- Klienditugi E-P 9-21:00 Infotelefon 800 3686 9-21:00 Infotelefon: 800 3686 Kauplused
-
Minu konto
-
Minu Photopoint
-
Oled uus klient?
Loo konto
-
Toode on lisatud ostukorvi
Sinu ostukorvis on 0 toodet. Sinu ostukorvis on 1 toode.
Kuumakse al. 5 €
Soovi korral taotle järelmaksu ostukorvis
Lisades tellimusse veel 99 € eest tooteid saad tasuta transpordi pakiautomaati või kulleriga koju.
-
Kaamerad
- Peegelkaamerad
- Hübriidkaamerad
- Kompaktkaamerad
- Seikluskaamerad
- Videokaamerad
- 360 kraadi kaamerad
- Autokaamerad
- Rajakaamerad
- Turvakaamerad
- Veebikaamerad
- Kiirpildikaamerad
- Filmiga fotokaamerad
- Ühekordsed kaamerad
- Kõik kategooriast kaamerad
Fotokaamerad
Videokaamerad
Analoogkaamerad
- Canon peegelkaamerad
- Nikon peegelkaamerad
- Pentax peegelkaamerad
- Fujifilm Instax kiirpildikaamerad
- Polaroid kiirpildikaamerad
- Canon kiirpildikaamerad
- Kodak kiirpildikaamerad
- DJI kaameradroonid
Top peegelkaamerad
Top kiirpildikaamerad
Top kaameradroonid
- Sony hübriidkaamerad
- Fujifilm hübriidkaamerad
- Panasonic hübriidkaamerad
- OM System hübriidkaamerad
- Canon hübriidkaamerad
- Nikon hübriidkaamerad
- Sony täiskaader hübriidkaamerad
- Panasonic täiskaader hübriidkaamerad
- Nikon täiskaader hübriidkaamerad
- Canon täiskaader hübriidkaamerad
Top hübriidkaamerad
Top täiskaader hübriidkaamerad
- 0 - 25 €
- 25 - 100 €
- 100 - 250 €
- 250 - 500 €
- 500 - 1000 €
- 1000 - ... €
- Canon
- Nikon
- Pentax
- Sony
- Fujifilm
- OM System
- Panasonic
- GoPro
- Polaroid
- Ricoh
Hinnaklass
Bränd
-
Fotokaubad
- Objektiivid
- Filtrid
- Telekonverterid
- Vaherõngad
- Päikesevarjukid
- Objektiivi adapterid
- Objektiivi vutlarid
- Videovalgustid
- Välgud
- Välgupäästikud
- Statiivid
- Statiivipead
- Üksjalad
- Kaamera stabilisaatorid
- Kõik kategooriast fotokaubad
Objektiivid ja tarvikud
Välgud ja videovalgustid
Statiivid
- Kaamera mikrofonid
- Videomonitorid
- Kaugjuhtimine
- Patareitallad
- Seikluskaamerate tarvikud
- Mälukaardid
- USB mälupulgad
- Välised kõvakettad
- Toorikud
- Filmid
- Mälukaardilugejad
- Kaamerakotid
- Kaamerarihmad
- Vihmakaitsed
Kaamera lisatarvikud
Salvestusmeedia
Fotokotid ja tarvikud
- Pildiraamid
- Albumid
- Paspartuud
- Fotokarbid
- Fotonurgad ja liimid
- Ekraani kaitse
- Sensori puhastus
- Puhastuskomplektid
- Puhastuslapid
- Puhastuspliiatsid
- Puhastusvedelikud
- Kemikaalid
- Fotopaber
- Laboritarvikud
Arhiveerimistarvikud
Puhastus ja kaitse
Labor
-
Arvuti & IT
-
Elektroonika
- Autoraadiod
- Auto helisüsteem
- GPS seadmed
- Telefoni autohoidikud
- Autolaadijad
- Autokaubad
- Televiisorid
- Kodukino komplektid
- DVD ja Blu-ray mängijad
- Ressiiverid ja võimendid
- Projektorid
- Meediapleierid
- Mängukonsoolid
- Digitaalsed pildiraamid
- Droonid
- Kaugjuhitavad mänguasjad
- Kõik kategooriast elektroonika
Autosse
Elutuppa
Õue
-
Kodu & aed
-
Ilu & tervis
- Naiste parfüümid, lõhnad ja lõhnaõlid
- Tualettveed naistele
- Kölni veed naistele
- Lõhnakomplektid naistele
- Meeste lõhnad, parfüümid ja lõhnaõlid
- Tualettveed meestele
- Kölni veed meestele
- Lõhnakomplektid meestele
- Unisex parfüümid
- Unisex Kölni veed
- Päevituskreemid
- Päikesekaitsekreemid
- Päevitusjärgsed kreemid
- Kõik kategooriast ilu & tervis
Naiste lõhnad
Meeste lõhnad
Unisex-lõhnad
Päevitus
- Dušigeelid
- Deodorandid
- Seebid
- Desinfitseerimisvahendid
- Ihupiimad
- Kehakreemid
- Kätekreemid
- Epilaatorid
- Karvaeemaldus
- Massaaživahendid
- Näokreemid
- Näoseerumid
- Näomaskid
- Silmaümbruse kreemid
- Näokoorijad
- Näopuhastajad
Hügieen
Keha- ja nahahooldus
Näohooldus
- Elektrilised hambaharjad
- Suupesurid
- Hambapastad
- Pardlid ja habemeajamismasinad
- Habemepiirajad
- Habeme hooldusvahendid
- Žiletid
- Küünelakid
- Küüneviilid
- Maniküüri ja pediküüri komplektid
- Jalavannid
- Päikeseprillid
- Sinise valguse prillid
- Ehted
Suuhooldus
Habemehooldus
Maniküür ja pediküür
Aksessuaarid
-
Sport & hobi
- Nutikellad meestele, naistele ja lastele
- Nutivõrud
- Spordikellad
- Spordikellade ja nutikellade rihmad
- Käsi-GPS'id
- Pulsiandurid
- Jalgrattad
- Lasterattad
- Tõukerattad
- Rulluisud
- Fitness
- Trenažöörid
- Jõusaalivarustus
- Spordikotid
- Nutikaalud
- Kaalud
- Vererõhumõõtjad
- Termomeetrid
- Kõik kategooriast sport & hobi
Spordikellad
Spordikaubad
Terviseseadmed
- Aiatööriistad
- Aiatehnika
- Akutrellid
- Lööktrellid
- Juhtmega trellid
- Kruvikeerajad
- Tööriistakomplektid
- Multitööriistad
- Ketassaed
- Nurklihvijad
- Liimipüstolid
- Loodid
- Mõõdulindid
- Kruvid, naelad, tüüblid jm
- Tööriided ja kaitsevahendid
- Kõik kategooriast "Tööriistad"
- Valuveljed
- Rehvid
- Esitulede pirnid
- Klaasipuhastajad
- Varuosad
- GPS seadmed
- Kõik kategooriast "Autokaubad"
Tee seda ise
Autokaubad
-
Mänguasjad
- Kaugjuhitavad mänguasjad
- Kaugjuhitavad autod
- Kaugjuhitavad lennukid ja helikopterid
- Droonid
- Mänguasjad õue
- Mänguasjad randa
- Liivakasti mänguasjad
- Mängu- ja veepüstolid
- Pealeistutavad sõidukid
- Hüppepallid
- Pallid
- Mullitajad
- Mängumajad ja liumäed
- Kiiged
- Kõik kategooriast mänguasjad
Kaugjuhitavad mänguasjad
Aktiivne tegevus
- Pehmed mänguasjad ja mänguloomad
- Voodikarussellid
- Mänguasjad vanni
- Kõristid
- Beebipusled
- Närimisrõngad
- Tegelustekid
- Mängukeskused
- Puslematid
- Mänguautod
- Mängurongid
- Sõidurajad ja tarvikud
- Mudelid
- Mudelite värvid ja tarvikud
Beebid ja väikelapsed
Mängusõidukid ja mudelid
- Lauamängud lastele, täiskasvanutele, kogu perele
- Puslede müük firmadelt Ravensburger, Trefl ja mitmetelt teistelt
- 3D-pusled
- Kaardimängud
- Mängukaardid
- Interaktiivsed mänguasjad
- Laste rollimängud
- Muud mänguasjad
Lauamängud ja pusled
Kaardimängud
Muud mänguasjad
-
Auto
Philips 68,5cm (27,0") 27E1N1100A 16:0
85-WLONONWCRCGEP
Põhiinfo
Toode on arhiivis, kuvatakse vaid informatiivsel eesmärgil.
Vabandage, tooteandmed on tõlkimisel. Kui vajate toote võõrkeelse teksti mõistmisel abi, andke sellest palun teada e-posti teel info@photopoint.ee. Saadame teile kiirelt soovitud tõlke.
| Warranty | 24 (F) |
| Compatible operating systems | Mac OS X Windows 11 / 10 |
| Weight (with stand) | 4 kg |
| Pixel density | 81.59 ppi |
| Heavy metals free | Hg (mercury) |
| Number of speakers | 2 |
| Surface hardness | 3H |
| Component video sync | Separate sync |
| Number of OSD languages | 21 |
| Mean time between failures (MTBF) | 50000 h |
| Stand included | Yes |
| Audio output | Yes |
| Built-in camera | No |
| Weight (without stand) | 3.58 kg |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Picture enhancement | SmartImage game |
| Depth (without stand) | 46 mm |
| HDMI | Yes |
| LowBlue mode | Yes |
| Dynamic contrast ratio marketing name | Mega Infinity DCR |
| Audio input | Yes |
| Low Blue Light technology | Yes |
| HDCP version | 1.4 |
| Anti-glare screen | Yes |
| Height (without stand) | 357 mm |
| Non-operating altitude | 3658 - 12192 m |
| Maximum refresh rate | 100 Hz |
| EasyRead mode | Yes |
| Plug and Play | Yes |
| Width (without stand) | 617 mm |
| Flicker-free technology | Yes |
| Haze rate | 25% |
| Doesn't contain | Mercury |
| Response time (fast) | 1 ms |
| Energy efficiency class (HDR) | Not available |
| Energy efficiency class (SDR) | D |
| RMS rated power | 4 W |
| Display sRGB | Yes |
| AMD FreeSync | Yes |
| Packaging recyclability rate | 100% |
| Sustainability compliance | Yes |
| AMD FreeSync type | FreeSync |
| Colour gamut standard | sRGB |
| Compliance certificates | EAC |
| Warnings | Do not disassemble the monitor casing to avoid risk of electric shock. |
| Panel mounting interface | 100 x 100 |
| Screen shape | Flat |
| Viewing angle, vertical | 178° |
| Horizontal scan range | 30 - 85 kHz |
| Backlight type | W-LED |
| Power supply type | Internal |
| NVIDIA G-SYNC | No |
| Touchscreen | No |
| On Screen Display (OSD) languages | Turkish |
| Response time | 4 ms |
| Operating altitude | 0 - 3658 m |
| Built-in USB hub | No |
| Cable lock slot type | Kensington |
| LED indicators | Stand-by |
| Viewable size, horizontal | 59.8 cm |
| HDCP | Yes |
| Native aspect ratio | 16:9 |
| LED backlight | Yes |
| Display technology | LCD |
| Product colour | Black |
| Package depth | 141 mm |
| HD type | Full HD |
| Package weight | 6.62 kg |
| Height (with stand) | 457 mm |
| Power consumption (typical) | 18.8 W |
| AC input voltage | 100 - 240 V |
| Cables included | AC |
| Display diagonal | 68.6 cm (27") |
| Width (with stand) | 617 mm |
| Viewable size, vertical | 33.6 cm |
| Power consumption (off) | 0.3 W |
| On Screen Display (OSD) | Yes |
| Cable lock slot | Yes |
| Pixel pitch | 0.3114 x 0.3114 mm |
| HDMI version | 1.4 |
| Display diagonal (metric) | 68.6 cm |
| Vertical scan range | 48 - 60 Hz |
| Display number of colours | 16.7 million colours |
| Tilt angle range | -5 - 20° |
| Panel type | IPS |
| Display resolution | 1920 x 1080 pixels |
| AC input frequency | 50/60 Hz |
| Manual | Yes |
| Digital horizontal frequency | 30 - 115 kHz |
| Operating relative humidity (H-H) | 20 - 80% |
| Digital vertical frequency | 48 - 100 Hz |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 40 °C |
| Contrast ratio (typical) | 1300:1 |
| HDMI ports quantity | 1 |
| DDC/CI | Yes |
| Display brightness (typical) | 250 cd/m² |
| Storage temperature (T-T) | -20 - 60 °C |
| Depth (with stand) | 211 mm |
| Viewing angle, horizontal | 178° |
| Power consumption (standby) | 0.5 W |
| Package width | 690 mm |
| VESA mounting | Yes |
| Package height | 455 mm |
| Market positioning | Home |
| VGA (D-Sub) ports quantity | 1 |
Ekraan
68,6 cm
Mõõtmed ja kaalud
Toote koodid
Kuidas kaup minuni jõuab?
Alates 99 € tellimuste transport on Eesti-siseselt tasuta. Toote täpsemat tarneaega vaata vahelehelt "Saadavus".
Selle toote puhul saad valida ühe järgmistest tarneviisidest:
Photopointi kauplusesse
Väiksemate toodete puhul on mugav minna kaubale järele Photopointi esinduskauplusesse. Nii on kauba kättesaamine Sinu jaoks täiesti tasuta, sest kauplusesse tellides ei lisandu postikulu ka siis, kui tellimus jääb alla 99 €. Kauba kauplusesse jõudmisest antakse Sulle teada e-kirja teel.
Photopointi kauplused asuvad Tallinnas ja Tartus. Täpsemalt saad poodide asukohti ja kontaktandmeid vaadata siit.
Kulleriga koju või kontorisse
Kulleriga saad kauba tellida koju, kontorisse või mujale, kus kauba kätte toimetamise ajal viibid. Kaup toimetatakse aadressile tööpäevadel kella 08:00-17:00.
Enne kauba kohale jõudmist helistab kuller kontaktile. Kaupa "koju" tellides hoolitse, et telefon oleks käepärast ning volitatud isik kauba kohale jõudmise ajal sihtkohas seda vastu võtmas. Eriti just suuremate esemete tellimisel palume arvestada, et kuller toimetab kauba vaid välisukseni.