaamerad
Top peegelkaamerad
Top kiirpildikaamerad
Top kaameradroonid
Top hübriidkaamerad
Top täiskaader hübriidkaamerad
Hinnaklass
Bränd
Objektiivid ja tarvikud
Välgud ja videovalgustid
Statiivid
Kaamera lisatarvikud
Salvestusmeedia
Fotokotid ja tarvikud
Arhiveerimistarvikud
Puhastus ja kaitse
Labor
Autosse
Elutuppa
Õue
Naiste lõhnad
Meeste lõhnad
Unisex-lõhnad
Päevitus
Hügieen
Keha- ja nahahooldus
Näohooldus
Suuhooldus
Habemehooldus
Maniküür ja pediküür
Aksessuaarid
Spordikellad
Spordikaubad
Terviseseadmed
Tee seda ise
Autokaubad
Kaugjuhitavad mänguasjad
Aktiivne tegevus
Beebid ja väikelapsed
Mängusõidukid ja mudelid
Lauamängud ja pusled
Kaardimängud
Muud mänguasjad
Toode on lisatud ostukorvi
Sinu ostukorvis on 0 toodet. Sinu ostukorvis on 1 toode.
Kuumakse al. 5 €
Soovi korral taotle järelmaksu ostukorvis
Lisades tellimusse veel 99 € eest tooteid saad tasuta transpordi pakiautomaati või kulleriga koju.
Oled uus klient?
Loo kontoToode on lisatud ostukorvi
Sinu ostukorvis on 0 toodet. Sinu ostukorvis on 1 toode.
Kuumakse al. 5 €
Soovi korral taotle järelmaksu ostukorvis
Lisades tellimusse veel 99 € eest tooteid saad tasuta transpordi pakiautomaati või kulleriga koju.
Fotokaamerad
Videokaamerad
Analoogkaamerad
Top peegelkaamerad
Top kiirpildikaamerad
Top kaameradroonid
Top hübriidkaamerad
Top täiskaader hübriidkaamerad
Hinnaklass
Bränd
Objektiivid ja tarvikud
Välgud ja videovalgustid
Statiivid
Kaamera lisatarvikud
Salvestusmeedia
Fotokotid ja tarvikud
Arhiveerimistarvikud
Puhastus ja kaitse
Labor
Autosse
Elutuppa
Õue
Naiste lõhnad
Meeste lõhnad
Unisex-lõhnad
Päevitus
Hügieen
Keha- ja nahahooldus
Näohooldus
Suuhooldus
Habemehooldus
Maniküür ja pediküür
Aksessuaarid
Spordikellad
Spordikaubad
Terviseseadmed
Tee seda ise
Autokaubad
Kaugjuhitavad mänguasjad
Aktiivne tegevus
Beebid ja väikelapsed
Mängusõidukid ja mudelid
Lauamängud ja pusled
Kaardimängud
Muud mänguasjad
85-WLONONWCR4459
Põhiinfo
Osta kohe, viimased eksemplarid laos!
Vabandage, tooteandmed on tõlkimisel. Kui vajate toote võõrkeelse teksti mõistmisel abi, andke sellest palun teada e-posti teel info@photopoint.ee. Saadame teile kiirelt soovitud tõlke.
| Warranty | 24 (F) |
| Compatible operating systems | Windows 10 Windows 11 |
| Display diagonal | 60.5 cm (23.8") |
| Depth (with stand) | 207.6 mm |
| DisplayPorts quantity | 1 |
| LED backlight | Yes |
| Response time | 6 ms |
| Width (with stand) | 539.8 mm |
| Tilt angle range | -5 - 23.5° |
| HD type | Full HD |
| Cable lock slot type | Kensington |
| DisplayPort version | 1.2 |
| Viewing angle, horizontal | 178° |
| Package height | 420 mm |
| Height (with stand) | 539.6 mm |
| Viewing angle, vertical | 178° |
| Screen shape | Flat |
| AC input frequency | 50 - 60 Hz |
| Cables included | AC |
| Power consumption (max) | 34 W |
| Quick start guide | Yes |
| Package depth | 187 mm |
| Product colour | Black |
| Power consumption (off) | 0.5 W |
| Package weight | 9.5 kg |
| Display brightness (typical) | 250 cd/m² |
| Display resolution | 1920 x 1080 pixels |
| Package width | 620 mm |
| Cable lock slot | Yes |
| Contrast ratio (dynamic) | 3000000:1 |
| AC input voltage | 100 - 240 V |
| Native aspect ratio | 16:9 |
| Built-in microphone | Yes |
| Display number of colours | 16.7 million colours |
| Pixel pitch | 0.275 x 0.275 mm |
| Power consumption (standby) | 0.5 W |
| Colour name | Raven Black |
| Power adapter included | Yes |
| Built-in camera | Yes |
| Colour gamut | 99% |
| Backlight type | W-LED |
| Bezel width (top) | 2 mm |
| Contrast ratio (typical) | 1000:1 |
| Swivel angle range | -45 - 45° |
| Depth (without stand) | 72.8 mm |
| USB hub version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| RMS rated power | 6 W |
| HDMI ports quantity | 1 |
| VESA mounting | Yes |
| Bezel width (bottom) | 4.6 cm |
| Colour depth | 8 bit |
| Ethernet LAN | No |
| Weight (without stand) | 3.7 kg |
| Tilt adjustment | Yes |
| HDMI version | 1.4 |
| USB Type-C DisplayPort Alternate Mode | No |
| Detachable stand | Yes |
| USB Type-A downstream ports quantity | 1 |
| Panel type | IPS |
| Number of upstream ports | 1 |
| HDMI | Yes |
| USB Power Delivery (USB PD) | No |
| USB upstream port type | USB Type-B |
| Number of speakers | 2 |
| Touchscreen | No |
| sRGB coverage (typical) | 99% |
| Weight (with stand) | 6 kg |
| Viewable size, horizontal | 52.7 cm |
| Pivot angle | -5 - 90° |
| Bezel width (side) | 2 mm |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Power supply type | External |
| Anti-glare screen | Yes |
| Cable management | Yes |
| Width (without stand) | 539.8 mm |
| Low Blue Light technology | Yes |
| Swivelling | Yes |
| Viewable size, vertical | 29.6 cm |
| On Screen Display (OSD) | Yes |
| Energy efficiency scale | A to G |
| Display technology | LED |
| Built-in USB hub | Yes |
| Maximum refresh rate | 60 Hz |
| Height adjustment | Yes |
| Pixel density | 93 ppi |
| Response time (fast) | 4 ms |
| Pivot | Yes |
| Stand included | Yes |
| Power cable length | 1 m |
| Number of USB Type-B upstream ports quantity | 1 |
| Height (without stand) | 367.6 mm |
| Power consumption (typical) | 14 W |
| Built-in KVM switch | Yes |
| Colour gamut standard | sRGB |
| Adjustable height (max) | 15.5 cm |
| Panel mounting interface | 100 x 100 mm |
| Warnings | Unplug the monitor from the power source before cleaning. |
| Certification | EPEAT Gold Registered EU Energy Label (D-class) ENERGY STAR Certified TCO Certified 9.0 TCO edge 2.0 Volatile Organic Compound Certification RoHS compliant Eyesafe Certified 2.0 TÜV Rheinland Eye Comfort Certification T |
| Feet colour | Red |
Lisagarantiid ja kindlustused:
Sobiva lisagarantii ja kindlustuse saad valida ostukorvis.
Alates 99 € tellimuste transport on Eesti-siseselt tasuta. Toote täpsemat tarneaega vaata vahelehelt "Saadavus".
Selle toote puhul saad valida ühe järgmistest tarneviisidest:
Photopointi kauplusesse
Väiksemate toodete puhul on mugav minna kaubale järele Photopointi esinduskauplusesse. Nii on kauba kättesaamine Sinu jaoks täiesti tasuta, sest kauplusesse tellides ei lisandu postikulu ka siis, kui tellimus jääb alla 99 €. Kauba kauplusesse jõudmisest antakse Sulle teada e-kirja teel.
Photopointi kauplused asuvad Tallinnas ja Tartus. Täpsemalt saad poodide asukohti ja kontaktandmeid vaadata siit.
Kulleriga koju või kontorisse
Kulleriga saad kauba tellida koju, kontorisse või mujale, kus kauba kätte toimetamise ajal viibid. Kaup toimetatakse aadressile tööpäevadel kella 08:00-17:00.
Enne kauba kohale jõudmist helistab kuller kontaktile. Kaupa "koju" tellides hoolitse, et telefon oleks käepärast ning volitatud isik kauba kohale jõudmise ajal sihtkohas seda vastu võtmas. Eriti just suuremate esemete tellimisel palume arvestada, et kuller toimetab kauba vaid välisukseni.
Toode on saadaval Photopointi veebipoes 7-10 tööpäevase tarneajaga. Esinduskauplustes kohapeal seda toodet müügil ei ole.
Tootevõrdlus
Sulge