Lisagarantiid ja kindlustused:
- Lisagarantii (2 aastat) - 29,99 €
- Lisagarantii + kindlustus (2 + 1 aastat) - 39,99 €
- Kindlustus (1 aasta) - 29,99 €
- Kindlustus (2 aastat) - 49,99 €
Sobiva lisagarantii ja kindlustuse saad valida ostukorvis.
Fotokaamerad
Videokaamerad
Analoogkaamerad
Top peegelkaamerad
Top kiirpildikaamerad
Top kaameradroonid
Top hübriidkaamerad
Top täiskaader hübriidkaamerad
Hinnaklass
Bränd
Objektiivid ja tarvikud
Välgud ja videovalgustid
Statiivid
Kaamera lisatarvikud
Salvestusmeedia
Fotokotid ja tarvikud
Arhiveerimistarvikud
Puhastus ja kaitse
Labor
Autosse
Elutuppa
Õue
Naiste lõhnad
Meeste lõhnad
Unisex-lõhnad
Päevitus
Hügieen
Keha- ja nahahooldus
Näohooldus
Suuhooldus
Habemehooldus
Maniküür ja pediküür
Aksessuaarid
Spordikellad
Spordikaubad
Terviseseadmed
Tee seda ise
Autokaubad
Kaugjuhitavad mänguasjad
Aktiivne tegevus
Beebid ja väikelapsed
Mängusõidukid ja mudelid
Lauamängud ja pusled
Kaardimängud
Muud mänguasjad
Toode on lisatud ostukorvi
Sinu ostukorvis on 0 toodet. Sinu ostukorvis on 1 toode.
Kuumakse al. 5 €
Soovi korral taotle järelmaksu ostukorvis
Lisades tellimusse veel 99 € eest tooteid saad tasuta transpordi pakiautomaati või kulleriga koju.
Oled uus klient?
Loo kontoToode on lisatud ostukorvi
Sinu ostukorvis on 0 toodet. Sinu ostukorvis on 1 toode.
Kuumakse al. 5 €
Soovi korral taotle järelmaksu ostukorvis
Lisades tellimusse veel 99 € eest tooteid saad tasuta transpordi pakiautomaati või kulleriga koju.
Fotokaamerad
Videokaamerad
Analoogkaamerad
Top peegelkaamerad
Top kiirpildikaamerad
Top kaameradroonid
Top hübriidkaamerad
Top täiskaader hübriidkaamerad
Hinnaklass
Bränd
Objektiivid ja tarvikud
Välgud ja videovalgustid
Statiivid
Kaamera lisatarvikud
Salvestusmeedia
Fotokotid ja tarvikud
Arhiveerimistarvikud
Puhastus ja kaitse
Labor
Autosse
Elutuppa
Õue
Naiste lõhnad
Meeste lõhnad
Unisex-lõhnad
Päevitus
Hügieen
Keha- ja nahahooldus
Näohooldus
Suuhooldus
Habemehooldus
Maniküür ja pediküür
Aksessuaarid
Spordikellad
Spordikaubad
Terviseseadmed
Tee seda ise
Autokaubad
Kaugjuhitavad mänguasjad
Aktiivne tegevus
Beebid ja väikelapsed
Mängusõidukid ja mudelid
Lauamängud ja pusled
Kaardimängud
Muud mänguasjad
85-WLONONWCRCGXS
Põhiinfo
Osta kohe, viimased eksemplarid laos!
Vabandage, tooteandmed on tõlkimisel. Kui vajate toote võõrkeelse teksti mõistmisel abi, andke sellest palun teada e-posti teel info@photopoint.ee. Saadame teile kiirelt soovitud tõlke.
| High Dynamic Range (HDR) supported | No |
| HDCP version | 1.4 |
| Energy efficiency scale | A to G |
| Quantum dot color technology | No |
| Weight (without stand) | 2.6 kg |
| Daisy chain | No |
| Height (without stand) | 325.6 mm |
| Anynet + (HDMI-CEC) | No |
| Works with Samsung Bixby | No |
| Stand type | Simple round stand |
| Picture-by-Picture (PbP) | No |
| Display diagonal | 61 cm (24") |
| Depth (with stand) | 214 mm |
| Bluetooth | No |
| Built-in speaker(s) | No |
| Package width | 612 mm |
| Colour gamut standard | NTSC |
| Energy efficiency class (HDR) | Not available |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 - 80% |
| Off Timer Plus | No |
| Display technology | LCD |
| Built-in USB hub | No |
| Response time | 4 ms |
| Energy efficiency class (SDR) | E |
| DVI port | No |
| Supported graphics resolutions | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Package weight | 48 kg |
| Headphone out | Yes |
| Display resolution | 1920 x 1080 pixels |
| Width (with stand) | 547.8 mm |
| AMD FreeSync type | FreeSync |
| Package height | 162 mm |
| Wall mountable | Yes |
| Power cable length | 1.5 m |
| Viewable size, vertical | 29.3 cm |
| Flicker-free technology | Yes |
| VGA (D-Sub) ports quantity | 1 |
| Viewing angle, vertical | 178° |
| Height (with stand) | 416.3 mm |
| Power supply type | External |
| Product colour | Black |
| Package depth | 390 mm |
| Viewing angle, horizontal | 178° |
| Maximum refresh rate | 75 Hz |
| Power consumption (off) | 0.3 W |
| Colour gamut | 72% |
| Height adjustment | No |
| Contrast ratio (typical) | 3000:1 |
| Remote control included | No |
| NVIDIA G-SYNC | No |
| Wireless display | No |
| Weight (with stand) | 3.1 kg |
| Windows operating systems supported | Windows 10 |
| TV Plus | No |
| Screen shape | Curved |
| Power consumption (typical) | 17 W |
| Gray balance | No |
| Native aspect ratio | 16:9 |
| SmartThings app support | No |
| Display brightness (typical) | 250 cd/m² |
| HDCP | Yes |
| Tilt angle range | 2 - 22° |
| Feet colour | Black |
| Depth (without stand) | 108.2 mm |
| Black eQualizer function | No |
| Operating temperature (T-T) | 10 - 40 °C |
| Viewable size, horizontal | 52.1 cm |
| Factory tunning | No |
| Pivot | No |
| Eco Saving Plus | Yes |
| VESA Adaptive Sync support | No |
| HD type | Full HD |
| Cables included | HDMI |
| Auto source switch | No |
| AMD FreeSync | Yes |
| Picture-in-Picture | No |
| Audio input | No |
| Ethernet LAN | No |
| Power consumption (DPMS) | 0.3 W |
| Image size | Yes |
| HDMI version | 1.4 |
| Tilt adjustment | Yes |
| Power consumption (max) | 25 W |
| Market positioning | Consumer |
| Wi-Fi | No |
| VESA mounting | Yes |
| Swivelling | No |
| Adaptive Sound Control (ASC) | No |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 17 kWh |
| Screen curvature rating | 1800R |
| Display number of colours | 1.67 billion colours |
| Built-in camera | No |
| Game mode | Yes |
| Samsung Eye Saver Mode | Yes |
| Width (without stand) | 547.8 mm |
| Display brightness (min) | 250 cd/m² |
| HDMI | Yes |
| HDMI ports quantity | 1 |
| Panel type | VA |
| Display diagonal (metric) | 59 cm |
| Factory calibration report | No |
| Universal guide | No |
| Uniformity correction | No |
| Adaptive picture | No |
| Low input lag | No |
| Tap view | No |
| Response time measurement type | GTG (Gray to Gray) |
| Disclaimer | No |
| Virtual AIM point | No |
| Warranty period | 2 year(s) |
| Refresh rate optimizor | No |
| Workspace | No |
| Warranty | 24 (G) |
| Panel mounting interface | 75 x 75 |
Lisagarantiid ja kindlustused:
Sobiva lisagarantii ja kindlustuse saad valida ostukorvis.
Alates 99 € tellimuste transport on Eesti-siseselt tasuta. Toote täpsemat tarneaega vaata vahelehelt "Saadavus".
Selle toote puhul saad valida ühe järgmistest tarneviisidest:
Photopointi kauplusesse
Väiksemate toodete puhul on mugav minna kaubale järele Photopointi esinduskauplusesse. Nii on kauba kättesaamine Sinu jaoks täiesti tasuta, sest kauplusesse tellides ei lisandu postikulu ka siis, kui tellimus jääb alla 99 €. Kauba kauplusesse jõudmisest antakse Sulle teada e-kirja teel.
Photopointi kauplused asuvad Tallinnas ja Tartus. Täpsemalt saad poodide asukohti ja kontaktandmeid vaadata siit.
Kulleriga koju või kontorisse
Kulleriga saad kauba tellida koju, kontorisse või mujale, kus kauba kätte toimetamise ajal viibid. Kaup toimetatakse aadressile tööpäevadel kella 08:00-17:00.
Enne kauba kohale jõudmist helistab kuller kontaktile. Kaupa "koju" tellides hoolitse, et telefon oleks käepärast ning volitatud isik kauba kohale jõudmise ajal sihtkohas seda vastu võtmas. Eriti just suuremate esemete tellimisel palume arvestada, et kuller toimetab kauba vaid välisukseni.
Toode on saadaval Photopointi veebipoes 7-10 tööpäevase tarneajaga. Esinduskauplustes kohapeal seda toodet müügil ei ole.
Tootevõrdlus
Sulge